Вести

August 29, 2023

Направете го понеделникот ваш омилен ден на островот Џекпот со 20% Cashback

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Островот Џекпот е онлајн казино со врвна оцена лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта да прифаќа гејмери ​​од бројни земји. Започнато во 2022 година, ова казино на играчите им нуди повеќе бонуси и промоции, вклучувајќи возбудлив неделен поврат на готовина од 20%. Значи, оваа рецензија ќе ја отпакува промоцијата од 20% Неделен Cashback.

Направете го понеделникот ваш омилен ден на островот Џекпот со 20% Cashback

Како да побарате неделна понуда за враќање на готовина до 20% на островот Џекпот

Неделен кешбек на Џекпот Островот до 20% е бонус за враќање на готовина, што значи дека казиното ќе ви врати дел од загубите. Мора да го играте достапното казино игри користење вистински пари во текот на референтниот период и загуби за да ја побарате наградата.

Промоцијата е активна од понеделник 00:00 до недела 23:59 UTC. Секој понеделник, на регулирано онлајн казино ќе ви врати до 20% од загубите во претходната недела. 

Одредби и услови за бонусот

Со цел ефикасно да се користи било кој бонус за онлајн казино, од витално значење е да ги прочитате и разберете условите и условите. Островот Џекпот јасно наведува дека бонус за враќање на готовина се кредитира еднаш неделно по завршувањето на промотивниот период.

Исто така, само ВИП играчите можат да ја бараат наградата, со повисоко ниво на ВИП привлекува поголем бонус. Подолу е како се пресметува враќањето на готовина врз основа на вашето ниво на ВИП:

  • Бронза – 5% кешбек
  • Сребро – 8% кешбек
  • Злато – 12% враќање на готовина
  • Платина – 15% враќање на готовина
  • Дијамант – 20% враќање на готовина

Тоа е бонус за казино без обложување, што значи дека гејмерите во Островот Џекпот не треба да исполнувате ниту една стапка на обложување пред да се уплатите. На пример, ако добиете бонус од 100 евра, ќе го искористите за да играте и да ги повлечете добивките без ограничувања од казиното.

Други услови за бонусот вклучуваат:

  • Играчите мора да направат барем еден успешен депозит во текот на промотивниот период.
  • Облозите направени со бонуси и промоции во казиното не се бројат.
  • Минималната парична награда што играчите можат да ја добијат е 1 €.
  • Само сметките регистрирани од 10.04.2021 година можат да поднесат барање за промоција.
About the author
Priya Patel
Priya Patel

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Priya Patel

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести