Вести

September 6, 2023

Најпријателските бонуси за добредојде на онлајн казино за депозити на ecoPayz

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Веќе е септември, а потрагата по најдобрите понуди за добредојде на OnlineCasinoRank продолжува. Откако внимателно ќе ги прочитате фините отпечатоци на бонус, овој пост ќе ве запознае со најнекомплицираните бонуси за прв депозит што треба да ги добиете овој месец со депозит на ecoPayz.

Најпријателските бонуси за добредојде на онлајн казино за депозити на ecoPayz

Пред да ги препорача овие понуди, експертскиот тим на CasinoRank ги разгледа карактеристиките како што се барањата за обложување, минималните депозити, придонесите за игра и други услови. 

100% до $500 + 100 FS на Stay Casino

Лансиран во 2021 година, Казино Stay сè уште е релативно ново име во iGaming индустријата. Ова онлајн казино има возбудлив бонус за добредојде од $5.000 + 300 бесплатни вртења кои се протегаат до вашиот шести депозит. Откако ќе го направите вашиот прв депозит користејќи ecoPayz, Stay Casino ќе го удвои износот на депозитот до $500. Ќе добиете и 25 четиридневни бесплатни вртења на Elvis Frog во Вегас или Bonanza Billion од BGaming.

Подолу се условите за бонусот на натпреварот:

 • Минималниот депозит е 20 долари.
 • Максималната добивка од бонус вртењата е 100 долари.
 • На бонус за добредојде има 14-дневен период на обложување.
 • Играчите од Шведска и Финска не можат да ја бараат наградата.
 • Гејмерите мора да исполнат услов за 3 пати обложување.

100% до $1.000 + 100 FS на Golden Star казино

Ако сте разочарани од понудата за добредојде на Stay Casino, пријавете се Казино Golden Star да побарате 100% понуда за совпаѓање до 1.000 УСД. На регулирано онлајн казино исто така, во оваа понуда собира 20 бесплатни вртења што ќе се издаваат во следните пет дена. Интересно, Golden Star не ги специфицира онлајн слотови на кои ќе го користите бонусот за бесплатни вртења.

Еве ги условите и условите:

 • Играчите мора да депонираат користејќи го GS100 код.
 • Минималниот квалификуван депозит е 30 УСД.
 • Бонусот за депозит има стапка на обложување од 40 пати.
 • Играчите можат да освојат максимум 150 долари од бонусот за бесплатни вртења.
 • Минималниот износ додека се обложувате е 1 долар.

100% до 500 долари на казиното Винота

На крај, пријавете се на Казино Винота да побарате 100% понуда за совпаѓање до 500 долари. Онлајн казиното ќе го кредитира овој бонус за депозит веднаш по пријавувањето, а на играчите им се советува да контактираат со тимот за поддршка во случај на какво било одложување. Исто така, ќе добиете понуда од 75% до 300 американски долари на вашиот втор депозит ecoPayz и 50% до 200 долари на третиот депозит.

Следете ги овие услови за бонус:

 • Минималниот квалификуван депозит е 20 УСД.
 • Депозитите на Skrill и Neteller не се квалификуваат за понудата.
 • Максималниот облог додека се обложувате е 5 долари.
 • Играчите мора да го исполнат условот за обложување 35 пати на бонус + депозит.
 • Играчите мора да го завршат условот за обложување во рок од 10 дена.

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести