Вести

June 17, 2022

Онлајн казино слотови за вистински пари со 100.000x Джакпот

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Секој коцкар кој вреди да се троши би сакал да освои сума што ќе го промени животот во најдобрите онлајн казина. Додека игрите како покер и бакара можат да им дадат на играчите оваа можност, тоа е онлајн слотови за вистински пари целта на амбициозните играчи. Слотовите се лесни за играње, а исплатите се убави.

Онлајн казино слотови за вистински пари со 100.000x Джакпот

Слотови за вистински пари со 100.000x Джакпот

Повеќето вистински казино слотови онлајн плати нешто во регионот од 5.000x до 10.000x од влогот. Значи, ако сте по неверојатниот џекпот од 100.000 пати, ќе мора да копате подлабоко во вашето пребарување. Но, не грижете се затоа што овој пост веќе ја заврши валканата работа за вас. 

1. Starburst XXXtreme – NetEnt (200.000x)

NetEnt упадна на сцената во 2011 година со многу забавниот слот Gonzo's Quest. Една година подоцна, компанијата го објави Starburst, една од најпопуларните игри слотови казино онлајн денес. Брзо напред до 2021 година, NetEnt ја објави долгоочекуваната рата Starburst, Starburst XXXtreme, со неверојатна исплата од 200.000 пати. Оваа многу испарлива игра има дизајн 5x3 со девет линии за плаќање. За да се надомести помалку линии за плаќање, RTP може да варира помеѓу 96,26% и 96,45%. Дефинитивно вреди да се проба!

2. Пекиншка среќа – прагматична игра (180.000x)

Peking Luck е слот со кинеска тема игра на мрежа 5x3 со надпросечни 25 линии за плаќање. Овде, играчите можат да создадат победа со слетување на 3, 4 или 5 симболи кои се совпаѓаат на линијата за плаќање. Оваа игра може да испорача некои нереални награди, вклучувајќи ја и главната награда од 180.000 пати на едно вртење. Сепак, Прагматична игра вклучува само две бонус карактеристики. Еден од нив е дивиот множител, кој може да го умножи вашиот влог до 400x. Друга е функцијата за бесплатни вртења која може да активира до 38 бонус вртења и множител од 250x. 

3. Дивата мистерија на Маите – StakeLogic (125.000x)

Сакате да научите нешто за богатата историја на империјата на Маите додека имате шанса да го активирате џекпотот од 125.000 пати? Играјте го овој автомат за 2019 година StakeLogic. Оваа игра користи мрежа 5x4 со 50 линии за плаќање. Ова значи дека создавањето линија со победнички симболи е полесно кај Mayan Wild Mystery отколку кај другите автомати. Исто така, 96,27% RTP и 37,6% фреквенција на удари го прават реално да се активира неверојатната 125.000 пати најголема награда. 

4. Wild Flower – Big Time Gaming (114.100x)

Див цвет од БТГ е слот со 4.000 победнички начини кој се игра на ролни 6x4. Малку е сличен на Lil' Devil од истиот развивач во однос на визуелноста и општото чувство на игра. Во оваа игра, ќе уживате во импресивни 42,3% фреквенција на удари и 96,59% RTP. Ова значи дека создавате победа по секои две или повеќе вртења. Сè уште не сте задоволни? Слот за Wild Flower може да ви даде 46.100x максимална победа по вртење за време на основната игра. Ова може да се зголеми до огромните 114.100x со бонус функции. 

5. Мртви или живи II - NetEnt (111,111x)

Dead or Alive е слот за NetEnt објавен во април 2019 година. Се игра на табла за игра 5x3 со најмногу 9 фиксни линии за плаќање, што може да изгледа ниско на слот машина со џекпот од 111.111x. На макарите ќе ги видите стандардните кралски кралски картички А-10 и други стандардни симболи како пиштоли, шишиња, капи и чизми. Вредноста на монетата по линија може да биде од 0,01 до 0,50. Интересно, Dead or Alive II има теоретска стапка на враќање од 96,8%, што е невообичаено во повеќето игри со џекпот.

6. Lil' Devil – Big Time Gaming (100.000x)

Lil' Devil by Big Time Gaming е уште еден слот-машин погоден за играчите кој се игра на распоред 6x4 со 4.096 победнички начини. Тоа е слот со ѓаволска тема со ангели и диви дивини, а ангелот ги засилува работите со множител од 144x. Во оваа игра на среќа и трпение, секој бесплатно вртење може да ви додели награда од 36.403 пати, што може да достигне 100.504 пати по успешни кругови на бесплатно вртење. Интересно, има две функции за бесплатни вртења, каде што можете да освоите 18 бонус вртења. 

7. Рим: Златното доба - NetEnt (100.000X)

Со седиште во антички Рим, овој автомат ќе го разбуди внатрешниот гладијатор во вас, благодарение на наградата од 100.000 пати по вртење. Тоа е многу нестабилна битка што се игра на пет ролни со 20 линии за плаќање. Постојат три бонус функции, вклучувајќи ја функцијата Рамки, која може да ги трансформира активните рамки во дивини. Потоа, функцијата множител на бесплатни вртења може да ви додели 1.000x награда со множители од 0,5x до 50x. Но, имајте во предвид дека тоа е една од најнестабилните игри на програмерите. 

Пристапете внимателно!

Шансата да освоите џекпот од 100.000 пати е несомнено неодолива. Но, од друга страна, повеќето од овие игри имаат малку линии за плаќање во споредба со стандардните слотови. Погледнете го Dead or Alive 2, на пример, кој нуди само девет линии за плаќање наместо најмалку 10. Запомнете дека колку помалку линии за плаќање, толку е потешко да се постигне победничка линија.

Освен таа негативна страна, овие слотови се одлични за секој играч кој бара сериозна исплата. Сепак, имајте на ум дека слотови сите се базирани на среќа. Значи, може да биде потребно нешто извонредно за да се активираат исплатите од 100.000 пати. Во меѓувреме, уживајте во шоуто!

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести