Вести

October 4, 2023

Топ 3 понуди за пакети за добредојде во онлајн казина ecoPayz во октомври

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Дали го барате најдобриот бонус за добредојде во октомври за депозитите на ecoPayz? Кога барате идеален бонус за депозит за барање, од витално значење е да се земат предвид квалификуваните начини на плаќање бидејќи некои казина може да ги ограничат плаќањата со е-паричник, особено Skrill и Neteller. 

Топ 3 понуди за пакети за добредојде во онлајн казина ecoPayz во октомври

Така, овој месец, стручниот тим на CasinoRank ја заврши целата валкана работа за истражување и разбивање на најдобрите понуди за добредојде за играчите на ecoPayz во октомври. Дознајте за барањата за обложување, минималните депозити, процентите за совпаѓање и повеќе. 

Казино Dachbet

Дачбет е сајт за игри лиценцирана од Курасао, лансирана од Bellona NV во 2021 година. Откако ќе се регистрирате во казиното, побарајте 100% до 200 евра бонус за натпревар плус 25 бесплатни вртења. Сè што е потребно е депозит од 20 евра со бонус код WELCOME200 за да ја побарате наградата. Интересно е што казиното има и 50% понуда за совпаѓање за вашите втори и трети депозити, како и 100% бонус за вашиот четврти депозит. 

Бонус услови за бонус за добредојде:

  • Услов за обложување: 40x
  • Придонес за игра: слотови (100%), рулет (10%)
  • Максимален облог за бонус: 12 €

БоаБоа

БоаБоа е уште едно онлајн казино со седиште во Курасао со убав бонус за добредојде. Лансирано во 2018 година, ова казино има долг список на награди, вклучувајќи 100% до 500 долари на вашата прва ecoPayz депозит од најмалку 20 долари. Дополнително, пакетот за добредојде доаѓа и со 200 бесплатни вртења, при што играчите добиваат бонус од 20 бесплатни вртења во следните десет дена. Запомнете дека мора да ја побарате наградата во делот „Мој бонус“ на вашиот профил за да ја активирате. 

Бонус услови:

  • Услов за обложување: 35x
  • Придонес за игра: слотови (100%)
  • Максимален облог за бонус: 5 долари

BetMaster

И на крај, пријавете се BetMaster казино да играте безброј игри на маса и онлајн слотови од водечки провајдери на игри. Но, пред тоа, ова регулирано онлајн казино Ве поканува да побарате 100% бонус за натпревар, достигнувајќи 200 евра плус 40 бесплатни вртења на Sweet Bonanza од Pragmatic Play. Гејмерите ќе ги добијат бонус за бесплатни вртења по обложување на депозитот и бонусот. Не ви треба промотивен код за да го побарате овој бонус со депозит на Payz. 

Бонус услови:

  • Услов за обложување: 50x (депозит + бонус), 10x (бонус за бесплатни вртења)
  • Придонес за игра: слотови (100%)
  • Максимален облог за бонус: 5 €
About the author
Priya Patel
Priya Patel

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Priya Patel

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести