Промоција на Betfinal на Светското првенство 2022 година

Новости

2022-11-29

Allan

Светското првенство во фудбал во 2022 година веќе е во тек во Катар, прикажувајќи ги апсолутно најдобрите таленти од 32 нации ширум светот. Со толку многу различни промоции за обложување и бонуси што се нудат овие денови, може да биде тешко да се знае од каде да се започне. Сепак, едно е сигурно - има некои огромни награди за грабнување! Без разлика дали сакате да освоите патување до најголемиот спортски настан во светот или едноставно сакате да го зголемите вашиот субсидирам, постои промоција за вас.

Промоција на Betfinal на Светското првенство 2022 година

На прославата на Светското првенство во фудбал во 2022 година, Бетфинале нуди специјални промоции и бонуси за ценети клиенти. Проверете ја промоцијата „Патот до финалето“ од Betfinal за играчите да се осигураат дека имаат најдобро можно искуство кога се обложуваат на Светското првенство. Со возбудливи облози и фудбалски игри секој ден, сега е вашата шанса да се вклучите во целата акција. Па што чекаш? Започнете да го истражувате прекрасниот свет на промоции и бонуси за обложување уште денес!

Што е промоцијата „Патот до финалето“?

Промоција „Патот до финалето“ на Betfinal започна на 19-ти ноември и оди до финалето на Светското првенство на 18-ти декември. Промоцијата вклучува боназа од повторно вчитајте бонуси, бесплатни облози и огромна парична награда од $20000.

Не треба да бидете експерт за обложување или да обложувате пари за да ги гледате натпреварите на Светскиот куп на Betfinal. Всушност, се што ви треба е сметка. Плус, можете да се најавите од каде било во светот за да го следите секој натпревар на турнирот. Започнете со креирање на вашата сметка денес и уживајте во 32 натпревари без паузи за реклами!

Како да учествувате?

Приклучете се на Betfinal денес и почнете да заработувате поени за обложување на кој било натпревар или настан од Светскиот куп. Колку повеќе поени акумулирате, толку повисоко ќе биде вашата позиција на таблата на водачи. И ако завршите на прво место, ќе завршите освојте огромна парична награда од 20 000 долари!

Табла на водачи - Патот до финалето

Обложувањето на Светскиот куп ќе добие поени кон таблата на водачи, а првите 32 победници ќе земат дома парични награди до 10000 долари без облог. 

Заработувате поени со победнички облози (поени = влог x коефициент) и губење на облози (поени = влог).

Пресметување на бодовите

Со секој победнички облог, вашите поени се еднакви на износот што го вложувате помножен со коефициентот. Но, не грижете се - за губење на облози, сепак заработувате поени еднакви на целиот влог. Значи, во основа, тоа е понудено сценарио! Започнете со обложување сега и видете го вашето име на нашата табла на водачи за кратко време!

Групна фаза - Бонус за повторно вчитување од 100 долари

Ако депонирате најмалку 10 долари помеѓу 20 ноември и 2 декември, ќе добиете 100% бонус до 100 долари. Едноставно изберете го бонусот од паѓачкото мени во делот за каса. (Ве молиме имајте предвид дека важат условите и правилата.)

16. коло - 2x бесплатни облози од 10 долари

Од 3-ти до 6-ти декември, побарајте два облози од 10 долари без облог за да ги поставите на кој било облог поврзан со осминафиналето на Светското првенство_се применуваат T&C)._

Четвртфинале - бесплатен облог од 20 долари

Ако депонирате најмалку 20 долари пред четвртфиналните натпревари на 9-ти и 10-ти декември, можете да заработите бесплатен облог од 20 долари. Ве молиме имајте предвид дека мора да го обложите вашиот депозит и бесплатен облог еднаш, но после тоа, сите добивки остануваат ваши да ги задржите (се применуваат T&C).

Полуфинале - Облог без ризик од 25 долари

Со облог од 25 долари без ризик, гарантирано ќе го напуштите победникот од полуфиналето на 13-ти и 14-ти декември. Ставете го вашиот облог денес за да бидете мирни утре! Ако вашиот тим победи, прекрасно! Но, ако не успеат да испорачаат, не грижете се - ќе ви бидат вратени 25 долари во форма на бесплатен облог (Се применуваат T&C).

Финална пресметка на Светското првенство

Ова е вашата последна шанса да ја освоите главната награда од 10.000 долари во ладна готовина! Обложувајте се на точниот резултат на финалниот натпревар во Лусаил на 18 декември. Ако го добиете вашиот облог, ќе добиете зголемување од 500 поени!

Пред да заврши Светското првенство во 2022 година, сите членови кои ќе се приклучат на Betfinal ќе имаат право на специјален бонус! Подгответе се да ја искористите оваа неверојатна понуда и наполнете го вашиот паричник со сите потенцијални добивки (Се применуваат T&C).

Учество во промоција на обложување

Секој кој некогаш гледал карате филм знае дека патот до станување црн појас е долг и тежок. Истото може да се каже и за патот до финалната промоција како и за Светското првенство. Честопати потребни се години напорна работа и посветеност за да се стигне до врвот, па дури и тогаш обично има неколку квалификациски рунди во кои мора да се помине пред конечно да биде доделена големата промоција.

Сепак, патувањето може да биде возбудливо и наградувачко, исполнето со можности за победа. Светското првенство во фудбал во 2022 година е еден од најзначајните настани во светскиот фудбал и не сакате да ја пропуштите целата акција. За оние кои се подготвени за предизвикот, наградите за постигнување на конечната промоција се вредни за трудот.

Заклучни мисли

Промоциите за обложување се дизајнирани да ви дадат најдобар можен поврат на вашата инвестиција и да бидете сигурни дека се обложувате со доверба. Со толку многу загрозени, ова е еден настан на кој сакате да присуствувате. Без разлика дали сте тврдокорен обожавател или само сакате да се вклучите во акцијата, Betfinal има по нешто за секого. Па што чекаш? Посетете го Betfinal и искористете ги неверојатните понуди!

Најнови вести

Црвениот тигар додава Megaways Engine во Blood Suckers на NetEnt
2023-03-28

Црвениот тигар додава Megaways Engine во Blood Suckers на NetEnt

Новости