Топ 5 онлајн блек џек казина во 2022 година

Новости

2022-11-12

Katrin Becker

Ако сте уморни од играње и жив Блек Џек и вистински Блек Џек во вистински казина, веројатно треба да пробате онлајн Блек Џек. Играњето Блек Џек онлајн наместо неговите други видови има многу предности. Ќе добиете многу подобри приноси бидејќи чини помалку да водите игра на онлајн Блек Џек, ќе уживате во бесплатните обиди, имате различни опции за избор и многу повеќе. 

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2022 година

Можеби размислувате за тоа кои платформи треба да ги користите за играње Блек Џек онлајн. Ако не можете да смислите какви било пристојни платформи, не треба да се грижите. Ние сме тука да ви помогнеме токму во тоа. Еве го нашиот став за петте најдобрите онлајн блек џек казина од 2022 година

1XBET казино

Прво, го имаме казиното 1XBET. Заедно со тоа што е едно од најдобрите онлајн казина за онлајн Блек Џек, исто така е една од најдобрите платформи за други казино игри и активности за коцкање. 1XBET казиното е достапно во над 180 земји, а веб-страницата има 29 различни јазици, што им олеснува на луѓето од речиси сите делови на светот да почнат да ја користат. 

1XBET има и 91 различни начини на депозит за да изберете од. Методите за депонирање на 1XBET вклучуваат MasterCard, Visa, Skrill и криптови како Bitcoin и Dogecoin. Како надополнување на се, 1XBET е оперативен од 2011 година и ја има стекнато лиценцата за коцкање Курасао, што покажува дека платформата е целосно легитимна.

Betwinner

Betwinner казиното е безбедна и легитимна платформа за секој кој сака да игра некој онлајн Блек Џек. Казиното Betwinner работи под Market Holdings Limited, која е организација лиценцирана од страна на Органот за игри на среќа Курасао.

Покрај безбедноста и безбедноста, казиното Betwinner има и други одлични карактеристики, кои му помогнаа да се најде на првото место на нашата листа. Betwinner казиното има тони игри за избор, десет уникатни бонуси и сите популарни опции за депозит и повлекување. Betwinner казиното е оптимизирано и за мобилна употреба, што е голем плус за луѓето кои претпочитаат играјте Блек Џек онлајн на мобилни телефони

Казино Playamo

Казиното Playamo Partners започна во 2016 година и е една од најдобрите опции за секој што сака да игра блек џек преку Интернет или некои други казино игри. Playamo Partners нуди тони казино игри, како слотови, блек џек, рулет, бакара и многу повеќе. 

Заедно со голема листа на игри, Playamo Partners има и широк избор на опции за депозит, вклучувајќи Visa, MasterCard, Skrill, Neteller и EcoPayz. Во Playamo Partners, можете да ги искористите и тоните уникатни бонуси.

22BET казино

22BET Casino е едно од неодамна лансираните онлајн казина, лансирано неодамна во 2018 година. Сепак, успеа да стекне лиценци од управата за игри на Курасао и Комисијата за коцкање на ОК за толку кратко време. 

Ти можеш најдете неколку одлични бонуси во казиното 22BET и еден тон коцкарски активности, како Бакара, Бинго и Блек Џек. Заедно со тоа, 22BET Casino нуди и функција за спортско обложување и функција за обложување е-спорт, што ги опфаќа сите најпопуларни спортови и видео игри, како CS: GO и Хокеј на мраз. 

888 казино

Конечното онлајн блек џек казино на нашата листа е казиното 888. Тоа е најстарото казино на оваа листа, лансирано во 1997 година. Тоа е целосно лиценцирано и легитимно. 

888 Casino има огромен список на игри за коцкање, со сите од некои од најдобрите развивачи во индустријата. 888 ги има и сите популарни опции за депозит, вклучувајќи ги Skrill, MasterCard и Neteller.

Најнови вести

Како да го најдете најдоброто онлајн казино за себе
2022-12-06

Како да го најдете најдоброто онлајн казино за себе

Новости