Winorama ги пречекува новите играчи со 7 $ при регистрација

Новости

2023-05-16

Benard Maumo

Повеќето онлајн казина ги поздравуваат новите потписници со награда која може да биде бонус за депозит за натпревар, бонус без депозит, бонус за бесплатни вртења, итн. . 

Winorama ги пречекува новите играчи со 7 $ при регистрација

Значи, OnlineCasinoRank ја заврши работата за лов на бонус без депозит за да го откриете пакетот од 7 долари на Winorama. Ќе научите како да го барате овој бонус и други алтернативни награди во регулираното онлајн казино. 

Кој е бонусот без депозит на Winorama од 7 долари?

Бонусите без депозит се најпосакувани бонуси за онлајн казино за нови играчи. Тоа е затоа што овие награди за казино се за играчи кои само го завршуваат процесот на пријавување. Не треба да депонирате ништо за да ја активирате вашата промоција без депозит.

На Винорама, новите играчи добиваат пакет од 7 долари без депозит. Тоа се пари кои не се повлекуваат што играчите можат да ги користат за игри како што се слотови, рулет, блек џек, покер, бакара и емисии на игри. Слот машини, кено и гребнатинки придонесе 100% за исполнување на барањата за обложување. 

Барања за обложување и други услови

Условот за обложување е во основа колку пати играчите мора да искористат сума еднаква на парите од бонусот пред да ги уплатат добивките. Ова значи дека повисоката стапка ги ограничува вашите шанси да ги искеширате добивките од бонус. За среќа, ова регулирани онлајн казино сајт не ги специфицира барањата за обложување за награда без депозит

Но, тоа не е толку бесплатно како што звучи. Откако ќе го побарате вашиот пакет за добредојде без депозит во Winorama, погрижете се да ја искористите целата сума пред да направите депозит. Депонирањето средства додека бонусот е активен ќе ве подлежи на стандардни барања за обложување. Покрај тоа, овој бонус им нуди на играчите одличен начин да добијат исплата ако среќата на почетниците ги удри. 

Освојте до $200 со вашиот прв депозит во Winorama

Winorama знае дека пакетот за добредојде без депозит од 7 долари нема да привлече искусни играчи на казино. Како таква, страницата за коцкање обезбедува a бонус за натпревар од 100% до 200 долари на вашиот прв депозит со вистински пари во казиното. Добрата работа е што ќе ги исполнувате условите за оваа награда дури и откако ќе ја побарате наградата без депозит. 

Со тоа, минималниот износ што се квалификува за бонусот за депозит е 10 долари. Значи, ако депонирате 50 долари, казиното ќе ве награди со 50 долари во бонус пари што не може да се повлечат. Исто така, играчите мора да го исполнат условот за обложување од 50 пати за да ги извадат добивките од парите од бонусот. Бонусот се доделува веднаш по депонирањето на средствата.

Најнови вести

Yggdrasil започнува пиратска авантура во слотот Barbarossa DoubleMax
2023-05-18

Yggdrasil започнува пиратска авантура во слотот Barbarossa DoubleMax

Новости

Промоција на казино

1xBet:До 1500 € + 150 бесплатни вртења
Играј сега
Betwinner
Betwinner:100% до 100 € + 150 бесплатни вртења
22BET
22BET:До 600 долари