Топ 10 AllWaySpin Онлајн Казино

Основана во 2019 година, AllWaySpin е младешки и енергичен развивач на онлајн казино игри од висока класа и мобилни центри и врвни решенија за игри. Испорачани со технологија HTML 5, нивните понуди го носат игрите на супериорно ниво со привлечна музика и импресивна уметност, од кои некои имаат аниме естетика.

Игрите AllWaySpin поддржуваат повеќе монети и јазици и се компатибилни со различни видови уреди. Тие исто така вклучуваат вертикален режим на прикажување што им користи на оние кои играат на нивниот паметен телефон.

AllWaySpin не губи време, веќе остава впечаток на онлајн казино индустријата со партнерства во САД, Азија и Европа.

Со импресивен опсег на казино игри, од слатки до секси до искрени страшни, секоја игра е добро осмислена и паметно направена. Примери на популарни игри вклучуваат DJ Monkey King, Lord of the Dead и Underground Thieves. Преполни со живописни бои и масна графика, лесно е да се види зошто неговите онлајн слотови оставија свој белег.

За AllWaySpinAllWaySpin технологијаЕдинствени карактеристики на AllWaySpin
За AllWaySpin

За AllWaySpin

AllWaySpin беше лансиран во 2019 година. Оваа компанија настана откако некои експерти за развој на софтвер, операции и маркетинг одлучија да се приклучат на во живо казино индустрија. Седиштето на компанијата е во Азија, но има и неколку канцеларии во Европа и Америка. AllWaySpin е заснован на неколку основни принципи; да се изгради иновативен, професионален, разновиден, агилен, клиент-центричен, интуитивен и доверлив софтвер за игри.

За AllWaySpin
AllWaySpin технологија

AllWaySpin технологија

AllWaySpin е еден од новите учесници во индустрија за развој на казино игри. Релативно младиот развивач на казино игри им служи на партнерите и клиентите за игри распространети низ целиот свет. Повеќето од нив се со седиште во Азија и Европа. AllWaySpin напредува во развојот на казино игри во живо, давајќи им пристојни наслови во живо на обложувачите.

Игрите на AllWaySpin се развиени со HTML5 технологија, што значи дека обложувачите можат да пристапат до нив од своите мобилни уреди без никакви посебни барања. Благодарение на нивните карактеристики за интеграција, тие исто така можат лесно да се инсталираат на која било постоечка платформа. Игрите исто така доаѓаат во различни теми и се лесно приспособливи за лесно диференцијација на производите и придобивки од брендирањето.

AllWaySpin производи

AllWaySpin им нуди на клиентите многу интерактивни игри во живо дизајнирани да им обезбедат на обложувачите пристојни искуства со игри. Компанијата е специјализирана за слот-игри и има издадено преку 65 различни казино наслови за неколку години што е во индустријата. Тоа вклучува видео слотови и слотови во живо, од кои повеќето станаа многу популарни.

AllWaySpin, исто така, им обезбедува на клиентите промотивни алатки во играта, кои помагаат да се подобрат корисничките искуства. Казино оператори добиваат пристап до сеопфатни системи за следење кои обезбедуваат детални извештаи во врска со различните аспекти на активностите на играчите.

AllWaySpin, исто така, нуди сеопфатни и посветени услуги за техничка поддршка за врвни провајдери на софтвер во казина во живо. Ова е корисно бидејќи операторите доживуваат најмалку можни прекини во случај на технички проблеми. Претставниците за поддршка, исто така, можат да помогнат при инсталацијата, оптимизацијата и преместувањето на услугата.

AllWaySpin технологија
Единствени карактеристики на AllWaySpin

Единствени карактеристики на AllWaySpin

  • Изведба

AllWaySpin развива казино игри во живо со ниски оценки за латентност и одговорно вчитување на игри, што им користи подеднакво на играчите и на клиентите. Високата одзивност ги прави игрите во живо попотопливи и позабавни. Програмерот исто така ги следи перформансите на играта и ги прави сите релевантни оптимизации за да постигне време на работа од 99,99%.

  • Елементи на гејмификација

AllWaySpin им овозможува на операторите на казино можност да додаваат различни елементи за гејмификација на нивната огромна палета на слотови. Тоа се прави со помош на додаток кој овозможува генерирање на бонуси, известувања во играта, ажурирања за достигнувања во реално време и неколку други елементи. Приклучокот им овозможува на обложувачите да учествуваат на различни турнири без да ја загубат својата статистика. Операторите на казино можат да го користат и за да ја одржат динамична содржината на казиното и да спроведуваат промоции, како што се празнични зделки.

  • Компатибилност со повеќе платформи

Игрите се компатибилни со скоро сите мобилни уреди без преземање мобилни апликации. Тоа ги вклучува сите игри во живо, кои можат да работат на кој било прелистувач што поддржува HTML5. Игрите изгледаат прилично масно и привлечно на сите уреди поради нивните интерфејси кои реагираат.

  • Веродостојно

Игрите на AllWaySpin се дизајнирани да бидат фер и нераспадливи. Казино-операторите не можат да ги менуваат игрите во нивна корист, создавајќи доверба кај обложувачите. Повеќето од игрите исто така имаат атрактивни RTP стапки.

AllWaySpins продолжува да ги привлекува погледите на обложувачите во живо во казино заедно со платформите за прегледување. Инвеститорот останува во конкуренција за голем број награди. Bunny Circus беше прогласен за игра на месецот NonStopBonus.com за август 2020 година, а се очекува да следат уште повеќе.

Единствени карактеристики на AllWaySpin