Топ 10 Betsoft Online Casino

Улогата на Betsoft во светот на онлајн казиното и игрите не може да се прецени. Betsoft е светски позната компанија за развој на онлајн казино игри. Во текот на последната деценија, Betsoft ја благослови индустријата со бројни софтверски опции на веб-страниците за вистински пари во живо на казино ширум светот. Покрај тоа, компанијата има асоцијација со најистакнатите даватели на услуги за казино во Европа и САД.

Тие се специјализирани за создавање игри во живо во казино и 3D слот машини. 3Д графиките и темите исто така ги тераат играчите да се вратат за повеќе. Со помош на HTML 5 и Казино Менаџер, тие можат да создадат безбедни и забавни игри за играчите да уживаат во нивните домови. Овој преглед гледа на еден од најистакнатите играчи кои ја водат магијата зад сцената за да ги забавуваат гејмерите.

Топ 10 Betsoft Online Casino
За софтверот за игри на Бетсофт

За софтверот за игри на Бетсофт

Betsoft е компанија за развој на софтвер посветена на секторот за игри. Компанијата е основана во 2006 година и оттогаш покажа огромен раст. Тие собраа голем тим од инженери, менаџери на сметки, развивачи на игри, аниматори и маркетери за да го поттикнат брендот напред.

Betsoft е една од најголемите компании кои создаваат казино игри и продаваат на веб-страниците што ги играат коцкарите. Тие ги направија првите наслови Slots3 во 2010 година и го следеа слотот Gogo во 2012 година. Во 2016 година, тие се префрлија од флеш во HTML за да создадат пореални игри. Денес, тие имаат освоено бројни награди, обезбедија повеќе лиценци и се префрлија на следното ниво со креирање на казино игри во реалност.

Зошто игрите на Betsoft се толку популарни?

Еден збор; извонредност!

Тие ја импресионираа својата публика поради една голема причина. Тоа е затоа што Betsoft е доверливо име одговорно за обезбедување безбедно и безбедно искуство со игри. Тие исто така создадоа некои навистина уникатни игри за да ја постигнат својата одлична репутација. Компанија која е посветена на извонредноста во развојот на 3D кинематографски игри со цел да го донесе гејмингот во 21-от век. Betsoft има многу игри во кои може да уживаат играчи со различни преференци за жанрови на игри.

Секоја рака на тимот на Betsoft работи на испорака на водечки производ на пазарот во нивниот оддел. Маркетарите мора да бидат посветени на својата работа исто како и аниматорите и програмерите. Крајниот резултат се казино игрите во кои секој играч ужива, ги пласира и ги пласира на најдобрите веб-страници за казино.

Игрите во живо, сепак, имаат популарна понова историја и се сметаат за уште една причина за популарноста на Betsoft.

За софтверот за игри на Бетсофт
Betsoft казино игри

Betsoft казино игри

Betsoft создаде нешто уникатно и играчите навистина го сакаат тоа што го работат. На пример, серијата игри SLOT3 со супериорна 3D графика покажа колку квалитетот е во центарот на она што го прави компанијата.

Колекцијата Slots3 е најпопуларна. Тие вклучуваат слотови како што се:

 • Шеќер поп
 • Тигарска канџа
 • Стампедо
 • Слот Татко
 • Чилипоп
 • Соба со богатство

Други казино игри што се постојано се подобрува со подобра 3D графика се:

 • Блек Џек
 • Рулет
 • Зарове
 • Видео покер

Горенаведените игри од Betsoft се достапни во различни верзии. Тие се исто така најпопуларни на масите за казино во живо во повеќето куќи. Растот на верзијата во живо на казина го пресели најголемиот дел од акцијата од конвенционалниот модел во областа на дилерите во живо.

Betsoft ги покажа своите вистински бои и освои награди како Категорија за најдобар онлајн производ на наградите ICE Totally Gaming 2012 година. Понатаму, Betsoft ги објави оригиналните наслови без да биде мрзлив и да биде заглавен во одредена ниша. Ова е причината зошто казина во живо ги сакаат своите игри и играчите едвај чекаат да уживаат во софтверот за онлајн казино.

Бинго - популарна игра

Бингото останува популарно дури и кога се појавуваат нови игри. Иако не се игра за вистински пари колку другите игри, таа е во тренд меѓу играчите кои само бараат да се забавуваат онлајн.

Најдобрите игри создадени од Betsoft вклучуваат:

 • На Копа
 • По паѓањето на ноќта
 • Слот за Истребувач

Овие игрите се многу популарни меѓу играчите на казино. Некои од нивните уникатни карактеристики се Stickys, Re-spins, Bonuses, Wilds и Free Spins. Сепак, има повеќе за името Betsoft и тоа вклучува можности за играње демо игри пред да се вклучите во некое сериозно обложување.

Betsoft казино игри
Демо игра

Демо игра

Демо-играта има очигледни придобивки за играчите кои сакаат да го научат својот омилен слот во и надвор пред да играат за вистински пари. Тоа е исто така важен хак за учење на вашата стратегија и стекнување знаење за сè што може да го потресе играчот на играта.

Демо-играњето често се занемарува бидејќи дури и малите нешта како бојата, видот на облогот или музиката можат да бидат исклучени. Казината на дилерите во живо може да се играат пред да потрошите готовина на еден од слотови на Betsoft.

Новите изданија се исто така многу популарни. се игри како:

 • Враќање во Париз
 • Диви капки
 • Тројни сочни капки
 • Тајландски цветови

Сепак, генералните играчи го сакаат она што го нуди Betsoft.

Демо игра
Уникатни карактеристики на Betsoft Games

Уникатни карактеристики на Betsoft Games

Игрите на Betsoft се единствени и по суштина и по начинот на кој се претставени.

Посветени менаџери на сметки

Кога казината купуваат софтвер на Betsoft, им се доделува посветен менаџер на сметки за да им помогне. Ова значи дека игрите постојано се надгледуваат од технички експерт од развивачот. Резултатот е непрекината сесија на игри за лицето кое става облози во казината. Сите проблеми се средени толку брзо што играчите не ни забележуваат.

3D анимација

Betsoft е лидер во донесувањето на 3D искуство во светот на казиното. Преку анимација, играчите можат да доживеат речиси реално искуство дури и кога играат слот игри. Иако оваа функција не е воведена во многу игри, Betsoft е лидер и ги поставува стандардите како врвен развивач на софтвер на тој план.

Поврзано со 3D искуството е и казиното во живо. Бетсофт софтверски игри со дилер во живо на онлајн казино се лесни за пренос. Искуството е слично на она на физичко казино каде што играчот може да комуницира со дилерот, да ги гледа како водат игри и понекогаш да комуницира преку разговор.

Мобилни игри

Иако ова сега е вообичаена карактеристика на повеќето казино игри, Betsoft го има поинаку. Инвеститорот почна да работи на овој модел во 2012 година, многу пред другите. Имаше специјална лабораторија посветена на мобилно тестирање и имаше бројни пилот игри. Денес, игрите на Betsoft се меѓу најодговорните на мобилните уреди.

Уникатни карактеристики на Betsoft Games

Најнови вести

Најдобри онлајн слотови на тема Ноќта на вештерките во 2022 година
2022-10-31

Најдобри онлајн слотови на тема Ноќта на вештерките во 2022 година

Ноќта на вештерките е прослава која се одржува на 31 октомври секоја година. За време на овој празник, луѓето им оддаваат почит на сите починати души со присуство на забави со костими за Ноќта на вештерките, палење огнови и резба на тикви. Некои луѓе дури присуствуваат на црковните служби и палат свеќи покрај гробиштата за да се сетат на своите најблиски. 

Како да направите блек џек обложување преку Интернет
2022-03-06

Како да направите блек џек обложување преку Интернет

Онлајн блек џек е класична игра на маса што никогаш нема да ја пропуштите во ниту едно онлајн казино. Оваа игра ги спротивставува играчите против дилерот бидејќи и двајцата имаат за цел 21. Но, повеќето блек џек играчи се премногу фиксирани со броење карти и други системи за обложување што забораваат на управувањето со блек џек банкротот. 

Jungle Stripes најновото издание на Betsoft
2021-09-13

Jungle Stripes најновото издание на Betsoft

Ова лето, Betsoft ќе го објави Jungle Stripes, нов слот за џунгла. Овој слот на тема џунгла има тигар како примарен лик и може да се пофали со висококвалитетен дизајн и комични слики. Во играта има различни икони на тема тигар, како и цвеќиња, канџи, златни печурки и лисја, кои се симболи со висока плата.