Играње во подем: Обезбедувач на онлајн казино игри со класа

Booming Games

2020-11-12

Пазарот за онлајн игри сега е екстремно широк, но секогаш постои вистинска конкуренција. Игри во подем лансираше само во 2014 година и е сосема нов феномен во индустријата. Оттогаш, успеа да создаде над 50 ексклузивни онлајн казино игри од својата база на островот М, проширувајќи го своето портфолио во сите делови на Европа и сега работи значително во Азија.

Играње во подем: Обезбедувач на онлајн казино игри со класа

Тие ги нудат слотовите од следното ниво на пазарот со игри од висока класа. Boom Games нуди добро воспоставено портфолио кое вклучува ексклузивни игри со теми, креативни карактеристики и нестабилност за да ги задоволи сите спектри на играчи. Тие го користат знаењето на индустриските професионалци кои го носат своето долгогодишно професионално искуство и знаење за дизајнирање игри со највисоки стандарди, користејќи воспоставени модели на перформанси и нови иновации во индустријата за игри.

Лиценца за работа и овластување

Booming Games (Malta) Limited е регистрирана во Малта и е лиценцирана и регулирана од страна на Органот за игри на Малта да обезбедува услуги за игри од тип 1 според B2B - лиценца за снабдување со критични игри. Ова значи дека нивните опсези и игри се безбедни, сигурни и сигурни

Клучната идеологија на играта во подем

Нивните супер експанзивни политики едноставно одговараат на стандардот на нивните игри. Онлајн казино игрите од Booming Games имаат брза игра, многу уникатни механизми, одлични звучни ефекти и речиси сè што може да му се допадне на гејмерот на онлајн казиното. Со ова темпо, Booming Gaming претставува вистински предизвик за големите компании, со прифаќање на креативниот пристап кон значаен сегмент од пазарот.

Следниве се нивните најсовремени рабови што ги издвојуваат прилично:

 • Дизајниран во куќа

 • Од зачнувањето до завршувањето, нивните игри се целосно дизајнирани од нашиот посветен тим.

 • Иновативни карактеристики

 • Наслови преполни со разновиден опсег на револуционерни функции, од интерактивни симболи до повеќенасочни линии за плаќање.

 • Мобилен оптимизиран

 • Целиот нивен каталог е развиен во HTML5, олеснувајќи ја супериорната меѓуплатформска компатибилност и употребливоста на мобилните уреди.

 • Комплетно решение за Back Office

 • Комплетното back office решение ги опремува операторите со транспарентен преглед на активноста на играчите во насловите на Booming Games.

 • Бонус спин кампањи

 • Тие поседуваат способност да оркестрираат кампањи, дозволувајќи им на операторите да овозможат регулирани бонус вртења на нивните клиенти.

 • Создавање игра нарачана

 • Прилагодените наслови создадени од нивниот остварен Оддел за игри за приспособени ги интегрираат барањата на клиентите додека ја задржуваат одличната игра.

  Проширување на игри во подем и клучно партнерство

  Во Азија, Booming Games обезбеди одлично партнерство со XIN Gaming и Asia Gaming. Соработката кулминираше со растот на игрите во подем во Манила, Филипините и постоењето на нејзините главни канцеларии на островот Ман во Атина и Лондон.

Booming Games започна да работи и со Gambino Slots, mBit Casino и SekaBet Casino бидејќи сите тие се хостираат онлајн слот машини од Booming Games. Како што фирмата продолжува да се шири, може да се предвиди дека игрите во подем ќе се прошират на пазарот на криптовалути.

Клучни карактеристики на играта во подем

Booming Games нуди казина од кои сите се чини дека се прецизно направени. Од гореспоменатите клучни идеологии, нивниот дизајн и графика се исто така јасни. Се чини дека секој наслов на „Буминг игри“ нуди слободен спин бонуси што често е исто како и вртењата за плаќање на двата начини. Нивните игри се движат од 3 до 5 ролни. Што е најважно, секое корисничко искуство е генерално забавно, пријатно и исклучително забавно.

Неверојатни наслови од Boom Games

Booming Games навистина успеа да дизајнира над 50 наслови на онлајн слотови кои се многу извонредни со оглед на нивниот краток временски период во индустријата. Фирмата има наслови како Bacchus, Cinco de Mayo, Gangster Golfspieler и Family Powers, како и азиски игри како Harvest Fest или Lotus Love. Тие конкретно имаат за цел да доминираат на глобалните пазари со широк спектар на теми и карактеристики. Проверете некои од овие избрани игри денес

 • Ахој Матеј
 • Делукс со егзотично овошје
 • Пабот Педи
 • Забава за животни
 • Семејни овластувања
 • Париски ноќи
 • Арабија
 • Фенг шуи мачиња
 • Пиратски плен
 • Арапски врти
 • Запален змеј
 • Страв од ролна
 • Циркус во подем
 • Златен профит
 • Шеќерни черепи
 • Растечки сјај
 • Golden Royals
 • Супер бум
 • Злато во подем
 • Одлични гледања
 • Сурфински макари
 • Буминг седум
 • Гуча труба
 • Суши Cuties

Најнови вести

Крајниот водич за шансите за подобри резултати во рулет
2022-09-27

Крајниот водич за шансите за подобри резултати во рулет

Новости