Evolution Gaming лансира зарове во живо

Evolution Gaming

2020-12-15

Еволуција игри, премиерот на продуцент на Казино во живо алтернативи, го најави воведувањето на првиот онлајн во светот Игра зарове во живо, поставена во автентична подземна земја. Оваа препознатлива онлајн верзија на почитуваната игра со коцки останува историски точна, а исто така целосно ги користи новите технологии со својот богат сет на подобрени функции, дизајнирани да ја направат играта разбирлива и да игра и за искусни и за почетници играчи.

Evolution Gaming лансира зарове во живо

Evolution Craps е возбудливата, карактеристична онлајн верзија на Craps за којашто молат љубителите на оваа реномирана игра. Craps, особено во Соединетите Држави, е широко позната игра во копнените казина. Зарове може да изгледа речиси огромно за играч кој прв пат.

Еволуција игри го направи процесот пофлексибилен од кога било во оваа препознатлива онлајн верзија со инкорпорирање на интерфејс кој е лесен за користење со карактеристики кои помагаат, приспособувајќи го ова многу сакано казино омилено за новата генерација играчи. Како и во живо и во прво лице, играта сигурно ќе биде привлечна и за новите и за искусни гејмери.

Еволуција игри онлајн во живо глупости Клучен увид

Оваа специјална игра Craps е сместена во прекрасно студио за теми за позадина. Тоа е жива и неверојатно брза игра со повеќе начини за обложување и многу повеќе начини за победа. Целта на играта е да се предвиди резултатот од фрлањето на две коцки. Во уникатните Craps на Evolution Gaming, тие ги имаат изградено сите упатства за тоа како да ја направат играта помазна за играње и целосно разбирање. Редовно сте ажурирани со вашите потенцијални победи за следното фрлање на коцката, додека во истиот момент можете да видите и колку од вас се држат за истиот број.

Карактеристики на Evolution Gaming Live Crap

Мои броеви

My Numbers е дополнителна функција која овозможува поедноставно и поинтересно играње зарове. Секој број претставува потенцијален вкупен износ од фрлените коцки. Го прикажува пропорцијата што треба да ја освоите заедно со потенцијалните исплати.

Лесен режим

Без разлика дали сте нови во Craps, можеби е полесно да започнете да играте со функционалноста Лесен режим. Лесниот режим е дизајниран за играчи кои сакаат да ја играат играта со многу помалку обложувалници. Со кликнување на копче, корисничкиот интерфејс се менува и сега играте со помала мрежа за обложување во која се користат само најлесните места за обложување.

Упатство:

Во овој информативен вграден туторијал за игра на зарове, ќе ја добиете сета помош што ви е потребна за да дознаете како да играте зарове и што прават различните облози.

Динамичка статистика

Панелите за динамичка статистика на ѕидот на студиото редовно се ажурираат додека играчите ги ставаат своите облози. Ентузијазмот се зголемува бидејќи можете да видите како другите играчи се обложуваат навремено. „Craps го комплетира портфолиото на Evolution во смисла на понуда на секоја игра што може да ја најдете во копнено казино. Развивањето на играта и доловувањето на уникатната возбуда на табелата на Craps, но во онлајн амбиент, беше сложен проект. Тимот направи феноменална работа и сега имаме фантастичен готов производ за кој знам дека ќе ги воодушеви ентузијастите на Craps во САД, Европа и пошироко, како и да привлече легии на нови фанови“__„Разбираме дека не секој знае како да игра зарове. Затоа играта има и „Лесен режим“ и едноставен онлајн интерактивен туторијал кој јасно објаснува како да се игра и ужива во играта. играчи и оператори со години - сега конечно е тука. Мислам дека на играчите ќе им се допадне~~ Тод Хаушалтер, главен директор за производи во Evolution:

Најнови вести

Уругвај се приближува до легализација на онлајн казина
2022-09-17

Уругвај се приближува до легализација на онлајн казина

Новости