Топ 10 Ganapati Онлајн Казино

Лансиран како развивач на мобилни апликации во 2013 година во ОК, Ganapati оттогаш повторно се измисли како креатор и давател на онлајн казино игри. Компанијата е специјализирана за онлајн видео слот игри, вклучувајќи Bowl of Fortune, Abduction и Dragon & Tiger.

Со студиа за развој на игри во Естонија и Тајван, Ganapati го посветува своето време и се фокусира на создавање разновидност на игри кои го подобруваат ангажманот и уживањето на клиентите. Посветеноста на Ганапати на извонредност и иновативност резултираше со меѓународно признание, вклучително и победи на наградите за игри на Малта и на наградите Старлет. Онлајн казина со игри на Ganapati се 1xBet, Dafabet и многу други.