Топ 10 Habanero Онлајн Казино

Ова е добро почитувана компанија која обезбедува онлајн казина со софтвер за игри од 2013 година. Тие се лоцирани во Јужна Африка и имаат целен пазар низ целиот свет. Заедно со слотови, компанијата нуди софтвер за HTML5 игри на маса, што овозможува одлична игра за мобилни уреди. Помеѓу понудите на играта се Oceans Tall и Coyote Crash.

Најнови вести

Истражете го тропскиот рај во бикини островот Делукс на Хабанеро
2023-09-21

Истражете го тропскиот рај во бикини островот Делукс на Хабанеро

Habanero, врвен снабдувач на слотови и игри на маса, ги одржува летните вибрации со лансирањето на Bikini Island Deluxe. Компанијата вели дека играта се игра на стандардна табла 5x3 и е модернизирана верзија на островот бикини со врвни перформанси. Играчите ги земаат на луксузно патување каде што можат да се здружат со некои познати ликови за да добијат исплата.

Освојте шармантни награди во играта на Habanero's Witches of Tome
2023-08-24

Освојте шармантни награди во играта на Habanero's Witches of Tome

Хабанеро, познат снабдувач на врвни онлајн слотови и игри на маса, донесе волшебно искуство преку своето последно издание, Witches Tome. Во оваа игра, инвеститорот ги поканува играчите да ги истражат мистериозните длабочини на шумата надвор од границите, каде што чека собир на вештерки со нивните магични напивки. Слот може да се пофали со различни карактеристики што ќе ги ангажираат играчите во текот на наградната авантура.