Што треба да знаете за Play'n Go Money Spinning New Slots - Rabbit Hole Riches

Play'n GO

2020-10-21

Play'n GO, a слотови експерт, го објави вториот наслов во октомври, Rabbit Hole Riches, игра базирана на роман на англискиот писател Луис Керол од 1865 година во Алиса во земјата на чудата. Овој пат, има мала разлика помеѓу концептуализацијата на шведскиот провајдер на софтвер за игри и класичниот роман бидејќи има многу фокуси на ликот на белиот зајак отколку на Алиса. Видео слот со 3 ролни со 5 линии за плаќање може да се репродуцира на сите типови екрани, позициониран на позадината на сликата со флагрантно темперамент на Црвената кралица и е ниско платена армија на кралицата - срце, дијаманти, лопати и клуб-картичка - костуми и високо платени елементи како волшебно зајачко дрво, Absolem, сина гасеница наргиле, Волшебниот Шапкач и Црвената кралица.

Што треба да знаете за Play'n Go Money Spinning New Slots - Rabbit Hole Riches

Концепт и графика за богатство на зајачката дупка

Play'n GO не попушта во својата историска Game Year со Rabbit Hole Riches, што е нивниот последен последен наслов. Богатството на зајачката дупка е изум во класичниот роман, базиран на инвентивниот роман на Луис Керол, Алиса во земјата на чудата.

Вистинскиот Play'n GO пристап е различен, со акцент на белиот зајак и добро познатиот џебен часовник, што доведува до мноштво светови ориентирани кон авантура. На игра е забележлив по својот потписен стил и наративна структура со многу карактеристики низ целиот заплет. Овој потпис на насловите на Play'n GO е добро познат.

Естетиката на оваа игра изгледа привлечно, тоа вклучува големи икони во различни нијанси со неколку спецификации, украсни макари со изглед на силикон и слика во позадина каде што ќе видите цртани ликови како играат карти во прекрасен пејзаж и глетка на голема палата.

Богатството на зајачката дупка

Играта има специфичен стил, карактеристичниот Play'n GO е добро познат по својата средна нестабилност и различни карактеристики фокусирани на „цврста рамка на наративот“. Бонусот со три расфрлани зајачки дупка им заработува на играчите една од четирите посебни карактеристики, како што е Изберете за забава со шолја за чај Бонус , Cheshire Cat Re-Spins, Tower Power Free Spins и Queen's Army Free Spins на нивното патување низ Зајачката дупка.

Во соопштението за медиумите, Мартин Зетергрен, главен директор за производи за Play'n GO, истакна многу одлични квалитети во новата игра ... _„Има многу што играчите можат да уживаат во Rabbit Hole Riches; од карактеристичен звук и дизајн до неколку одлични карактеристики, поврзани заедно со прекрасна приказна._Има толку многу тука за откривање; играчите ќе го посетуваат овој одново и одново“

2020 значајна година

Шведската компанија со седиште во Växjö е на добар пат да ја постигне својата цел да објави 52 игри поставени за 2020 година, откако го отфрли Rabbit Hole Riches што следи по Reactoonz 2 што беше објавен на пазарот во изминатата недела. Многу очекуваното пристигнување на оригиналниот Reactoonz и еден од најдобрите мрежни слотови досега, објавен во 2017 година е верзијата која соборува рекорди.

Reactoonz 2 накратко

Reactoonz 2 не е ваша обична слот игра ако некогаш сте ја играле оригиналната верзија што ќе ја знаете. Тоа е уште една шанса на играчите да им понудиме забава Play'n GO од врвна класа. Reactoonz 2 го враќа целиот оригинален Reactoonz во системот комбиниран со моќниот Gargantoon и исто така го вклучува Energoonz; слаткоста на нашите помлади вонземјани и далечните братучеди на Reactoonz. Reactoonz 2 е крајниот начин за правилно активирање и разбудување на вашиот интерес со новите ликови, новите функционалности и ажурираниот дизајн! Со нешто возбудливо за традиционалните и современите играчи.

Претстојна игра со слот за Play'n Go

Во другите вести, гејмерите и обожавателите на Play'n Go нема да мора да чекаат толку долго за најновото пристигнување од процеп специјалисти. Насловот на претстојната игра е Helloween, кој треба да падне токму на време за прославата на Сите Hallows' Eve на 15 октомври. Следете ги сите најнови слотови за онлајн казина!

Најнови вести

Крајниот водич за шансите за подобри резултати во рулет
2022-09-27

Крајниот водич за шансите за подобри резултати во рулет

Новости