Топ 10 Realistic Games Online Casino

За оние кои имаат некаква вклученост во индустријата на онлајн казино, веднаш ќе го препознаат името Realistic Games. Тие се извонредна компанија која и служи на индустријата од 2002 година. Нивната експертиза и искуство се она што ги прави првиот избор на казина. Некои од нивните омилени игри се Rainbow Magic и Realistic Roulette.

Најнови вести

Реалистичните игри дебитираат во Романија преку Superbet
2023-03-20

Реалистичните игри дебитираат во Романија преку Superbet

Realistic Games, водечки снабдувач на казино игри, неодамна го објави својот влез на регулираниот романски пазар на iGaming. Компанијата го финализираше договорот за соработка со Супербет, енергична мобилен оператор на казино во Романија и Европа.

Realistic Games започнува во Романија со Superbet
2023-03-09

Realistic Games започнува во Романија со Superbet

На 8 март 2023 година, Realistic Games, водечки развивач на онлајн слотови, со задоволство го објави својот влез на романскиот пазар за онлајн коцкање. Ова е откако компанијата потпиша ексклузивно партнерство со Superbet, реномиран оператор за игри во Романија.