Опуштете се со Gaming Seals со новото онлајн казино SuperSeven

Relax Gaming

2021-03-17

Кога пребарувате на интернет за најдоброто онлајн казино за да се регистрирате, типот на добавувачи на софтвер игра витална улога. Па, една таква компанија да се биде во потрага по е Опуштете се играње. Овој почитуван развивач на игри е специјалист за доставување извонредни понуди за коцкање на популарните онлајн казина.

Опуштете се со Gaming Seals со новото онлајн казино SuperSeven

Компанијата неодамна објави едно од своите најнови партнерства со SuperSeven, сосема ново онлајн казино. Затоа, продолжете да читате за да ги знаете деталите за овој нов договор и што да очекувате понатаму.

Што се нуди?

Откако ќе се оствари договорот, играчите на SuperSeven ќе пристапат до многу наслови на игри од еден од најценетите добавувачи на софтвер денес. Развивачот на играта може да се пофали со преку 1.500 наслови на онлајн казино игри. Според договорот, играчите ќе уживаат во продолженија преполни со акција како што се Патеката за пари 2 (2019) и процеп титули како Temple Tumble и Snake Arena.

Исто така, оваа страница за казино ќе користи збирка на казино игри од трети страни на компанијата од добавувачи како 4ThePlayer со седиште во Велика Британија, со седиште во Шведска Игри со фантазма и австралискиот развивач, ReelPlay. Овие популарни студиски партнерства од трети страни се достапни преку програмите Powered by Relax и Silver Bullet на развивачот.

Впечаток од компаниите

Еве што рече главниот комерцијален директор на Relax Gaming, Даниел Ескола: „Тимот на Bet Seven Online носи големо искуство на масата и не се сомневаме дека нивното последно претпријатие, SuperSeven, ќе биде успешно.

„Уверен сум дека нашата содржина и онаа на нашите партнери во студиото ќе обезбедат квалитет, но и разновидност за SuperSeven и неговата публика

Главниот комерцијален директор на SuperSeven, Тим Паркер, исто така брзо го опсипуваше договорот со пофалби. Тој рече: „Преку SuperSeven, ќе им нудиме на играчите модерни, атрактивни и сигурни понуди на производи кои одговараат на високите стандарди што ги почитуваме во Bet Seven Online. Поради оваа причина, баравме содржина од истиот калибар.

„Договорот со Relax ни овозможува да испорачаме висококвалитетна понуда што ја бара брендот за да има моментално влијание. Со нетрпение очекуваме да видиме како оваа уникатна содржина ќе резонира кај нашите нови играчи“

Нови видео слотови

На почетокот на февруари, компанијата го лансираше Multiplier Odyssey, видео слот со висока нестабилност со искуство со вселенска тематика. Во играта преполна со акција, играчите уживаат во меѓугалактичкото бојно поле што ги подготвува за победа до 50.000 пати повеќе од облогот. Не само тоа, туку има и галаксија од дополнителни вртења и множители.

Во меѓувреме, можете да го репродуцирате овој популарен и многу профитабилен видео слот на вашиот компјутер или мобилен уред. Достапно е во одобрени јурисдикции во Данска, Малта, Шведска, ОК, Латвија, Романија и Островот Ман.

Други најсовремени Relax Gaming партнерства

На 23 февруари 2021 година, овој познат снабдувач и агрегатор на iGaming се согласи на сосема нов договор Powered by Relax за снабдување на содржината на Tom Horn Gaming. Овој значаен додаток ќе донесе популарни наслови како Wolf Sierra, Gold X и Sweet Crush. Том Хорн Гејминг несомнено ќе има корист од незаменливата техничка извонредност на развивачот и брзината до пазарот.

Во текот на истиот месец, на 4-ти, компанијата додаде нов партнер во студиото, Slotmill. Со овој договор, Relax Gaming ќе обезбеди наслови како Vikings Creed, Wildfire и Outlaws. Покрај тоа, играчите ќе пристапат до сосема нови слотови како што се Vegas Gold, Lucky Lucifer и Neon Dreams.

Што е за иднината?

Овие три зделки се најнови од многуте во последниве месеци кои ќе доведат до брзо проширување на мрежата на нови и идни соработници на Relax Gaming. Како што се очекуваше, компанијата исто така ќе склучи значајни договори за дистрибуција со бројни водечки оператори на казино од различни јурисдикции. Генерално, 2021 година веќе се обликува убаво за Relax Gaming по незамислива година.

Најнови вести

Крајниот водич за шансите за подобри резултати во рулет
2022-09-27

Крајниот водич за шансите за подобри резултати во рулет

Новости