Wazdan лансираше нова игра - Telly Reel, тестирајте ја нивната нова промотивна алатка (Cash Drop)

Wazdan

2020-10-20

со седиште во Малта онлајн казино Провајдерот на софтверот за игри Wazdan сега го лансираше својот имагинативен нов наслов, Telly Reels, откако неодамна ја објави својата револуционерна промотивна алатка Cash Drop. Слот со 5 ролни и 20 линии за плаќање ги носи играчите во носталгичен свет од старата школа на ТВ, каде што овошното виножито и плејадата бонуси се еквивалентни на големи победи. Има и некои интересни функции во Telly Reels, како што е страничната плоча која се полни со ѕвезди, обезбедувајќи им на гејмерите 10 платени вртења за бонус на Telly и пет блокирани Wild симболи на макари. Со натрупување пет лизгачи на екранот, гејмерите исто така можат да активираат Micro Telly бонус, давајќи им случајна награда вредна до десет пати повеќе од нивниот влог.

Wazdan лансираше нова игра - Telly Reel, тестирајте ја нивната нова промотивна алатка (Cash Drop)

Карактеристика на Telly Reels Scatter:

Широк опсег на награди, вклучувајќи дополнителни вртења, множители и случајни дивини, може да се отклучат за играчите со активирање на три тркала за расфрлање кои се во суштина помалку од тркало на среќа. Ако сакате да го направите тоа правилно, играчите можат да ги изберат алатките Wazdan's Buy и Special Gamble за да го забрзаат извршувањето и да освојат мега награди до 1.400 пати колку што е можно повеќе.

Исплата на Telly Reels

Тоа е исто така ваша предност кога станува збор за нивото на нестабилност, бидејќи Wazdan ви овозможува да го изберете сопственото ниво на ризик, но без разлика дали е ниско, средно или високо, потенцијалното враќање на играчот останува ист, 96,18 проценти. Највисоката исплата е 2100x според производителот на играта, што во споредба со модерните изданија не е импресивно. Шефот на продажба за Wazdan, Анджеј Хила, даде преглед за новата игра: „Таа се придружува на шталата со одлична содржина што сега е барана ширум светот од операторите и од играчите. Би ги повикал и двајцата да се вклучат за повеќе во наредните месеци!"

Пад на готовина - промотивна алатка

Wazdan ја објави својата најнова и револуционерна промотивна алатка Cash Drop за да ја зајакне својата позиција како современ бизнис со технологии за игри со највисок квалитет. Компанијата ги цени своите филијали и прегледи и се согласи да заврши ригорозен процес на тестирање со избраните казина со цел да ја усоврши функционалноста на алатката.

Cash Drop е алатка која е корисна и за играчите и за давателите на услуги, благодарение на добро изградените, прилагодливи поставки. Една од најчестите карактеристики е тоа што сметките на играчите добиваат непосредни награди за да не треба да преземаат дополнителни дејствија, а главната игра се продолжува, овозможувајќи им да го продолжат своето извонредно искуство со возбудливите игри на Wazdan.

„Нашите партнери беа исклучително среќни и ентузијасти за производот. Вложивме многу тимски напор во создавањето на оваа промотивна алатка и едвај чекаме да ја споделиме со другите оператори. Ги разбираме потребите на нашите партнери и затоа го усовршивме Cash Drop да биде што е можно поедноставно, брзо и интуитивно. Процесот на поставување на часовни, дневни или неделни кампањи за која било игра на Wazdan е беспрекорен и ефективен. Докажува дека е успешен во привлекувањето на вниманието и ангажираноста на играчите" вели Михал Имиолек, извршен директор на Ваздан.

Убавината на готовината капка

Казината може да ги насочат играчите кон посакуваните игри со приспособување на нивните наслови со привлечно лого на Cash Drop и да им понудат опционален избор што овозможува таргетирање на корисници кои сакаат дополнителни награди. Подоцнежните оператори можат беспрекорно да ги известат играчите кога нивниот облог е премногу низок за да се квалификува за промоција, така што тие никогаш не пропуштаат шанса да ја заработат наградата Drop. Она што е исто така важно е дека T&C и наградниот фонд за дадена промоција на Cash Drop се секогаш на само еден клик, така што играчите можат да бидат сигурни дека ќе останат добро информирани. Покрај обезбедувањето инстант кредит за наградите на сметките на играчите за да се овозможи континуирано играње, казината можат да ги приспособат своите наслови на посакуваните игри и многу повеќе со логото за пад на готовина.

Најнови вести

Крајниот водич за шансите за подобри резултати во рулет
2022-09-27

Крајниот водич за шансите за подобри резултати во рулет

Новости