Yggdrasil Gaming

December 11, 2020

Божиќните игри на Игдрасил

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Казино игри како празници доаѓаат брзо

Водечки онлајн развивач и снабдувач на видео игри Yggdrasil е подготвена да објави пет нови видео игри за да ги воодушеви нивните фанови додека годините се ближат кон крајот. Yggdrasil има бројни казино игри под својата производна линија и платформа за содржини за задоволство на онлајн гејмерите бидејќи тие продолжуваат да се искачуваат повисоко и да се пробиваат во онлајн игри светот.

Божиќните игри на Игдрасил

Керола на џуџињата

„Карол на џуџињата“ е една видео игра која ќе ја ослободи магијата на зимскиот одмор со помош на шумските животни и играта е закажана за ноември. Играчите на казино кои се подготвени да ги испробаат своите раце на Керол на џуџињата мора да бидат подготвени да побараат помош од шумските животни за да ја загреат атмосферата во џуџињата. Секој онлајн коцкар што ќе добие корисни џуџиња ќе ги зголеми шансите за победа бидејќи ролните ќе продолжат да се вртат.

Детали за Керола на џуџињата

Carol of Elves е видео слот со помеѓу 45 и 3125 линии за плаќање со враќање на играчот (RTP) што е дури 96,2 проценти. „Карол на елфите“ е игра со висока нестабилност и максималната веројатна победа е неверојатни 870.300 евра и е казино-игра што е погодна за мобилни телефони, како и за веб-пријателски.

Играчите на казино можат да уживаат во играта онлајн на персонален компјутер, телефони за овозможување IOS и телефони на Apple.

Опис на новата Керола на џуџињата

Керола на елфите е ран божиќен подарок од YGGDRASIL кој ќе ги расположи играчите на онлајн казино. Џуџињата традиционално се познати како помошник на Дедо Мраз, но со новиот слот, онлајн гејмерите имаат шанса да освојат повеќе. Посебните карактеристики на Керол елфовите во кои играчите на казино уживаат е тоа што кога играат онлајн на Керол Елфовите, играчите на казино можат да се вртат, да користат магични ѕвезди, можност за множители на добивки и дополнителни животи за да ги задржат во играта.

Баунти поп

Bounty pop е уште една видео игра што треба да ја објави YGGDRASIL овој месец бидејќи 2020 година завршува за нешто повеќе од еден месец. Bounty pop е нова игра во франшизата POP-Ular PopWins од Avatar UX. Доаѓа со спакувани растечки ролни, случајни множители, бесплатни вртења и три бонус тркала за да им даде на играчите на казино онлајн премиум искуство со игри.

Детали за новиот Bounty Pop

Новата игра што треба да биде објавена оваа недела е игра со видео слот што доаѓа со помеѓу 243 и 59049 линии и начини за играње. Bounty Pop има бонус за враќање на играчите (RTP) до 96 проценти и тоа е казино игра со висока нестабилност. Играчите на онлајн казино кои се подготвени да го пробаат Bounty Pop кога ќе бидат објавени, можат да освојат дури 1.100.000 евра.

Bounty Pop е мобилна и веб-база онлајн игра и работи одлично на персонален компјутер, уреди со IOS и уреди на Apple. Бесплатните вртења и множители на победи Mystery како дел од неговите примамливи карактеристики што ќе ги интересираат играчите на онлајн казино да се држат до брендот и неговите игри.

Пиратите 2 Бунт

Pirates 2 mutiny е уште една интересна линија на игри што ќе биде објавена пред крајот на 2020 година од YGGDRASIL. Pirates 2 бунтот ќе биде достапен за клиентите на YGGDRASIL на платформата за содржина на брендот во секое време од 3 декември 2020 година.

Детали за бунтот Pirates 2

Pirates 2 mutiny е игра со видео слот и претставува кластер игра инаку позната како тип на игра со сите начини. Доаѓа со враќање на играчот од 96,2% и нестабилност од 117 за да биде посебен. Играчите на онлајн казино можат да освојат дури 490.000 евра со играње на бунтот Pirates 2 на нивниот персонален компјутер, IOS и Apple уреди. Тоа е игра погодна за мобилни телефони и нејзиното скорешно објавување е добредојден развој.

Достапни опции за победа на Pirates 2 Mutiny

Пиратите 2 бунтот доаѓа со бескрајни можности за победа за гејмерите на онлајн казино. Онлајн играчите можат да уживаат во паѓачки победи, бесплатни вртења и мултипликатори. Други придобивки се бунтот, Cannon Blast и цунами.

Со бунтот на Пиратите 2, играта никогаш не е завршена бидејќи играчите можат да ја свртат лошата среќа дури и кога мислите дека сте ја изгубиле играта; експлозијата на топовите и цунамито може да ја претворат загубената игра во победа за играчите.

Новогодишна елка

Во духот на Божиќ, YGGDRASIL треба да ја објави својата нова онлајн казино игра наслов „Божиќна елка“. Божиќното дрво е игра со видео слот и ќе биде достапна на платформата за содржини YGGDRASIL во првата недела од декември за играчите на онлајн казино да ги додадат во нивните омилени видео-слот игри.

Тоа е игра со 5+ кластери која доаѓа со 329 нестабилност и 96,4% се враќаат кај своите играчи. Играчите во играта на Божиќното дрво можат да освојат дури еден милион евра (1.000.000 евра) со играње на играта. Тоа е игра погодна за мобилни телефони.

Краток опис на новогодишната елка што допрва ќе биде објавена

Божиќното дрво е забавна игра со веселиот Снешко кој фрла снежни топки на теренот и го прави симболот погоден и неговите копии диви. Ненадејна снежна бура го покрива полето со симболи за мистерија доколку нема победнички кластери.

Специјални карактеристики што доаѓаат со новогодишна елка

Играчите на онлајн казино новогодишна елка ќе добијат можност да уживаат во бесплатните вртења, снешко, Blizzard и Cascading.

Атлантис Мегавејс

Atlantis Megaways е една од најновите игри во кои уживаат љубителите на видео игрите бидејќи веќе е на платформата за содржини YGGDRASIL. Atlantis Megaways е слот игра со најмногу 117.649 начини за победа.

Кратки детали за Атлантис Мегавејс

Играчите на Атлантис Мегавејс на интернет можат да уживаат дури 96,10 отсто враќање кај играчите. Максималната сума што секој играч може да ја добие играјќи ја Atlantis Megaways е двесте и шеснаесет илјади, дваесет и пет евра (216.025 евра) и тоа е игра што е погодна за мобилни телефони која може да се игра на персонален компјутер, уреди со вклучен IOS и уреди на Apple.

Аптен опис на Атлантис Мегавејс

Секоја победа има потенцијал да ви донесе верижна реакција на дополнителни победи. Џекпот награди од ѕвездени размери го чекаат играчот. Следејќи го успехот на Hypernova Megaways, Atlantis Megaways ја користи истата формула за комбинирање на најдоброто од онлајн и копнените слотови со врвни уметнички дела за производство на Atlantis Megaways.

Карактеристики на Atlantis Megaways што ја прават да се издвојува со казино игра

Доаѓа со Megaways исто како Hypernova, Jackpot Respins и Pearl Jackpots. Со оглед на бројот на игри што се наредени за производство во остатокот од оваа година и оние неодамна произведените, нема сомнеж дека Yggdrasil има нешто за секој играч на онлајн казино додека годината завршува.

About the author
Priya Patel
Priya Patel

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Priya Patel

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести