10bet - Bonuses

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Бонусите се одличен начин на кој играчите можат да го подобрат своето искуство во казиното. Барањето бонус обично значи дека играчот ќе ги удвои, а во некои случаи дури и тројно своите средства. Ова е одличен начин да ја продолжите играта и да испробате повеќе игри од вообичаеното. Различни бонуси се достапни во казиното 10bet и ги охрабруваме играчите да создадат сметка и сами да видат што нуди казиното.

Играчите, кои креираат сметка во 10bet Казино, имаат право на бонус за добредојде што во голема мера ќе го подобри нивното салдо. Има одредени работи што играчите треба да ги имаат на ум кога ја бараат оваа понуда. На пример, не сите игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување.

Играчите кои сакаат брзо да го исчистат бонусот треба да се обложуваат на слотови, прогресивни слотови, аркадни, кено и картички за гребење. Сите овие игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување 100% дозволувајќи им на играчите побрзо да ги исполнат барањата за обложување.

  • Roulette, Sic Bo и Dream Catcher ќе придонесат само 20% за исполнување на барањата за обложување.
  • Игрите со карти, сите видови на Блек Џек, освен Блек Џек Предавањето, ќе придонесат 10% за исполнување на барањата за обложување.
  • Видео покер и руски покер ќе придонесат со 5% за исполнување на барањата за обложување.
  • Сите сорти на Baccarat, Craps и Live Football Studio ќе придонесат 0% за исполнување на барањата за обложување.
Total score7.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2003
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Виетнамски донг
Евра
Канадски долари
Малезиски рингити
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (10)
Бахреин
Ирска
Катар
Кувајт
Малта
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Оман
Саудиска Арабија
Шведска
ИгриИгри (44)
CS:GO
Dota 2
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
StarCraft 2
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКено
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Пикадо
Пинг Понг
Политика
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тенис
Трки со коњи
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)