10bet - Live Casino

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Live Casino

Казино игрите во живо се најновата иновација во индустријата за онлајн казино. Сите игри се пренесуваат во живо од студијата и тоа им овозможува на играчите да уживаат во реално искуство во казиното кога и да посакаат. Игрите во делот за дилер во живо може да се играат само со вистински пари, така што играчите треба прво да депонираат средства на нивните сметки. Ги советуваме играчите да ги научат правилата на играта што сакаат да ја играат пред да депонираат средства.

Играчите можат да најдат многу табели за блек џек во живо достапни во казиното 10bet. Ова е популарна игра и има многу различни варијанти на располагање. Правилата на играта се многу едноставни и играчите ќе ги научат многу брзо. Откако ќе стават облог, ќе добијат две карти. Идејата на играта е да се добие рака со вкупно 21, а играчите имаат различни опции за подобрување на нивните раце како удирање, стоење, разделување, удвојување и купување осигурување. За да прочитате за сите правила за играње Блек Џек, играчите можат да ја следат оваа врска.

Има многу популарни игри со блек џек во живо достапни во 10bet казиното, но ова се некои од најпопуларните:

 • Брзина Блек Џек
 • Бесконечен Блек Џек
 • Блек Џек во живо
 • Блек Џек партија
 • Блек Џек платина ВИП
 • Блек Џек Сребрена 1
 • Блек Џек Белата 1
 • Блек Џек Гранд ВИП
 • Блек Џек Fortune ВИП

Рулет во живо

Казиното 10bet има различни варијанти на рулет за играчите да можат да го најдат оној што најмногу им одговара. Основните правила на играта се исти, па затоа ги советуваме играчите да поминат извесно време на учење. Идејата на играта е да се предвиди бројот на кој ќе слета белата топка. Постојат многу различни облози достапни во рулет, а некои од тие облози нудат подобри исплати додека други нудат подобри шанси за победа. Секој што сака да прочита повеќе за правилата за играње рулет може да го следи овој линк.

Некои од најпопуларните игри со рулет во живо што може да се најдат во казиното 10bet ги вклучуваат следните:

 • Двојна топка рулет во живо
 • Брзински рулет
 • Рулет во живо
 • Француски рулет злато
 • Американски рулет во живо
 • Хиподром рулет во живо

Бакара во живо

Baccarat е популарна игра која може да се најде во делот Казино во живо во казиното 10bet. Правилата на Baccarat се многу лесни и играчите уживаат во оваа игра бидејќи правилата се едноставни и тие можат да се релаксираат во текот на играта. Единствената одлука што треба да ја направат играчите е да одлучат за сумата што сакаат да ја обложуваат и на кого да се обложуваат. Достапни се три облози во бакара, облог на банкар, облог на играч и облог на нерешено. Облогот нерешено нуди највисока исплата, но шансите за победа на овој облог се многу мали. Играчите кои сакаат да ги прочитаат правилата за играње Baccarat во живо можат да го следат овој линк.

Ова се некои од најпопуларните варијанти на Baccarat достапни во 10bet Казино:

 • Baccarat во живо
 • Супер Сик Бо
 • Не Комисијата брзина Baccarat
 • Baccarat Нема комисија
 • Салон Prive Baccarat во живо

Обложување во живо

Можноста да се следат натпреварите и настаните во живо и да се обложуваат на можни исходи стана многу популарна во последно време. Казиното 10bet нуди брзи пазари, каде што играчите можат да се обложуваат на настани што може да се случат во следната минута од играта. Играчите можат да најдат и повеќе традиционални пазари како што се Точен резултат и Следен тим што ќе постигне.

Еве само некои од спортовите кои се достапни за обложување во живо во 10bet Казино:

 • Фудбал
 • Тенис
 • Кошарка
 • Ракомет
 • Рагби лига
 • Голф
 • Снукер
 • Одбојка
 • Рагби унија
 • Крикет

Емисии за игри во казино во живо

Казиното 10bet нуди извонредни емисии на игри во живо. Сите игри се напојувани од Evolution Gaming, така што играчите можат да очекуваат забавно, инвентивно и инволвирачко искуство. Еве некои од игрите што може да се најдат овде:

 • Лудо време
 • Мега топка
 • Фаќач на соништа
 • Фудбалско студио
 • Молња коцки
 • Страна залог Сити
 • Има или нема договор
 • Монопол во живо
Total score7.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2003
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Виетнамски донг
Евра
Канадски долари
Малезиски рингити
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (10)
Бахреин
Ирска
Катар
Кувајт
Малта
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Оман
Саудиска Арабија
Шведска
ИгриИгри (44)
CS:GO
Dota 2
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
StarCraft 2
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКено
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Пикадо
Пинг Понг
Политика
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тенис
Трки со коњи
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)