10bet - Promotions & Offers

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

Казиното 10bet подготви многу различни промоции и понуди за своите играчи. Секој нов играч може да бара дарежлив бонус за добредојде што драстично ќе го зголеми нивното салдо, а откако ќе заврши со обложувањето, може да бара други бонуси. Сè што треба да направат играчите е да се регистрираат за сметка во казиното и да го направат потребниот депозит за да побараат понуда.

За да можете да побарате една од многуте понуди што ги има 10bet Casino, играчите, прво треба да креираат сметка. Ова е едноставен процес каде што тие треба да пополнат лични податоци и да ги прикачат сите документи кои се неопходни за процесот на верификација.

Играчите треба да запомнат дека не можат да користат Neteller или Skrill кога сакаат да побараат бонус за добредојде. Тие треба да изберат друг начин на плаќање за депозити.

Максималниот износ на добивка што би можеле да го добиете е 10.000 SEK.

Нова понуда на клиенти

Играчите кои креираат сметка во казиното 10bet имаат право на многу дарежлива понуда. Бонусот за добредојде е 100% бонус за добредојде до 100 kr.
За да ја побараат понудата на играчите не им треба бонус код. Бонусот за добредојде треба да се обложи 35 пати пред играчот да побара повлекување. Играчите имаат 60 дена да ги исполнат условите за обложување.

Казиното 10bet има редовни промоции кои се секогаш достапни за играчите. Еве некои од нив:

Бесплатни облози Fiesta – секоја недела играчите имаат можност да го предвидат исходот од серија сценарија. Секој играч кој ќе го погоди вистинскиот исход ќе заработи бесплатен облог. Некои од сценаријата го вклучуваат бројот на додадени минути за време на првата половина на играта од бројот на направени фаули.

Acca Bonus Time – Обложувањето Acca додава многу вкус на спортската акција. Играчите кои прават облози на Acca од три или повеќе нозе може да добијат бонус за спортски акумулатор до 50%.

Утешни награди – одвреме-навреме, 10bet Casino ги наградува играчите со бесплатен облог. Оваа награда секогаш доаѓа како изненадување бидејќи играчите можат да добијат награда дури и кога не го прават правилното предвидување.

Турнири во казино – Казиното 10bet е домаќин на повеќе слот турнири секој месец и играчите можат да учествуваат. Секој турнир има пријателска тема и паричен награден фонд кој е поделен меѓу најдобрите победници.

Обложување со зголемени коефициенти – Казино 10bet ги избира најдобрите натпревари и ги менува шансите во корист на играчот. Ова зголемување е прилично импресивно и обично е еднакво на некаде помеѓу 10% и 20%.

Понуди и бонуси за повторно вчитување - казиното редовно дава бонус за повторно вчитување за да им помогне на играчите да го зголемат својот фонд. Уште повеќе, казиното ќе испраќа е-пошта до одредени обложувачи кои нудат бесплатни облози доколку обложуваат одредена сума. Е-поштата ќе содржи и статистика за неделните натпревари кои ќе им дадат шанса на играчите да донесат подобри одлуки за обложување.

Турнири со падови и победи - казиното избира некои популарни игри што играчите треба да ги обложуваат. Ако стават облози почнувајќи од 0,50 долари и повисоки, имаат шанса да освојат дневни парични награди до 1.000 долари. Играчите кои се квалификуваат за турнирите Drops & Wins автоматски ги исполнуваат условите за промоциите на Daily Prize Drops кои истовремено ги удвојуваат нивните шанси за победа.

ВИП промоција и награди за играчи

Казиното 10bet има убава програма за наградување за избрани клиенти, која го носи името The Ten Club. Играчите можат да станат членови само преку покана. Наградната програма нуди огромни награди и е отворена само за 1.000 членови.

Еве само некои од придобивките што членовите можат да ги уживаат:

  • Брзи повлекувања
  • Прилагодени зделки
  • Менаџер за лична сметка
  • Специјални бонуси
  • Пониски барања за обложување
  • Покани за специјални настани
  • Специјални турнири
  • Награди за лојалност и луксузни подароци
Total score7.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2003
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Виетнамски донг
Евра
Канадски долари
Малезиски рингити
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (10)
Бахреин
Ирска
Катар
Кувајт
Малта
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Оман
Саудиска Арабија
Шведска
ИгриИгри (44)
CS:GO
Dota 2
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
StarCraft 2
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКено
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Пикадо
Пинг Понг
Политика
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тенис
Трки со коњи
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)