1xBet - Bonuses

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Првиот пат кога вие креирајте сметка во казиното 1xBet ќе добиете 100% бонус кој може да достигне 130 долари на вашиот прв депозит. Вие само треба да ги следите следните чекори:

1xBet

1xBet бонус и депозит

Откако вашата сметка е потврдена, можете да го направите вашиот прв депозит. Минималниот износ што можете да го депонирате е 1 УСД и автоматски ќе го добиете вашиот 100% соодветен бонус за добредојде.

Овој бонус важи само 30 дена и откако ќе истече бонусот, износот на бонусот и добивките ќе бидат отстранети од вашата сметка.

Секој бонус доаѓа со прикачени жици. За да се квалификувате за бонусот и подоцна да ги повлечете сите добивки, треба да исполнувате одредени барања:

Процесот на пријавување

Отворањето на вашата сметка на 1xBet е многу лесно.

Треба да кликнете на зелената икона за регистрација во горниот десен агол на страницата и ќе се појави скокачки прозорец кој ќе ве праша кој метод сакате да го користите. Би ве советувале да ја изберете опцијата со еден клик.

Изберете уникатно корисничко име и лозинка и внесете ги сите лични информации што ви се потребни, како што се вашето име, датум на раѓање и земја, само за да именувате некои. Кога ќе се појави скокачкиот прозорец со бонус понуди, треба да ја изберете опцијата „Бонус за спорт“ за да ги исполнувате условите за бонус за добредојде.

Следниот чекор е да ја потврдите вашата сметка. Ова може да го направите со испраќање доказ за идентитет во казиното 1xBet.

Овој чекор ќе обезбеди дополнителен слој на безбедност на вашата сметка, а во исто време, казиното ќе знае дека сте полнолетни за коцкање. Некои од документите што можете да ги испратите вклучуваат пасош или лична карта.

Барања за бонус 1xBet

Може да имате само една сметка, така што може да се додели само еден бонус по IP адреса, или по детали за сметката, вклучувајќи адреса на е-пошта, детали за банкарска сметка и начин на депонирање и повлекување.

Износот на бонусот ќе го добиете само откако ќе направите депозит.

Пред да можете да направите повлекување, треба да го обложите износот на бонусот 5 пати.

Бонус за лојалност

Има неколку работи што 1xBet Казиното ги има за своите лојални клиенти кои доаѓаат во форма на бонуси.

Ова ја прави играта повозбудлива и клиентите се чувствуваат ценети.

Супер лото бонус – овој бонус дава лотарија што се еквивалентни на сумата што ја играле на другите игри во казиното. Со други зборови, колку повеќе пари депонирате во казиното, толку е поголем бројот на билети за лотарија што ќе ги добиете.

1 x промо поени – ова е уште една програма за лојалност на клиентите која им овозможува на лојалните клиенти да ги користат своите поени за да ставаат бесплатни облози.

Заработете поени за искуство со 1xBet Казино VIP-промоција за лојалност со враќање на готовина

ВИП бонус за лојалност за враќање на готовина е ново лансирана програма која е и за постоечки и за нови играчи. Првиот пат кога некој играч ќе се приклучи на казиното ќе добие статус на ниво на лојалност на бакар.

Колку повеќе играте и колку повеќе пари трошите на игри, ќе се искачите на повисок VIP статус и полесно ќе заработувате бонуси за враќање на готовина.

Како да се приклучите на програмата за лојалност на ВИП во 1xBet казиното

Постојат неколку чекори што треба да ги следите за да ја присвоите програмата за лојалност на ВИП:

Прво, треба да се регистрирате во казиното користејќи бесплатен промотивен код на 1xBet.

Откако ќе се најавите на вашата нова сметка, ќе добиете статус на ниво на бакар.

Направете го вашиот прв депозит и почнете да ставате облози на вашите омилени игри. На овој начин ќе заработите поени за искуство.

Колку повеќе поени добивате, толку полесно ќе се искачите на скалата на Level, со што ќе добиете повисок поврат на готовина.

Идејата е да се искачите на врвот каде што ќе бидете на ниво на Дијамант. Ова е ниво на ВИП статус каде што добивате ексклузивни бонус понуди.

И не само тоа, туку ќе добивате ВИП корисничка поддршка и враќање на готовина на секој облог што ќе го поставите, без разлика дали ќе победите или изгубите.

Повратот на готовина може да се повлече во кое било дадено време.

Како да се квалификувате за ВИП бонус за враќање на готовина на 1xBet казино

Играчот треба да ги направи следниве работи за да се квалификува за ВИП бонус за враќање на готовина на 1xBet Казино:

Имајте сметка во казиното 1xBet

Заработете поени за лојалност и искуство

Искачете се на ВИП нивоата бидејќи тие одлучуваат за бројот на доделени поени за лојалност на секој облог. На пример, во Copper Level за секој облог од $1 ќе добиете 100 поени за искуство, но за облог од $1 на Gold VIP ниво ќе добиете 250 поени за искуство.

Дополнително, има вкупно 8 нивоа на клубови за враќање на готовина, и многу е едноставно да напредувате на следното ниво, само треба да ги играте вашите омилени игри:

Можете да стигнете до Ниво на бакар првиот пат кога ќе се регистрирате за 1xBet казино и за секој облог од 1$, ќе заработите 100 поени за лојалност. Ќе добиете 5% поврат на готовина на изгубени облози.

Можете да достигнете Бронзено ниво штом ќе имате 300.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$, ќе заработите 150 поени за лојалност. Ќе добиете 6% поврат на готовина на изгубени облози.

Можете да достигнете Сребрено ниво штом ќе имате 1.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$, ќе заработите 200 поени за лојалност. Ќе добиете и 7% поврат на готовина на изгубени облози.

Можете да достигнете Ниво на злато штом ќе имате 2.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$ ќе добиете 250 поени за лојалност. Ќе добиете и 8% поврат на готовина на изгубени облози.

Можете да достигнете Ниво на рубин штом ќе имате 50.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$, ќе заработите 300 поени за лојалност. Ќе добиете и 9% поврат на готовина на изгубени облози.

Можете да достигнете Ниво на сафир штом ќе имате 15.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$ ќе добиете 350 поени за лојалност. Ќе добиете и 10% поврат на готовина на изгубени облози.

Можете да достигнете Ниво на дијамант штом ќе имате 25.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$, ќе заработите 400 поени за лојалност. Ќе добиете и 11% поврат на готовина на изгубени облози.

Можете да достигнете ВИП статус штом ќе имате 75.000.000 поени за лојалност и за секој облог од 1$, ќе заработите 450 поени за лојалност. Ќе добиете и 0,05-0,25 кешбек на сите облози.

Бонус за натпревар

Има многу нови играчи во казиното 1xBet. Секој нов играч може да добие бонус за совпаѓање со депозит до 1500 долари и тоа не е се, тој ќе добие и 150 бесплатни вртења.

Понудата за добредојде е поделена на 4 бонуси за депозит:

  • Вашиот бонус за прв депозит е усогласен 100% и може да добиете до 300 долари и 30 бесплатни вртења
  • Вашиот бонус за втор депозит се совпаѓа со 50% и може да добиете до 350 долари и 35 бесплатни вртења
  • Вашиот бонус за трет депозит се совпаѓа со 25% и може да добиете до $400 и 40 бесплатни вртења
  • Вашиот четврти депозит се совпаѓа со 25% и може да добиете до 450 долари и 45 бесплатни вртења

Можете да ги користите бесплатните вртења само на една игра, Down the Pub. Постојат одредени услови што треба да ги следите за да ги исполнувате условите за бесплатните вртења. Првата работа е да го активирате телефонскиот број. Условот за обложување е 35 x износот на бонусот.

Имате 7 дена да го обложите бонусот и вашите облози не треба да бидат повисоки од 5 долари. Минималниот износ што треба да го депонирате за првиот бонус е 10 долари, а за вториот, третиот и четвртиот е 15 долари.

Основни услови за бонус 1xBet

Постојат одредени прописи што играчот треба да ги следи за да се квалификува за бонусот за добредојде. Правилата се едноставни и секој играч треба да ги следи:

Минималната сума за прв депозит е 10 УСД. Оваа сума ќе се удвои, што значи дека играчот ќе заврши со 20 долари за да ги игра своите омилени игри.

Максималниот износ што играчот може да го депонира е 130 УСД, со што се прави вкупната сума што може да игра со 260 долари. Ова е откако ќе добијат 100% бонус за депозит.

Парите од бонусот се префрлаат на сметката на играчот речиси веднаш. Пред играчот да се повлече, прво треба да исполни одредени барања за обложување.

Сумата на бонусот има временска рамка од 30 дена. Ова значи дека треба да играте со парите од бонус во тие 30 дена, во спротивно ќе ги изгубите.

Има дополнителни бесплатни облози на 1xBet кои даваат повеќе шанси за победа.

Кредити за обложување

Ставањето облог со бонус пари е многу едноставно. Го активирате бонусот со првиот влог и откако ќе ги видите парите од бонус на вашата сметка, можете да започнете да ја играте играта по ваш избор. Парите за бонуси доаѓаат со 5x барања за обложување.

Бонус без депозит

Во овој момент, нема понуди за бонус без депозит, но тоа не значи дека ќе остане така засекогаш. Ве советуваме редовно да ја проверувате веб-локацијата на 1xBet Казино и да проверувате дали има промоции.

Правила за повлекување бонус

Пред да ги исполнувате условите за повлекување на добивките што сте ги направиле благодарение на износот на бонусот што го добивте на прво место, постојат одредени барања што треба да ги исполните.

  • Од вас се очекува да направите депозит од најмалку 10 долари првиот пат кога ќе сакате да играте во казиното 1xBet, за што ќе добиете 100% бонус за натпревар и ќе имате 20 долари за почеток.
  • Пред да можете да направите повлекување, треба да имате 1x промет. На пример, ако имате 100 долари за играње, треба да ставите облог што се зголемува до 100 долари.
  • Имате само 30 дена да ги добиете средствата од понудата и да ги исполните сите барања.
  • Треба да ставате комбинирани облози кои имаат најмалку 5 линии за плаќање.
  • Можете да го користите начинот на плаќање што го претпочитате.
  • Оваа понуда е резервирана за луѓе кои живеат во Швајцарија, Германија и Австрија.

1xBet рејтинг резултат

Има многу работи достапни во 1xBet казиното. Не само што можете да добивате бесплатни вртења и бесплатни облози, туку и iPhone, лаптопи и уреди за игри.

Она што најмногу не изненади е фактот дека можете дури и да освоите автомобил или патување во Лас Вегас, каде што можете да ги посетите сите популарни копнени казина.

Ваквите награди се достапни за време на големи спортски настани како што е Светското првенство. Еве список на сите достапни бонус понуди на 1xBet Казино:

1xBet

Total score9.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2011
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Англиски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Ирски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Унгарски
Холандски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (78)
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Угандански шилинзи
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (181)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австралија
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Божиќниот остров
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Британска територија на Индискиот Океан
Британски Девствени Острови
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Гренада
Гренланд
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Киргистан
Кирибати
Кокосови Острови
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Маршалските Острови
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Ниуе
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островите Питкерн
Островот Буве
Островот Норфолк
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тунис
Туркменистан
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Франција
Хаити
Холандски Антили
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (76)
CS:GO
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
French Roulette Gold
Greyhounds
Injustice 2
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mortal Kombat
Pai GowPunto Banco
Street Fighter
Tekken
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложувањеТексас Холдем
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (27)