1xBet Преглед на казино - Deposits

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусБонус за добредојде до 1500 € + 150 бесплатни вртења
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Правењето депозит во казиното 1xBet е без мака. Има повеќе од 150 различни опции за плаќање за да можете да ја најдете онаа што е соодветна за вас.

Еве чекор по чекор водич за тоа како успешно да депонирате средства на вашата сметка на 1xBet:

 • Првото нешто што треба да направите е да се регистрирате за сметка.

 • Достапни се две опции за правење депозити. Најбрзиот начин е да отидете на страницата за плаќања преку копчето „Депозит“ или преку поставките на сметката.

 • Откако ќе завршите со овој чекор, треба да ја изберете сумата со која сакате да играте и да направите депозит.

Како да направите депозит во 1xBet

Како да направите депозит во 1xBet

Можете да направите депозит користејќи ја вашата кредитна или дебитна картичка. Visa, MasterCard и Maestro се прифатливи и минималниот износ што можете да го депонирате е 1 $. Трансферот на пари е моментален и не се наплаќаат услуги.

Поддржани е-паричници

Поддржани е-паричници

 • Киви
 • Yandex пари
 • Скрил
 • Skrill 1-Допрете
 • Б-плаќање
 • Совршени пари
 • Epay
 • Вкредитори
 • Џетон паричник
 • Пајдуња
 • Кина UnionPay скенирање
 • Дохоне
 • Експрес унија Камерун
 • Кешмал
 • Runpay Wallet
 • Allpay
 • FastPay
 • Sticpay

Поддржани опции за мобилно плаќање

 • Beeline
 • МТС
 • Tele2
 • Мегафон
 • Аиртел
 • Динарак
 • М-Бир
 • CBE
 • Сиру мобилен
 • LigdiCash
 • Визал Сенегал
 • Рејкеш

Готовински депозити

 • Свјазној
 • Евросет
 • Телеигра
 • Амиго

Или, можете да користите платежни системи како што се:

 • Нетлер
 • ecoPayz
 • Плаќач

Разменувачите на е-валути вклучуваат:

 • Webmoney-Qiwi UZ
 • WebObmen UZ
 • Ikassa.net
 • Терминали за самопослужување
 • Терминали за самопослужување CyberPlat
 • Paymaster.md
 • Трговија и развој
 • Терминал за самопослужување Kassa24
 • Терминал за самопослужување e-Pay
 • Широк терминал за самопослужување
 • 2 Кликнете на терминалот за самопослужување
 • Терминал за самопослужување AlfaPay
 • Банка 24 терминал за самопослужување
 • Терминал за самопослужување CityPay
 • Терминал за самопослужување Easy Pay
 • Терминали за самопослужување IBox
 • Терминали за самопослужување на Система
 • Терминали за самопослужување на GlobalMoney
 • Терминали за самопослужување City24
 • MMPS терминали
 • Терминали за брзо плаќање
 • PBCCreditors
 • 24 Терминали за самопослужување на сите времиња
 • Брзик
 • Терминали за Paynet

Интернет банкарство

 • Локален банкарски трансфер
 • Црвениот Пагос
 • Спеј
 • Итау
 • Банко Галиција
 • Банко Френсис
 • BCI
 • Банко Де Чиле
 • Банко до Бразил
 • Брадеско
 • Каикса
 • Веб-плаќање
 • Мултибанко
 • Кина UnionPay банка
 • ECOBANQ
 • GTBank
 • Провидус банка
 • Поларис банка
 • Трговска банка FSDH
 • Банамекс
 • OXXO
 • Сантандер
 • Паго експрес

Припејд картички

 • AstroPay картичка
 • Ваучер Paykasa
 • CEP BANK
 • QR код

Банкарски трансфер

 • Локален индонезиски БТ
 • Локален малезиски БТ
 • Локален тајландски БТ
 • Локален виетнамски БТ
 • Зенит банка
 • Првата банка
 • GTB
 • Стерлинг банка
 • Унити банка
 • Доверба за плаќање88
 • Анинда банка Хавалеси
 • Хизли QR
 • Акили Хавале

Криптовалути

 • Биткоин
 • Лајткоин
 • Dogecoin
 • Цртичка
 • Етереум
 • Монеро
 • ZCash
 • ИграКредити
 • НЕМ
 • Бајтекоин
 • ДигиБајт
 • Биткоин злато
 • Биткоин кеш
 • QTUM
 • СТРАТИС
 • Бран
 • Монета од американски долари
 • TrueUSD
 • Стандарден токен Паксос
 • Тетер
 • Врска со синџири
 • OmiseGO
 • Основен токен за внимание
 • ТРОН
 • BitShares

Е-ваучери

 • Паго Ефективно
 • Паго Фасил
 • ПС Ваучер
 • Е-ваучер Perfect Money
 • 1xВаучер
 • Готовина при испорака
 • DisaShop Перу
Код за бонус за депозит

Код за бонус за депозит

Има многу бонус кодови за депозит достапни во казиното 1xBet кои можете да ги искористите. Ова се следните бонус понуди и промотивните кодови за да ги побарате:

 • 1xBet ексклузивен бонус - Ова е 100% бонус за совпаѓање што може да достигне 130 долари. Промотивниот код за оваа понуда е промотивен код

 • Бонус во Кенија – Ова е 200% совпаѓање на бонус кој може да достигне и до 13.000 KES. Промотивниот код за оваа понуда е промотивен код

 • Понуда за добредојде Нигерија – Ова е 200% совпаѓање на бонус кој може да достигне 43.550 NGN. Промотивниот код за оваа понуда е промотивен код

 • Бонус во Индија - Ова е 100% бонус за совпаѓање што може да достигне 9750 INR. Промотивниот код за оваа понуда е промотивен код

 • Бонус во Бангладеш - Ова е 100% бонус за совпаѓање што може да достигне и до 10.000 BDT. Промотивниот код за оваа понуда е промотивен код

 • Бонус во Камерун – Ова е 200% совпаѓање на бонус кој може да достигне и до 58.000 XAF. Промотивниот код за оваа понуда е промотивен код

 • Бонус во Гана - Ова е 200% бонус за натпревар кој може да достигне 530 GHS. Промотивниот код за оваа понуда е промотивен код

Лимит на депозит

Нема максимален или минимален лимит за депозит во 1xBet казиното.

Валута

Валута

Ова се следните валути што се прифаќаат во 1xBet казиното за уплата:

 • СИТЕ - албански лек
 • ДЗД - Алжирски динар
 • УСД - американски долар
 • АОА - Ангола Кванза
 • АРС - аргентински пезос
 • AMD - Ерменски Драм
 • AUD - Австралиски долар
 • АЗН - Азербејџански Манат
 • БДТ - Бангладешки Така
 • БАМ - Конвертибилна марка на Босна и Херцеговина
 • BYR - Белоруска рубља
 • БТК - Биткоин
 • БОБ - боливиски Боливиано
 • БРЛ - Бразилска Реа
 • GBP - Британска фунта
 • лв. - бугарски лев
 • CAD - канадски долар
 • XAF - Централноафрикански франк
 • CLP - Чилеански пезос
 • RMB - кинески ренминби
 • ЦДФ - конгоански франк
 • ХРК - хрватски куни
 • CZK - Чешка корона
 • ДКК - Данска круна
 • EGP - Египетска фунта
 • ETB - етиопски Бир
 • ЕУР - евроГЕЛ - грузиски лари
 • GHS - Ганаски Цеди
 • HTG - хаитски гурд
 • HKD - долар од Хонг Конг
 • HUF - унгарска форинта
 • ISK - Исландска круна
 • INR - Индиска рупија
 • IDR - индонезиска рупија
 • IRR - Ирански риал
 • ILS - израелски Нов Шекел
 • JPY - јапонски јен
 • КЗТ - Казахстански Тенге
 • KES - кениски шилинг
 • KGS - Киргистански Сом
 • MYR - малезиски Рингит
 • МКД - Македонски денар
 • MAD - Марокански Дирхам
 • MXN - мексикански пезос
 • МЗН - Метикал
 • MDL - Молдавски Леу
 • МНТ - Монголски Тогрог
 • NGN - Нигериска Наира
 • НЗД - Новозеландски долар
 • НОК - Норвешка круна
 • PYG - парагвајски гуарани
 • ПЕН - перуански Нуево Сол
 • PHP - Филипински пезос
 • PLN - полска злота
 • RON - романски Леу
 • RUB - Руска рубља
 • РСД - српски динар
 • SGD - Сингапурски долар
 • ZAR - Јужноафрикански ранд
 • KRW - јужнокорејски вон
 • SDG - Суданска фунта
 • SEK - шведска круна
 • CHF - швајцарски франк
Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024
2023-08-21

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024

Ако сте уморни од играње и жив Блек Џек и вистински Блек Џек во вистински казина, веројатно треба да пробате онлајн Блек Џек. Играњето Блек Џек онлајн наместо неговите други видови има многу предности. Ќе добиете многу подобри приноси бидејќи чини помалку да водите игра на онлајн Блек Џек, ќе уживате во бесплатните обиди, имате различни опции за избор и многу повеќе. 

1xBet соработува со Дани Алвеш за да стане амбасадор
2022-11-21

1xBet соработува со Дани Алвеш за да стане амбасадор

Најубавуваниот светски фудбалер Дани Алвеш сега е со 1xBet. Дани Алвеш станува амбасадор на доверливата обложувалница.

1xBet вети 1 милион евра хуманитарна помош за Украина
2022-04-05

1xBet вети 1 милион евра хуманитарна помош за Украина

1xBet, глобална обложувалница и технолошка компанија со седиште во Кипар, има направено а Донација од 1 милион евра во добротворни цели и хуманитарни организации како одговор на растечката хуманитарна криза во Украина. 

5 причини зошто 1xBet може да биде најдоброто онлајн казино досега
2021-11-24

5 причини зошто 1xBet може да биде најдоброто онлајн казино досега

Ајде да се соочиме; Од стотиците, ако не илјадници врвни онлајн казина таму, за неискористеното око, сите тие може да изгледаат нешто слично, и може да биде тешко да се направи разлика помеѓу нив.