1xBet Преглед на казино - Mobile

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Mobile

Ставањето облог со користење на вашиот рачен уред е многу лесно. Целиот процес е поедноставен.

 1. Изберете ја играта што сакате да ја играте.
 2. За спорт, изберете го настанот. И ако има многу облози, изберете го оној што го претпочитате.
 3. За игри во казино, внесете ја сумата што сакате да ја обложите.

Мобилна апликација 1xBet

Добрата работа во денешно време е што можете да се обложите кога сакате, се додека го имате омилениот мобилен уред и добра интернет конекција. Не секој го има својот компјутер со себе цело време.

Значи, ако сакате да уживате во многу игри што ги нуди 1xBet Casino, треба да ја преземете нивната мобилна апликација.

Повторно, процесот на преземање на апликацијата е многу едноставен, но може да варира, во зависност од уредот што го користите.

1xBet за уреди со Android

Ќе започнете да ја преземате апликацијата со едноставно кликнување на копче. Треба да отидете на веб-страницата на казиното бидејќи апликацијата не е достапна на Google Play поради строгите политики на Google против коцкање.

Прво треба да ги промените поставките на телефонот за да му дозволите на уредот да прифаќа апликации од непознати извори.

Преземете ја апликацијата 1xBet за Android

 1. Посетете ја веб-локацијата 1xBet за да ја преземете апликацијата.
 2. Откако ќе го направите тоа, само треба да кликнете на иконата на Android за да започнете со преземање на датотеката APK.
 3. Вашиот телефон ќе побара од вас да потврдите дека сакате да преземете апликација што доаѓа од непознат надворешен извор. Се подразбира дека треба да го прифатите.
 4. И апликацијата ќе се инсталира на вашиот уред.

Апликацијата 1xBet е висококвалитетна апликација која им овозможува на корисниците на Android да ја користат платформата за казино кога сакаат. Можете да ги најдете сите функции што се нудат на веб-страницата, вклучително и преносот во живо преку Интернет.

Можноста да се види апликацијата на цел екран го прави поставувањето облози уште поудобно. Можете да ставате облози на зарове, Бакара и покер преку дилери во живо, како и на други казино игри како Eagle или tails, 1xDice и многу повеќе.

Генерално, апликацијата 1xBet андроид е многу добра и многу се препорачува за секој обожавател на 1xBet.

Најдете ја преземањето на апликацијата 1xBet за андроид овде.

1xBet апликација за iOS и iPad

Мобилната апликација 1xBet е достапна и за корисниците на iOS, но малку се разликува од онаа за корисниците на Android. Сепак, апликацијата е многу лесна за користење и е погодна за ставање облози.

Интерфејсот на апликацијата 1xBet е поделен на 2 значајни делови. Во првиот можете да ги најдете претстојните настани, а во вториот, тековните настани во живо.

Спортските настани се поделени во различни категории, но ако сакате, можете да ги гледате во исто време. Повторно, апликацијата за iOS нуди различни видови спортски настани и казино игри.

Преземањето и инсталирањето на апликацијата е многу едноставно, но за доброто на аргументот, ние ќе ве водиме низ процесот чекор по чекор.

 • Одете во картичката Поставки на вашиот уред
 • Потоа одете во iTunes и App Store
 • Кликнете на Apple ID и допрете за да го видите
 • Отворете регион/земја и изберете ја вашата земја од списокот
 • Прочитајте ја Политиката за приватност на Apple и прифатете ги Условите и правилата
 • Притиснете го копчето за да ги потврдите промените
 • Проверете ги сите црвени означени полиња и внесете 1000 AA во полето со натпис „Поштенски код“.
 • Најдете ја апликацијата 1xBet за iOS и преземете ја.
 • Регистрирајте се и користете го вашето најавување за апликацијата 1xBet за да започнете да играте

Карактеристики на апликацијата 1xBet

Една од најочигледните придобивки кога станува збор за мобилно казино е фактот што можете да ставате облози во движење. Казиното се проширува со висока стапка, главно затоа што ги нудат некои од најдобрите шанси во индустријата за нивните фудбалски облози.

Друга предност на мобилната апликација е преносот во живо. 1xBet води многу преноси во живо на дневна основа.

Можете исто така да барате ексклузивен бонус од 130 долари кога ќе се регистрирате во казиното.

Посетете го Mobile CasinoRank за целосен преглед на мобилниот 1xBet.

Total score9.2
Добрите
+ Високо ролери казино
+ Се играше во многу земји
+ Најдобар избор на облози
+ Голем избор на игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2011
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Англиски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Ирски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Унгарски
Холандски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (78)
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Угандански шилинзи
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (181)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австралија
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Божиќниот остров
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Британска територија на Индискиот Океан
Британски Девствени Острови
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Гренада
Гренланд
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Киргистан
Кирибати
Кокосови Острови
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Маршалските Острови
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Ниуе
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островите Питкерн
Островот Буве
Островот Норфолк
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тунис
Туркменистан
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Франција
Хаити
Холандски Антили
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (76)
CS:GO
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
French Roulette Gold
Greyhounds
Injustice 2
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mortal Kombat
Pai GowPunto Banco
Street Fighter
Tekken
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложувањеТексас Холдем
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (27)