1xBet Преглед 2024 - Payments

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусБонус за добредојде до 1500 € + 150 бесплатни вртења
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Опции за плаќање во 1xBet: Лесни депозити и повлекувања

Кога станува збор за опциите за плаќање, 1xBet не остава ништо на површина. Со широк спектар на достапни методи за депозит и повлекување, нема да имате проблем да ја пронајдете совршената опција за вашите потреби. Еве го центарот на вниманието на некои популарни избори:

  • EasyPay
  • Paysec THB
  • УТЕЛ
  • Tele2
  • WeChat плаќаат
  • Otopay
  • Вимо паричник
  • PayKasa
  • PayKwik

Но, тоа не е се! Можете исто така да изберете од други практични методи како China Union Pay, Webpay (од Neteller), Redpagos (од Neteller), Sepa, ePay, moneta.ru, Megafone, мобилни плаќања Beeline, Privat24, Perfect Money, MoneySafe, HSBC, AstroPay Direct , Брза исплата, Payeer и многу повеќе.

Депозитите се рефлектираат веднаш на вашата сметка за да можете веднаш да започнете да играте. Кога станува збор за повлекувања, тие исто така брзо се обработуваат. И најдобриот дел? Нема скриени такси за кои треба да се грижите!

1xBet нуди и флексибилни ограничувања за депозит и повлекување за да одговараат на играчите од сите буџети. Вашите трансакции се обезбедени со напредни безбедносни мерки.

И ако изберете одредени начини на плаќање како AstroPay Card или Skrill 1-Tap, можеби ќе ги исполнувате условите за специјални бонуси!

Без разлика со која валута претпочитате да играте или какви проблеми со плаќањето можеби имате на патот - бидете сигурни дека ефикасниот тим за услуги на клиентите на 1xBet е секогаш подготвен да помогне.

Приклучете се на 1xBet денес и искусете си плаќања без проблеми!

Стратегија за исплата на готовина

Стратегија за исплата на готовина

Значи, како функционира опцијата за готовина што можеби ќе прашате? Оваа опција е достапна и за повеќекратни и за единечни облози и за некои други спортски настани. Од вас зависи кога сакате да го земете вашиот профит. Одлуката е ваша и на овој начин можете да ги заштитите вашите пари од понатамошни загуби.

Можете да ја земете целата сума или можете да ја изберете сумата што сакате да ја уплатите и да го оставите остатокот од влогот да работи. Исплатата е многу лесно, а се што треба да направите е да го отворите лизгачот и да кликнете на опцијата за готовина и да ја изберете сумата на пари што сакате да ја уплатите.

Можете да уплаќате онолку пати колку што сакате, се додека опцијата за готовина е достапна. Истото важи и за коњските трки. Можете да заработувате помеѓу трки, во игра и пред игра.

Треба да запомните само една работа, износите за готовина не се гарантирани бидејќи се засноваат на пазарот во живо каде што има постојана флуктуација на цените.

Некогаш уплатата може да биде успешна, а другпат не. Во случај кеш-аутот да не биде успешен, тогаш ќе ви биде понуден нов износ за готовина кој се базира на тековните цени.

Опцијата за готовина е одличен начин што ви овозможува да имате контрола врз вашите облози, а во исто време да го преземете максималниот принос пред да заврши некој настан.

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024
2023-08-21

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024

Ако сте уморни од играње и жив Блек Џек и вистински Блек Џек во вистински казина, веројатно треба да пробате онлајн Блек Џек. Играњето Блек Џек онлајн наместо неговите други видови има многу предности. Ќе добиете многу подобри приноси бидејќи чини помалку да водите игра на онлајн Блек Џек, ќе уживате во бесплатните обиди, имате различни опции за избор и многу повеќе. 

1xBet соработува со Дани Алвеш за да стане амбасадор
2022-11-21

1xBet соработува со Дани Алвеш за да стане амбасадор

Најубавуваниот светски фудбалер Дани Алвеш сега е со 1xBet. Дани Алвеш станува амбасадор на доверливата обложувалница.

1xBet вети 1 милион евра хуманитарна помош за Украина
2022-04-05

1xBet вети 1 милион евра хуманитарна помош за Украина

1xBet, глобална обложувалница и технолошка компанија со седиште во Кипар, има направено а Донација од 1 милион евра во добротворни цели и хуманитарни организации како одговор на растечката хуманитарна криза во Украина. 

5 причини зошто 1xBet може да биде најдоброто онлајн казино досега
2021-11-24

5 причини зошто 1xBet може да биде најдоброто онлајн казино досега

Ајде да се соочиме; Од стотиците, ако не илјадници врвни онлајн казина таму, за неискористеното око, сите тие може да изгледаат нешто слично, и може да биде тешко да се направи разлика помеѓу нив.