1xBet - Promotions & Offers

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Може да добиете ексклузивен 100% бонус кој достигнува 130 долари. За да го добиете бонусот треба да го користите промотивниот код „VIP CODE“, но запомнете, овој бонус за регистрација е достапен само за нови клиенти кои се регистрираат за сметка.

Турнир за валкани Дедо Мраз

1xBet наградува 100 илјади евра на турнирот Dirty Santa

Зимата е време полно со празнично расположение и пријатни изненадувања. Затоа 1xBet започна турнир од големи размери со награден фонд од дури 100 илјади евра!

За да учествувате на турнирот, направете неколку едноставни чекори:

 • Најавете се или регистрирајте се на веб-страницата 1xBet.
 • Дајте согласност за учество во промоции на вашата лична сметка.
 • Кликнете на копчето „Учество“ на страницата на турнирот.
 • Играјте ги вашите омилени слотови*.

За секој облог од 1 евро или повеќе, играчот ќе добие 1 поен. Како што собираат поени, корисниците се движат низ нивоата, од кои има само 25. Колку е повисоко нивото - толку е поголем бројот на можни добивки. Победници на промоцијата ќе бидат 200 играчи со најмногу поени. Ќе добијат од 100 до дури 25 илјади евра!

Времетраењето на турнирот е од 20 декември 2021 година, заклучно со 20 јануари 2022 година. Победниците ќе ги добијат паричните награди на нивната сметка во рок од 3 дена по завршувањето на промоцијата.

Играјте слотови во 1xBet и заработете пари со турнирот Dirty Santa.

1xBet Облог без ризик

1xBet им нуди можност на сите ентузијасти за обложување да ги поддржат своите омилени тимови без да загубат пари. Нивната нова, промоција на обложување без ризик ви дава можност да поставите облози и да го вратите вашиот депозит доколку вашето предвидување е неточно.

Како можете да учествувате во оваа промоција без ризик?

Да можеш да се обложуваш без ризик од губење е едноставно и лесно.

 1. Одете на 1xBet, креирајте сметка и не заборавајте да го штиклирате полето за да се согласите со бонусните промоции.
 2. Исто така, мора да го внесете вашето полно име, адреса на е-пошта и земја на живеење.
 3. Друг важен аспект е внесување и активирање на вашиот телефонски број.

Откако ќе ги завршите чекорите за да се квалификувате за облогот без ризик, одете на страницата со промоции и изберете натпревар. Потоа, поставете облог за точен резултат на еден од настаните опфатени со промоцијата за обложување без ризик.

Ако резултатот се разликува од она што го предвидовте, ќе го направите вратете го вашиот удел како промотивен код за бесплатен облог!

Промотивен код

За да го побарате овој бонус во спортското казино 1xBet, играчот треба да се регистрира за сметка и да направи депозит. Ова е многу едноставно, но ние ќе ве водиме до процесот во случај да сте почетник.

 • Кликнете на „Регистрација“ за да започнете со процесот.
 • На списокот со бонуси изберете „СПОРТ“. Од вас нема да се бара ништо друго бидејќи овој бонус е автоматски.
 • Имате можност да се регистрирате преку телефон, е-пошта или социјални мрежи. Можете исто така да изберете да се регистрирате со еден клик.
 • Ако ја избравте опцијата со еден клик, ќе треба да изберете корисничко име и лозинка.
 • Откако ќе заврши процесот на регистрација, можете да ја посетите благајната и да го направите вашиот прв депозит.
 • Откако ќе направите депозит, парите од бонус веднаш ќе бидат префрлени на вашата сметка.

Како да го користите промотивниот код?

Користењето на промотивните кодови во казиното 1xBet е многу едноставно! Откако ќе го завршите процесот на регистрација, треба да го внесете нивниот ексклузивен промотивен код во просторот „Промо код“. Откако ќе го направите вашиот депозит, ќе добиете 30% повеќе бонус за добредојде.

Треба да запомните дека оваа понуда важи само 30 дена.

Total score9.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2011
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Англиски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Ирски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Унгарски
Холандски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (78)
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Угандански шилинзи
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (181)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австралија
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Божиќниот остров
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Британска територија на Индискиот Океан
Британски Девствени Острови
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Гренада
Гренланд
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Киргистан
Кирибати
Кокосови Острови
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Маршалските Острови
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Ниуе
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островите Питкерн
Островот Буве
Островот Норфолк
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тунис
Туркменистан
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Франција
Хаити
Холандски Антили
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (76)
CS:GO
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
French Roulette Gold
Greyhounds
Injustice 2
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mortal Kombat
Pai GowPunto Banco
Street Fighter
Tekken
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложувањеТексас Холдем
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (27)