1xBet Преглед на казино - Support

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
БонусДо 1500 € + 150 бесплатни вртења
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Високо ролери казино
Се играше во многу земји
Најдобар избор на облози
Голем избор на игри
1xBet
До 1500 € + 150 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Support

Support

Можете да го контактирате казиното на неколку начини. Има разговор во живо кој е секогаш достапен, а можете да контактирате и преку телефон или социјалните мрежи.

24-часовна поддршка за корисници

24-часовна поддршка за корисници

+44 127 325-69-87

Сигнал

Сигнал

-95764426~ 1xbet Поддршка

WhatsApp

WhatsApp

+35795764426

Твитер

Твитер

1xbet_Support

Имо

Имо

Поддршка за One-x-bet

Е-пошта:

Е-пошта:

Општи прашања: info-en@1xbet.com

Одделот за безбедност: security-en@1xbet.com

Односи со јавноста и рекламирање: marketing@1xbet.com

Прашања за партнерство (онлајн): b2b@1xbet.com

Прашања за партнерство (обложувалници): retail@1xbet.com

Финансии: accounting@1xbet.com

1xBet

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот
1xBet соработува со Дани Алвеш за да стане амбасадор
2022-11-21

1xBet соработува со Дани Алвеш за да стане амбасадор

Најубавуваниот светски фудбалер Дани Алвеш сега е со 1xBet. Дани Алвеш станува амбасадор на доверливата обложувалница.

1xBet вети 1 милион евра хуманитарна помош за Украина
2022-04-05

1xBet вети 1 милион евра хуманитарна помош за Украина

1xBet, глобална обложувалница и технолошка компанија со седиште во Кипар, има направено а Донација од 1 милион евра во добротворни цели и хуманитарни организации како одговор на растечката хуманитарна криза во Украина. 

5 причини зошто 1xBet може да биде најдоброто онлајн казино досега
2021-11-24

5 причини зошто 1xBet може да биде најдоброто онлајн казино досега

Ајде да се соочиме; Од стотиците, ако не илјадници врвни онлајн казина таму, за неискористеното око, сите тие може да изгледаат нешто слично, и може да биде тешко да се направи разлика помеѓу нив.

1xBet во трка за три EGR награди
2021-01-21

1xBet во трка за три EGR награди

Провајдер на игри и онлајн казино 1xBet би можел да добие три главни награди во 2021 година по номинацијата во три категории на изданието на виртуелните награди EGR Nordics за 2021 година. Компанијата доби номинации во категориите „Најдобра маркетинг кампања“, „Најдобар оператор за спортско обложување“ и „Најдобар мобилен оператор“.