1xSlots - Mobile

Age Limit
1xSlots
1xSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

Mobile

1xSlots е достапен на различни уреди, вклучувајќи го и вашиот паметен телефон. Ова е најновата технологија која ќе ви овозможи да ги играте вашите омилени игри кога сакате, без разлика на вашата локација. Можете да пристапите до казиното користејќи го вашиот прелистувач или можете да ја преземете апликацијата.

Повеќето играчи претпочитаат да користат апликација за пристап до нивните сметки во движење. Мораме да кажеме дека ќе го имате истото искуство со игри без разлика како пристапувате до казиното. Сепак, има некои очигледни предности од користењето на апликацијата. На пример, не мора да ги внесувате вашите детали за најавување секогаш кога сакате да играте кога користите апликација.

Постапката за преземање е многу едноставна и ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. Еве што треба да направите ако сте корисник на Android:

· Стартувајте го прелистувачот Google Chrome на вашиот уред.

· Одете на официјалната веб-страница на казиното.

· Скролувајте надолу до дното на почетната страница.

· Допрете на иконата на Android и датотеката .apk ќе започне да се презема.

· Откако датотеката ќе се преземе, допрете на неа за да ја започнете процедурата за инсталација.

· Апликацијата 1xSlots ќе се појави на вашиот панел.

· Стартувајте ја апликацијата со кликнување на иконата и можете да почнете да играте.

Total score8.0
Добрите
Лошите
- Бонусите за депозит мора да се обложуваат 35 пати (35x)
- Преводите би можеле да бидат подобри

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (38)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусНеделен бонусРоденденски бонус
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Аргентина
Боливија
Бразил
Венецуела
Еквадор
Куба
Мексико
Парагвај
Перу
Уругвај
Чиле
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Jeton
MasterCardNeteller
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
WebMoney
ePay
СофтверСофтвер (50)