20bet - Affiliate Program

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

За да се приклучите на affiliate програмата треба да пополните апликација и да чекате за одобрување. Треба да ги внесете вашите податоци кога ќе го направите тоа и штом вашата апликација ќе биде одобрена, ќе ви биде доделен менаџер кој ќе ви помогне секогаш кога ќе ви треба помош.

Казиното 20Bet е дел од групата Playamo Partner, која ги вклучува следните брендови:

Боб Казино – ова е ново казино кое беше инстант успех. Идејата на брендот беше да создаде опуштена атмосфера која ќе ви помогне да се опуштите и да се опуштите кога играте. Откако ќе се приклучите на казиното, ќе ве опсипуваат бонуси во различни форми за да ја направите вашата посета да вреди некое време.

Playamo – ова е модерен и иновативен казино бренд кој нуди огромен избор на слотови и многу други игри. Овде можете да најдете игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер, вклучувајќи ги Pragmatic Play, Play&Go, Evolution и BGaming, само за да именуваме некои. Откако ќе станете дел од семејството на Playamo, ќе добивате бонуси и промоции на редовна основа за да ги направите работите поинтересни за вас.

Betchan казино – ова казино беше лансирано во 2015 година и сè уште е силно. Овде, можете да најдете огромен избор на игри кои можете да ги играте во секое време. Можете да најдете игри од NetEnt, B-Gaming, Amatic и Microgaming, кои се едни од најдобрите провајдери на софтвер. За да ги направат работите интересни за нивните играчи, тие нудат неколку пакети за добредојде што не можете да ги одбиете. Уште повеќе, тие нудат некои ретки игри што не можете да ги најдете во други казина.

Spinia – ова е казино кое нуди тони бонуси за нивните играчи и промотивни активности. Можете да играте повеќе од 3.000 игри овде во казиното и тие постојано објавуваат нови игри. Spinia нуди високи ограничувања за повлекување, дневни турнири и што уште не за нивните клиенти. Затоа ви предлагаме да го проверите ова казино и нема да зажалите.

Бетамо – ова е казино кое е целосно лиценцирано и регулирано казино кое нуди плејада различни игри за своите играчи. Во моментот кога ќе се приклучите на Betamo казиното, ќе бидете пречекани со многу дарежлив бонус, а подоцна кога ќе станете редовен, ќе можете да уживате во индивидуалните промоции приспособени за вашите потреби за играње. Казиното поседува лиценца на ЕУ за оператор за онлајн коцкање од Органот за игри на среќа на Малта.

Casinochan – казиното може да се пофали со игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер, вклучително и некои од најголемите имиња во индустријата. Кога ќе се приклучите на казиното, ќе добиете не еден туку четири бонуси за добредојде.

CookieCasino – ова е одлично казино и ако му се придружите, можете сами да го видите. Се нудат многу различни игри во кои можете да уживате во забавен режим или за вистински пари. Секогаш кога имате прашање или проблем, пријателскиот тим за поддршка на корисници ќе ви помогне на кој било можен начин.

Woocasino – ова е казино кое нуди широка библиотека со висококвалитетни игри. Тие соработуваа со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да ги донесат најдобрите игри на вашиот пат. Портфолиото на казиното нуди повеќе од 3000 игри и тие редовно додаваат нови игри.

20Bet – ова е казино кое нуди и казино игри и шанса да се обложувате на некои од вашите омилени спортови. Казиното прифаќа различни валути, така што е можно да ја пронајдете вашата родна валута за користење. Можете да ги играте вашите омилени игри и од вашиот лаптоп или од рачниот уред, изборот е ваш.

Avalon78 – ова е прекрасно дизајнирано казино кое ќе ви донесе часови и часови забава. Овде можете да најдете повеќе од 3.000 игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер.

Total score7.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (13)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Полски
Португалски
Унгарски
Фински
Француски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (7)
Јапонски јен
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Руски рубли
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (32)
Јапонија
Австралија
Австрија
Азербејџан
Аргентина
Бразил
Венецуела
Виетнам
Данска
Ерменија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камбоџа
Канада
Кенија
Лаос
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Обединети Арапски Емирати
Португалија
Саудиска Арабија
Тајланд
Турција
Украина
Филипини
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetterNeteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
СофтверСофтвер (42)