21casino Преглед на казино - Affiliate Program

21casinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 1000 € + 100 FS
Широк избор на слотови
Чист дизајн
Најнови игри
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк избор на слотови
Чист дизајн
Најнови игри
21casino
Бонус за добредојде до 1000 € + 100 FS
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Добијте го бонусот
Affiliate Program

Affiliate Program

Како можете да се приклучите на придружна програма?

Многу е лесно да се приклучите на придружна програма и можете да го направите тоа во 3 лесни чекори: · Регистрирајте се на веб-страницата на казиното · Промовирајте го казиното · Започнете да заработувате пари

Дали вреди да се приклучите на придружна програма и колку можете да заработите?

Дали вреди да се приклучите на придружна програма и колку можете да заработите?

Стандардна структура на комисијата

Провизијата што ја добивате се разработува како процент од NGR и се пресметува во текот на еден календарски месец. Процентот што го заработувате се заснова на бројот на нето приходите во тој месец објаснети во табелата подолу.

Net Revenue

Commission % of NGR

0-5.000

25%

5.001-15.000

30%

15.001-30.000

35%

30.000+

40%

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот