21casino Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Affiliate Program

Како можете да се приклучите на придружна програма?

Многу е лесно да се приклучите на придружна програма и можете да го направите тоа во 3 лесни чекори: · Регистрирајте се на веб-страницата на казиното · Промовирајте го казиното · Започнете да заработувате пари

Дали вреди да се приклучите на придружна програма и колку можете да заработите?

Стандардна структура на комисијата

Провизијата што ја добивате се разработува како процент од NGR и се пресметува во текот на еден календарски месец. Процентот што го заработувате се заснова на бројот на нето приходите во тој месец објаснети во табелата подолу.

Net Revenue

Commission % of NGR

0-5.000

25%

5.001-15.000

30%

15.001-30.000

35%

30.000+

40%

Total score8.0
Добрите
+ Широк избор на слотови
+ Чист дизајн
+ Најнови игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Австро-германски
Англиски
Норвешки
Португалски
Фински
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Јужноафрикански ранд
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (13)
Австрија
Аргентина
Бразил
Индија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Перу
Финска
Чешка
Чиле
ИгриИгри (9)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (61)