22BET Преглед 2024 - Mobile

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $300
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Мобилното спортско обложување е пригоден начин за обложување додека сте во движење. Достапни се многу спортски настани. Можете да се обложувате на фудбал, хокеј на мраз, кошарка, билијард, само да наведете некои. Списокот продолжува и продолжува со е-спорт настани како што се Call of Duty, eSports Golf, Street Fighter и многу други.

Мобилна апликација

Мобилната апликација 22Bet е достапна и за корисниците на Android и iOS. Може да се преземе од делот за мобилни телефони на веб-страницата. Играчите сега можат лесно да ставаат облози на пазарите за обложување пред натпреварот и во живо. Можете да ја поставите апликацијата да работи во ваша корист на многу начини. На пример, можете да добивате предупредувања секогаш кога ќе заврши еден од вашите облози или кога игра вашиот омилен тим.

Играчите не треба да ја преземаат апликацијата ако не сакаат. Тие едноставно можат да пристапат до веб-локацијата 22Bet на нивниот мобилен телефон и да се логираат на нивната сметка.

Мобилна апликација за корисници на андроид

Мобилна апликација за корисници на андроид

Многу е лесно да ја преземете апликацијата на вашиот уред со Android. Допрете на „Преземи ја апликацијата“ и кликнете „Во ред“. Откако апликацијата ќе почне да се презема, треба да отидете во „Поставки“ и да дозволите инсталирање на апликацијата од непознати извори. Ова ќе го направите кога ќе го префрлите лизгачот „Дозволи овој извор“. Ќе се појави нов прозорец и треба да допрете „Инсталирај“. Откако ќе заврши процедурата за инсталација, ќе видите порака со копчето „Отвори“. Допрете на неа и вашата апликација е подготвена за работа.

Мобилна апликација за iOS и Mac

Мобилна апликација за iOS и Mac

Постојат неколку едноставни чекори што треба да ги следите за да ја преземете апликацијата на вашиот iOS уред. Чекорите се малку поинакви од оние за уредите со Android.

  1. Пред да можете да ја преземете апликацијата, треба да отидете во менито Поставки и да кликнете на картичката „iTunes и App Store“. Кликнете на Apple ID и внесете ја лозинката за вашата сметка.

  2. Потоа одете во картичката Земја/Регион и изберете Кипар од достапните земји и согласете се со Условите и правилата.

  3. Ќе се појави нов екран каде што треба да внесете некои дополнителни информации. Како начин на плаќање, изберете „Никој“ и напишете го вашето име.

Во следните полиња внесете ги дадените информации:

  • Улица – Георгиу
  • Поштенски број – 4050
  • Град/Град – Лимасол
  • Телефон – 95000111

Откако ќе завршите, отворете ја App Store и побарајте 22Bet Casino и инсталирајте ја апликацијата.