96M

Age Limit
96M
96M is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

96M

Азискиот пазар се појавува како просперитетен центар за ентузијасти за онлајн игри. Многу е популарен меѓу играчите од Сингапур и Малезија. Како што се развива пазарот, казиното 96M брзо станува врвен избор за азиските играчи кои сакаат да ги искористат предностите на извонредните онлајн казина. Новоформираното казино 96M се гордее со добро организиран и лесен интерфејс.

Покрај тоа, играчите го рангираа 96M Casino како едно од најпријателските онлајн казина поради пријателската поддршка на клиентите и повеќекратните начини на плаќање. Колку и да е добредојдено, казиното 96M нуди бројни пристојни бонуси и промоции.

Забелешка:

Овој преглед на 96M казино детално ќе ги разгледа повеќето од овие карактеристики.

96M Casino има импресивна библиотека со игри со широка колекција на казино и игри со дилер во живо. Овие игри се напојувани од некои од највисоко рангираните развивачи на игри во светот, како што се Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming и Evolution Gaming. Бидејќи веб-локацијата е развиена со користење на најновиот програмски јазик HTML5, таа е компатибилна со мобилни уреди.

Казиното 96M поддржува некои од популарните криптовалути на врвот на обичните валути во азиските земји. Играчите можат да уживаат во различни дарежливи бонуси и промоции, како и ВИП програма која ги наградува најлојалните играчи. И на крај, 96M Casino ја користи најновата 128-битна SSL технологија за шифрирање за да ги обезбеди податоците за играчите.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Кинески
Малезиски
БонусиБонуси (9)
Reload бонус
Бесплатни облози
Бонус за добредојдеБонус за упатувањеВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (2)
Малезија
Сингапур
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (7)
Bank transfer
Crypto
E-wallets
Eezie Pay
Instant bank transfer
Local/Fast Bank Transfers
QR Code
СофтверСофтвер (15)