All In Casino Преглед на казино

All In CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
Бонус40 € + 100 бесплатни вртења
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
All In Casino
40 € + 100 бесплатни вртења
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Бонусите во казиното се многу чести меѓу онлајн казината. Обично се прифаќа како маркетиншка алатка за привлекување нови играчи и задржување на постојните играчи. All In Casino нуди бонус за добредојде на нивните нови корисници како пакет за добредојде. Наградува 100% бонус за совпаѓање до 777 евра и 100 бесплатни вртења. Играчите можат да го активираат овој бонус откако ќе се пријават со испраќање е-пошта за поддршка на клиентите. Доаѓа со минимален депозит од 10 €. Барањата за обложување се умерени во споредба со другите бонуси на онлајн казино. Можете да ги прегледате сите барања за обложување за секоја понуда за бонус под бонусните T&C. Други бонуси вклучуваат:

 • Среќни часови
 • Неделен Cashback
 • Игра на месецот

Постои ВИП програма каде играчите можат да добијат личен менаџер, ВИП-промоции и финансиски привилегии.

+5
+3
Затвори
Games

Games

All In Casino има импресивна колекција на игри со над 3000 плус опции. Во лобито за игри можете да најдете различни игри од категориите. Исто така, нуди слотови, игри во живо, игри со џекпот, рулет, блек џек и други. Игрите доаѓаат во уникатна, шарена, динамична графика и други одлични карактеристики.

Видео слотови

Видео слотови доаѓаат во различни теми кои ви нудат богато разновидно искуство со игри. Еден момент може да вртите макари во Античка Грција, а во следниот, се борите со вонземјански вселенски бродови во бонус круг поставен во вселената. Некои од овие игри вклучуваат:

 • Мега Мула
 • Бесмртна романса
 • Дупчете го тоа злато
 • Сеф за рангирање
 • Волк повик

Казино во живо

Да претпоставиме дека сакате поавтентично искуство. Во тој случај, можете да го проверите лобито за казино во живо на All In Casino за шанса да освоите поголема цена, организирана од професионални крупиери. Можете да ги пренесувате сите во Full HD квалитет од кој било уред. Иако е ограничен, ќе најдете популарни игри во живо како

 • Змеј тигар
 • Класичен рулет
 • Моќ Блек Џек
 • Мега џокер
 • Сала на боговите

Игри на маса

Игрите на маса се највисоко оценети меѓу ентузијастите на казино во All In Casino. Овој дел е преполн со различни теми, линии за плаќање, големини на облози, бонус функции и поставки на ролни. Некои од најдобрите игри на маса вклучуваат:

 • Покер со три карти
 • Договор или без договор рулет
 • Нека вози
 • Казино одржи`ем
 • Покер со четири карти

Други игри

Лобито за игри на All In Casino не е ограничено на слотови, џекпот и игри во казино во живо; играчите исто така можат да избираат од други уникатни казино игри. Сите овие игри имаат различни правила, опсег на облози и исплати. Сите овие игри можете да ги најдете во делот „Сите игри“ на сите во казино. Тие вклучуваат:

 • Партали до богатство
 • Тркало на среќата
 • Трки со коњи
 • Тексас одржи`ем
 • Тркало за пари

Software

Одличната колекција на игри не би била достапна без поддршката од бројни реномирани развивачи на софтвер. Овие студија имаат задача да направат казино игри кои го прават незаборавно искуството со игри на секој играч. Освен тоа, играчите можат брзо да го сортираат лобито на играта користејќи провајдери на софтвер на опцијата Пребарување.

Повеќето од провајдерите на софтвер во All In Casino се многу популарни меѓу онлајн казината. Тие држат одлични рекорди за развој на извонредни казино игри. Запомнете, сите онлајн игри во All In Casino се оптимизирани за повеќе уреди. Некои од најдобрите провајдери на софтвер вклучуваат:

 • Push Gaming
 • Игдрасил
 • NetEnt
 • Прагматична игра
 • Quickspin
Payments

Payments

All In Casino е едно од најдобрите онлајн казина, па затоа нуди сигурни и лесни начини за депонирање и повлекување. Можете да ја финансирате вашата сметка All In Casino користејќи еден од методите 2 и да вршите повлекувања брзо и сигурно. Со лесните процеси за депонирање и повлекување, можете да се фокусирате на играње на вашите омилени игри наместо да се грижите за финансиските трансакции.

Deposits

Додека другите платформи им обезбедуваат на коцкарите ограничени можности за плаќање, All In Casino гарантира дека неговите клиенти имаат неограничени опции. Плаќањата преку е-паричници се обработуваат во рок од еден ден, додека банкарските трансфери и кредитните картички може да потраат до 6 дена. Пред повлекувањата, сите играчи мора да го потврдат својот идентитет според правилата на KYC. начини на плаќање, вклучувајќи:

 • Виза
 • Mastercard
 • EcoPayz
 • Жичен трансфер
 • Интерак

Withdrawals

Повлекувањето на вашите добивки е исто толку важно како и вложувањето, а All In Casino нуди различни безбедни и практични методи за повлекување. Процесот на повлекување е јасен со кориснички интерфејс кој ви овозможува лесно да управувате со вашите трансакции. Сепак, бидете внимателни да ги потврдите условите и условите пред да поднесете барање за повлекување, бидејќи некои начини на плаќање може да имаат ограничувања за повлекување или можеби дури и некои такси. Може да му верувате на All In Casino да ги обработи вашите повлекувања навремено и без мака - безбедно, сигурно и доверливо.

Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

Поради меѓународната привлечност, All In Casino им дозволува на играчите да вршат трансакции користејќи различни валути. Опцијата за валута се базира на локацијата; па затоа казиното ќе ја избере препорачаната валута за вас. Целата листа на достапни валути можете да ја видите на опцијата Currency под Таксономии. Овие валути вклучуваат:

 • евра

Валути

+1
+-1
Затвори

Languages

All In Casino е повеќејазична платформа која се фокусира на играчи од различни локации. За да се смести секој играч, казиното поддржува неколку доминантни јазици во земјите каде што е лиценцирано. Играчите можат лесно да се префрлаат помеѓу достапните јазици. Некои од поддржаните јазици вклучуваат:

 • Англиски
 • фински
 • италијански
 • полски
 • германски
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Вашата доверба и безбедност се клучни за All In Casino . Тие преземаат мерки на претпазливост за да ја гарантираат доверливоста на вашите податоци во секое време. За безбедност и задоволство на своите клиенти, казиното се придржува до најстрогите правила што ги спроведуваат регулаторните органи. Безбедноста за сите игри и податоци е загарантирана со строгите политики на All In Casino спречување измами и најсовремените безбедносни протоколи. Благодарение на посветеноста на All In Casino на безбедноста на играчите, можете да ги играте вашите омилени игри без грижа.

Лиценци

Security

Заштитата на идентитетот и средствата на своите клиенти е главен приоритет за All In Casino , така што тие се погрижија да ја опремат својата платформа со најдобрите безбедносни карактеристики. All In Casino ги шифрира вашите податоци користејќи SSL протокол. Згора на тоа, страницата е подложена на чести безбедносни проценки за да се осигура дека секогаш ги користи најновите безбедносни стандарди.

Responsible Gaming

Кога станува збор за игрите, All In Casino се залага за поттикнување етичко однесување. All In Casino се обврзува да се погрижи неговите корисници да имаат позитивно и безбедно искуство со игри. Благодарение на посветеноста на казиното за заштита на играчите и етичкото обложување, тоа е популарно место за оние кои бараат токму такви услови.

About

About

Основано во 2021 година, All In Casino е ново казино со врвен ранг во индустријата за игри. Има лиценца за коцкање Курасао издадена на матичната компанија, Familypot BV. Таа нуди широк спектар на казино игри и наслови на дилери во живо. All In Casino доаѓа со интерактивен и лесен интерфејс каде играчите можат да ги изберат своите омилени игри, од слотови до игри во живо. Има преку 4.000 игри кои се напојуваат од реномирани провајдери на софтвер.

Ќе наидете на игри од PlaynGO, NetEnt, Pragmatic Play, Nolimit City и Ezugi. Играчите исто така можат да уживаат во технологијата од високата класа која нуди безбедносни карактеристики од воено ниво. За да ги откриете сите функции понудени од All In Casino, прочитајте ја оваа рецензија до крај.

Зошто да играте воопшто во казино?

All In Casino нуди одлични бонус пакети и за новите и за постоечките играчи. Дневните и неделните бонуси им овозможуваат на играчите да ги зголемат салдата на нивните сметки и да го истражуваат лобито на казиното. Постои ВИП-програма која нуди персонализирани награди и карактеристики вообичаени меѓу високо-ролерите.

All In Casino нуди извонреден број на игри со уникатни карактеристики во лобито, од слотови, џекпот и класични игри на маса како блек џек или рулет. Ова експанзивно лоби за игри е поддржано од некои од водечките софтвери на пазарот. За поддршка на клиентите, тимот на All In Casino се состои од професионални поединци подготвени да им помагаат на играчите 24/7. Казиното, исто така, реагира на поплаките на играчите во обид да ја подобри својата средина за игри на All In Casino.

Брзи факти

Година на основање: 2021
Веб-страница: All In Casino

Account

Создавањето сметка е првата фаза од вашата авантура со играње Онлајн Казино . Кај All In Casino , процесот на создавање сметка е едноставен и може да се заврши со само неколку едноставни чекори. Откако ќе се регистрирате за сметка, можете да уживате во сè што нуди оваа врвна страница за коцкање преку Интернет. Поминете низ голем избор на игри, земете тони интересни понуди и потпирајте се на професионална поддршка.

Support

All In Casino ги поддржува своите клиенти преку објект за разговор во живо што е достапен 24/7. Ова им помага на сите играчи и покрај нивната временска разлика. Играчите исто така можат да стигнат до тимот за поддршка преку е-пошта (support@allincasino.com). Освен тоа, делот ЧПП нуди некои брзи одговори на општи прашања во врска со плаќањата, бонуси и игри

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете All In Casino специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во All In Casino . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

Кога ќе се регистрирате со All In Casino , ќе имате пристап до широк опсег на ексклузивни бонуси, промоции и зделки. Кога играте во ова водечко казино, можете директно да отидете на еден куп многу возбудливи промоции. Ако сакате да се уверите дека можете да ја исплатите вашата заработка и да ги исполните барањата за обложување на промоцијата, темелно научете ги условите и условите пред да прифатите каква било зделка. За повеќе можности да победите и навистина да уживате во вашите омилени игри, ве советуваме да ги погледнете промоциите што ги нуди All In Casino .

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот