All Slots

Age Limit
All Slots
All Slots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Основано во 2000 година, Казиното All Slots е меѓу најстарите онлајн казина. Компанијата е прва од ваков вид што се фокусира на онлајн слот игри. Тој е лиценциран од органот за игри на среќа на Малта и е регулиран од eCOGRA. Казиното е дел од познатата Fortune Lounge Group заедно со оние како Euro Palace и Vegas Tower.

Games

Ова онлајн казино може да се пофали со низа опции за коцкање. Како што сугерира името, доаѓа со над 700 слот игри придружени со други онлајн казино игри и игри со дилер во живо. Игрите со карти и маса како бакара, покер и блек џек се достапни во различни варијанти. Има и џекпот од 2,9 милиони долари.

Withdrawals

Кога станува збор за повлекувања, има и многу начини да ги добиете добивките. Повлекувањата се поддржани преку е-паричници за најкраток пресврт. Повлекувањата од кредитни/дебитни картички и банкарски трансфери се исто така достапни и траат 2-5 дена и 3-7 дена соодветно. Има поставено капа за повлекување на 4000 евра неделно.

Languages

За да им понуди беспрекорно искуство на играчите од целиот свет, ова казино има повеќејазичен интерфејс. Играчите повеќе не мора визуелно да се движат на веб-страницата или да ја читаат на странски јазик. Има лесен за користење паѓачко мени лево од веб-локацијата што е домаќин на англиски, германски, француски и шведски.

Live Casino

Поддршката за корисници е само одлична. Поддршката за разговор во живо 24/7 обезбедува непосредна повратна информација за сите проблеми со кои се соочуваат играчите. Компанијата има и меѓународна телефонска линија иако не е толку сигурен извор за поддршката за разговор во живо. Дополнително, има обезбедена адреса за е-пошта за поддршка, и таа е неефикасна кога се обидувате да решите нешто.

Promotions & Offers

Сите слотови казино има Програма за лојалност која на играчите заработува откупливи поени кога играат. Има и 100% бонуси за депозит до 150 УСД за првиот депозит, 50% за вториот депозит до 250 УСД и 50% бонус за депозит до 500 УСД. Има и бесплатни вртења кои ги придружуваат овие бонуси.

Software

All Slots Casino не е во партнерство со многу провајдери на софтвер за казино како остатокот од конкуренцијата. Сепак, со Microgaming на одборот, нема за што да се грижите. Ова е првата компанија која објави автентична онлајн казино игра. MahiGaming, исто така, неодамна беше вклучен за да го прошири портфолиото на игри.

Support

All Slots Casino е достапно во различни формати за да одговараат на широките вкусови на онлајн казино коцкарите. Уживајте во инстант играње со софтверот за преземање, како и во мобилното онлајн казино коцкање достапно на сите уреди. Со процент на исплата од 98%, All Slots Casino е одличен избор за ентузијасти на онлајн казино.

Deposits

Има широк спектар на методи за депонирање што ги поддржуваат Сите слотови. Најчести се е-паричниците каде играчите можат да депонираат пари на нивните сметки користејќи кредитни и дебитни картички, меѓу другото Skrill, Neteller, PayPal, EcoPayz. Прифатени се и е-чекови и банкарски трансфери. Минималниот износ на депозит е 10 € или еквивалент.

Total score7.7
Добрите
Лошите
- Нема телефонска поддршка ☎️

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2000
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Француски
Шведски
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Азербејџан
Бангладеш
Бахами
Бахреин
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Британска територија на Индискиот Океан
Брунеи
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Виетнам
Габон
Гамбија
Гватемала
Гибралтар
Гренада
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Екваторијална Гвинеја
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Комори
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Малави
Малдиви
Мали
Малта
Маршалските Острови
Маурициус
Монако
Монголија
Монсерат
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островот Буве
Пакистан
Палау
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Суринаме
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Туркменистан
Узбекистан
Уругвај
Финска
Фиџи
Хаити
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardMoney TransferNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
СофтверСофтвер (3)