BAO Преглед на казино

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Бонус300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
BAO
300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Има многу различни бонуси достапни во казиното Бао. Тие знаат дека играчите се привлечени од казина кои имаат дарежлива понуда за добредојде за почеток, и многу различни промоции од време на време, за да продолжат работите.

Комплетна листа со бонуси од BAO
+1
+-1
Затвори
Games

Games

Казиното Бао има богато портфолио за игри и можете да најдете различни игри без разлика што сакате, ќе има нешто за вас. Добрата вест е дека повеќето од игрите, освен игрите во живо, може да се играат со помош на виртуелни пари со кои казиното ќе ве награди. Ова е одлична можност да ја научите играта што сакате да ја играте без да треба да трошите свои пари.

Software

Казиното Бао нуди одлични опции за игри, а тоа е благодарение на фактот што казиното соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер во индустријата. Значи, кога ќе се приклучите на семејството на Bao Casino, можете да најдете игри од следниве развивачи:

 • NetEnt
 • Betsoft
 • Play'n GO
 • Игри на среќа Yggdrasil
 • BGAMING
 • Аматично играње
 • EGT Interactive
 • Quickfire
 • Elk Studios
 • Прагматична игра
 • Спиноменални
 • Платипус игри
 • Еволуција игри
 • Нолимит Сити
 • Quickspin
 • Играње VIVO
 • Играње на планот
 • Вазден
 • Меркур Игри на среќа
Payments

Payments

Казиното Бао нуди различни начини на плаќање што можете да ги користите за да вршите депозити и повлекувања на вашата сметка. Максималниот износ што можете да го повлечете дневно е ограничен на 2.000 долари и 7.500 долари неделно и 15.000 долари месечно. Овие ограничувања се игнорираат кога станува збор за освојување прогресивен џекпот. Ако го направите тоа, ќе ја добиете целосната исплата одеднаш.

Deposits

Депонирањето во вашето казино Бао е многу едноставно. Ќе имате можност да депонирате средства користејќи една од многуте достапни опции за плаќање. Меѓу нив, можете да најдете кредитни картички, е-паричници, банкарски трансфери и криптовалути за избор.

Withdrawals

Можете да користите различни начини на плаќање во казиното Бао за да ги повлечете вашите добивки. Знаеме дека ова е вашиот омилен дел од целото казино искуство, малку подобар од играњето игри. Од таа причина, целата процедура е поедноставена и многу брзо ќе ги имате вашите средства.

Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

На играчите од одредени земји не им е дозволено да креираат сметка во казиното Бао и да играат за вистински пари. Ако сакате да видите дали можете да играте во казиното, треба да ја проверите листата „Ограничени земји“ и да видите дали вашата земја е на неа. Списокот ги вклучува следните земји: Соединетите Американски Држави, Обединетото Кралство, Шпанија, Словачка, Франција и нејзините прекуморски територии (Гвадалупе, Мартиник, Француска Гвајана, Реунион, Мајот, Сент Мартин, Француска Полинезија, Валис и Футуна, Нова Каледонија) , Аруба, Бонаир, Турција, Холандија, Израел, Украина, Сент Мартен, Свети Евстатиј, Саба, Литванија, Холандски Западни Индија, Курасао, Гибралтар, Џерси.

Валути

+3
+1
Затвори

Languages

Казиното Бао е достапно во многу различни земји и поради таа причина треба да биде достапно на различни јазици. Во овој момент, казиното ги поддржува следните јазици англиски, фински, француски, германски, италијански, јапонски, малајски, норвешки, португалски, руски, шпански, тајландски и виетнамски.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Вашата доверба и безбедност се клучни за BAO . Тие преземаат мерки на претпазливост за да ја гарантираат доверливоста на вашите податоци во секое време. За безбедност и задоволство на своите клиенти, казиното се придржува до најстрогите правила што ги спроведуваат регулаторните органи. Безбедноста за сите игри и податоци е загарантирана со строгите политики на BAO спречување измами и најсовремените безбедносни протоколи. Благодарение на посветеноста на BAO на безбедноста на играчите, можете да ги играте вашите омилени игри без грижа.

Лиценци

Security

Безбедноста на играчот е врвен приоритет во казиното Бао. Тие имаат имплементирано широк спектар на безбедносни протоколи за да обезбедат најдобра заштита. Тие користат 128-битен софтвер за шифрирање SSL кој ги штити и вашите лични и финансиски информации.

Responsible Gaming

Казиното Бао прави се што е во нивна моќ за да обезбеди добра и безбедна средина за своите играчи. Тие разбираат дека коцкањето може да му наштети на вашиот живот и поради таа причина, тие нудат различни карактеристики што можете да ги искористите за да се заштитите. На нивната веб-страница можете да најдете и линкови до организации кои ќе ви помогнат во вашето време на потреба. Ова се организациите со кои можете да контактирате за насоки и совети:

About

About

Bao Casino е прилично ново казино што беше лансирано во 2018 година, но тие покриваат сè што имаме да кажеме. Може да најдете слотови и дилери во живо, до игри на маса и крипто. Казиното ги има сите потребни лиценци за работа и тие нудат 24/7 корисничка поддршка.

BAO

Брзи факти

Година на основање: 2019
Веб-страница: BAO

Account

Кога сакате да играте во Bao Casino за вистински пари, треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура каде што треба да внесете некои од вашите податоци и вашата сметка ќе биде добра и подготвена за само неколку минути.

Support

Да се биде таму за нивните клиенти е врвен приоритет за казиното Бао. Тие се секогаш достапни за нивните клиенти, така што секој пат кога имате прашање или прашање можете да ги контактирате.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Ако штотуку почнувате да играте во онлајн казино, треба да го научите секој дел од тоа и да го цените дури и најситниот совет. Онлајн игрите не се за учење комплицирани правила бидејќи скоро сите игри се лесни за разбирање и се многу интуитивни.

Promotions & Offers

Bao Casino го поедностави својот систем за бонуси за да ги олесни работите дури и за новите играчи. Тие нудат многу дарежлив пакет за добредојде на сите што се регистрираат во казиното, така што тоа е нешто што не треба да го пропуштите.

FAQ

Како да креирате сметка во казиното Бао?

Креирањето сметка во казиното Бао е многу едноставно. За да започнете со работа, треба да кликнете на копчето „Регистрирај се“ кое може да се најде во горниот лев агол на веб-локацијата. Во празните полиња, треба да ги наведете вашите точни информации. Откако ќе завршите со ова, ќе добиете е-пошта за потврда со врска. Треба да кликнете на врската за да ја потврдите вашата сметка.

Што се случува ако ја заборавам мојата лозинка?

Можно е да ја заборавите вашата лозинка, но тука нема ништо за што да се грижите. Еден од најбрзите начини за враќање на лозинката е да кликнете на врската „Ја заборавивте лозинката“. Кога ќе го направите тоа, ќе добиете е-пошта од казиното, ќе кликнете на врската и ќе ги следите едноставните упатства. Друг начин да ја вратите лозинката е да контактирате со казиното на следната е-пошта support@baocasino.com.

Дали игрите на саемот во казиното Бао?

Казиното Бао има сертификат за RNG кој не уверува дека сите игри во казиното се фер. Уште повеќе, игрите редовно се тестираат од трета страна за да се увери дека игрите не се наместени.

Live Casino

Live Casino

Делот за казино во живо е веројатно најинтересниот и највозбудливиот. Можете да најдете игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер во казино индустријата во живо, вклучувајќи ги Evolution Gaming, NetEnt, Spinomenal и Vivogaming, но исто така и од некои од помалку очекуваните имиња како што се Betsoft Gaming, Play'n GO, Quickfire и Игри на среќа Yggdrasil.

Mobile

Mobile

Bao Casino сè уште нема мобилни апликации, но тоа не значи дека не можете да уживате играјќи неколку кругови од вашата омилена игра во движење. Можете да пристапите до мобилното казино користејќи го вашиот омилен прелистувач и ќе имате неверојатно искуство.

Affiliate Program

Affiliate Program

Можете да се приклучите на придружната програма на Bao Casino и да започнете да заработувате додека го правите она што го уживате. За да се приклучите на affiliate програмата треба да го пополните формуларот за регистрација и да чекате за одобрување. Добрата вест е што Bao Casino им дозволува на речиси сите нивни учесници, така што тука нема ништо за што да се грижите.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот