BAO Преглед на казино - Account

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Бонус300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
BAO
300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Account

Account

Кога сакате да играте во Bao Casino за вистински пари, треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура каде што треба да внесете некои од вашите податоци и вашата сметка ќе биде добра и подготвена за само неколку минути.

Првото нешто што треба да го внесете е вашата адреса за е-пошта. Проверете дали тоа е е-пошта што ја користите, бидејќи подоцна ќе треба да ја потврдите вашата сметка преку вашата е-пошта, а таму ќе ги добивате и сите ваши промотивни понуди.

Во следниот чекор, ќе треба да креирате лозинка и да ги задржите овие информации само за себе.

Изберете ја претпочитаната валута.

Изберете ја земјата во која живеете и штиклирајте го полето дека имате над 18 години и дека сте ги прочитале Условите и правилата.

Уште повеќе, можете да ги прескокнете сите овие чекори и да се регистрирате користејќи ги вашите сметки на социјалните медиуми како што се Facebook или Google.

Ограничете ја сметката

Ограничете ја сметката

Дозволено е да имате само една сметка во казиното Бао. И, ако креирате повеќе сметки само за да го искористите бонусот за добредојде, тогаш казиното го задржува правото да ги суспендира сите ваши сметки.

Веб-страницата можете да ја користите за ваша забава, а не за каков било вид комерцијален профит.

Процес на верификација

Процес на верификација

Кога ќе ја креирате вашата сметка во казиното Бао, ќе мора да поминете низ процедурата за верификација. Можете да направите депозит и да играте неколку игри во казиното без да мора да ја потврдите вашата сметка. Bao Casino ви овозможува да истражувате што имаат да ви понудат, а ако ви се допаѓа таму и сакате редовно да играте за вистински пари, тогаш ќе мора да поминете низ процедурата за верификација. Ова е клучно особено кога сакате да направите повлекување. Казиното мора да знае дека сте тоа што велите дека сте. И поради таа причина, ќе мора да испратите копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начинот на плаќање што го користите.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот