BAO Преглед на казино - Affiliate Program

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Бонус300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
BAO
300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Affiliate Program

Affiliate Program

Можете да се приклучите на придружната програма на Bao Casino и да започнете да заработувате додека го правите она што го уживате. За да се приклучите на affiliate програмата треба да го пополните формуларот за регистрација и да чекате за одобрување. Добрата вест е што Bao Casino им дозволува на речиси сите нивни учесници, така што тука нема ништо за што да се грижите.

Филијалата на програмата нуди различни планови за провизија на нивните клиенти. Најдобар за почетници е планот за споделување на приходите, но во иднина, можете да го промените во CPA или хибриден план.

Планот за споделување на приходите ќе ви овозможи да заработите процентуален удел од играчите на кои се однесувате и нивниот вкупен нето приход. Добрата страна на овој план е што нема негативно пренесување.

Што е придружна програма на Bao Casino?

Филијалата на Bao Casino се нарекува Bao Affiliates и ги вклучува следните брендови:

  • MasonSlots
  • BaoCasino
  • MrFavorit
1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот