BAO - Affiliate Program

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Можете да се приклучите на придружната програма на Bao Casino и да започнете да заработувате додека го правите она што го уживате. За да се приклучите на affiliate програмата треба да го пополните формуларот за регистрација и да чекате за одобрување. Добрата вест е што Bao Casino им дозволува на речиси сите нивни учесници, така што тука нема ништо за што да се грижите.

Филијалата на програмата нуди различни планови за провизија на нивните клиенти. Најдобар за почетници е планот за споделување на приходите, но во иднина, можете да го промените во CPA или хибриден план.

Планот за споделување на приходите ќе ви овозможи да заработите процентуален удел од играчите на кои се однесувате и нивниот вкупен нето приход. Добрата страна на овој план е што нема негативно пренесување.

Што е придружна програма на Bao Casino?

Филијалата на Bao Casino се нарекува Bao Affiliates и ги вклучува следните брендови:

  • MasonSlots
  • BaoCasino
  • MrFavorit
Total score8.9
Добрите
+ Прифаќа криптовалута
+ Повеќе јазици
+ Разновидност на методи за депонирање
Лошите
- Многу ограничувања во земјата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (12)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Малезиски
Норвешки
Португалски
Руски
Тајландски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (7)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (6)
Јапонија
Австралија
Бразил
Канада
Литванија
Нов Зеланд
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (27)