BAO Преглед на казино - Bonuses

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Бонус300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
BAO
300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Има многу различни бонуси достапни во казиното Бао. Тие знаат дека играчите се привлечени од казина кои имаат дарежлива понуда за добредојде за почеток, и многу различни промоции од време на време, за да продолжат работите.

За да ги започнете работите како што треба, казиното Бао на сите свои нови играчи им нуди не еден, туку три бонуси за депозит на следниов начин:

Првиот пат кога ќе ја депонирате вашата нова сметка на Bao Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит до 200 долари. Згора на тоа, ќе добиете и 20 бесплатни вртења на видео слот играта „Northern Sky“. Играчите кои ќе направат депозит користејќи криптовалута ќе добијат бесплатни вртења на Tractor Beam. Треба да ги исполните барањата за обложување на бонусот кои се 40 пати пред да можете да направите повлекување. Бесплатните вртења исто така треба да се обложуваат 30 пати, за да можете да ги повлечете вашите добивки. Добивките од бонусот за бесплатни вртења се ограничени на 50 долари.

Вториот пат кога ќе ја депонирате вашата нова сметка на Bao Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит и 30 бесплатни вртења. Треба да депонирате најмалку 20 долари за да се квалификувате за оваа понуда и ќе добиете до 100 долари. Ќе добиете 30 бесплатни вртења на Lucky Dolphin. Бонусните средства доаѓаат со барања за обложување 40 пати, а бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување 30 пати. Бонусот истекува за 5 дена од денот кога ќе го побарате, затоа треба да побрзате.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $100 и 50 бесплатни вртења. За да го побарате овој бонус, треба да користите бонус код „ТРЕТ“ во картичката за депозит. Минималниот износ што треба да го депонирате за да ја побарате оваа понуда е 25 УСД, а откако ќе го направите тоа, можете да ги добиете вашите 50 бесплатни вртења на „Среќни пари“. Максималниот износ што можете да го повлечете од бесплатните вртења е ограничен на 100 долари и имате 5 дена да ги исполните барањата за обложување откако ќе го добиете бонусот.

Постојат два дополнителни бонуси што можете да ги искористите. Првиот е наречен Road to Gold Quest кој ќе обезбеди 100 нивоа на забава. Имено, секогаш кога ќе освоите ниво, ќе добивате единствена награда.

Друга промоција во која можете да уживате е турнирот „Drops & Wins“. Ова е турнир кој доаѓа од Pragmatic Play и може да достигне награда до $1.500.000. Доколку сакате да учествувате на овој турнир, треба да играте некои од овие игри „Слатка бонанца“, „Мустанг злато“, „Волк злато“, само да наведеме некои.

Бонус кодови

Бонус кодови

Во овој момент, нема достапни бонус кодови во казиното Бао. Само треба да го побарате бонусот што го сакате и тој автоматски ќе се додаде на вашата сметка.

Бонус за регистрација

Бонус за регистрација

Кога ќе се регистрирате за нова сметка во Bao Casino, ќе добивате награди не само кога ќе го направите првиот депозит, туку и со вториот и третиот. Вака функционира пакетот за добредојде:

Првиот пат кога ќе ја депонирате вашата нова сметка на Bao Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит до 200 долари. Згора на тоа, ќе добиете и 20 бесплатни вртења на видео слот играта „Northern Sky“. Играчите кои ќе направат депозит користејќи криптовалута ќе добијат бесплатни вртења на Tractor Beam. Треба да ги исполните барањата за обложување на бонусот кои се 40 пати пред да можете да направите повлекување. Бесплатните вртења исто така треба да се обложуваат 30 пати, за да можете да ги повлечете вашите добивки. Добивките од бонусот за бесплатни вртења се ограничени на 50 долари.

Вториот пат кога ќе ја депонирате вашата нова сметка на Bao Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит и 30 бесплатни вртења. Треба да депонирате најмалку 20 долари за да се квалификувате за оваа понуда и ќе добиете до 100 долари. Ќе добиете 30 бесплатни вртења на Lucky Dolphin. Бонусните средства доаѓаат со барања за обложување 40 пати, а бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување 30 пати. Бонусот истекува за 5 дена од денот кога ќе го побарате, затоа треба да побрзате.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $100 и 50 бесплатни вртења. За да го побарате овој бонус, треба да користите бонус код „ТРЕТ“ во картичката за депозит. Минималниот износ што треба да го депонирате за да ја побарате оваа понуда е 25 УСД, а откако ќе го направите тоа, можете да ги добиете вашите 50 бесплатни вртења на „Среќни пари“. Максималниот износ што можете да го повлечете од бесплатните вртења е ограничен на 100 долари и имате 5 дена да ги исполните барањата за обложување откако ќе го добиете бонусот.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

НемаВо овој момент е достапен бонус без депозит, но можете да ги искористите 100 бесплатни вртења првите три пати кога ќе ја депонирате вашата сметка. Ќе добиете 20 бесплатни вртења на Jungle Books првиот пат кога ќе направите депозит. Вториот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 30 бесплатни вртења на Lucky Dolphin и третиот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 50 бесплатни вртења на Lucky Money. Бесплатните вртења имаат барања за обложување 30 пати што треба да ги исполните пред да можете да направите повлекување.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Бонусот за добредојде во казиното Бао е бонус за натпревар кој ќе го удвои износот што ќе го депонирате првите три пати на вашата нова сметка. Ќе добиете и неколку бесплатни вртења како дел од понудата за добредојде.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Во овој момент, нема достапни бонуси за повторно вчитување во казиното Бао. Како и да е, тоа не значи дека нема да ги гледате овие промоции во иднина.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Во овој момент, казиното Бао не нуди програма за лојалност на своите играчи. Тие имаат само ВИП програма која ќе ви овозможи да освоите бесплатни бонус пари и други награди. Ќе бидете наградени за секоја игра што ја играте и со обложување со вистински пари ќе се пробивате низ Bao Quest. Ова се ВИП нивоата во казиното:

· Бронза

· Сребро

· Злато

· Дијамант

Максималниот износ што можете да го повлечете е 5000 долари за бронзеното ниво и 10.000 долари за среброто. Играчите на ниво на злато или дијамант можат да направат неограничено повлекување.

На вашиот роденден, ќе добиете бонус и бонусот ќе се разликува во зависност од моменталното ниво на кое сте.

· Ако сте бронзено ниво, ќе добиете 500 долари на вашата сметка.

· Ако сте на ниво на Сребрена, ќе добиете 1.500 УСД на вашата сметка. Ќе добиете и дополнителни задоволства и алкохол во вредност од 250 долари.

· Ако сте златно ниво, ќе добиете $3.000 на вашата сметка. Ќе добиете и гаџет по ваш избор во вредност од 500 долари.

· Ако сте златно ниво, ќе добиете $8.000 на вашата сметка. Ќе добиете и накит или часовник во вредност од 2.000 долари.

Highroller бонус

Highroller бонус

Високите ролки се за уживање кога ќе се приклучат на казиното Бао. Ако сте еден од нив, можете да добиете 100% бонус и згора на тоа, ќе добиете и 100 бесплатни вртења.

Може да добиете до $1000 и 100 бесплатни вртења кога ќе го внесете промотивниот код HIGHROLLER кога ќе го направите вашиот депозит. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за оваа понуда е 200 УСД.

Бонусните средства веднаш ќе се кредитираат на вашата сметка и можете да ги најдете вашите бесплатни вртења во делот Бонус и треба да ги побарате.

Постојат одредени правила кога станува збор за овој бонус што треба да ги следите за да можете успешно да повлекувате на крајот од вашата сесија.

Може да го барате бонусот за висок ролери само ако не сте го побарале првиот бонус за добредојде.

Минималниот износ што треба да го депонирате за овој бонус е 200 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 1.000 УСД.

Овој бонус доаѓа со барања за обложување 50 пати и важи 7 дена од датумот кога ќе го примите.

Максималниот облог што можете да го ставите по спин е ограничен на 2 долари.

Може да добиете и 100 бесплатни вртења на Northern Sky од видео слот играта Nolimit City. Ќе треба да ги активирате бесплатните вртења во делот Бонус на вашата сметка. Имате 5 дена да ги активирате бесплатните вртења и да ги исполните условите за обложување.

Барањата за обложување за бонусот за бесплатни вртења се 30 пати.

Максималниот износ што можете да го повлечете од бесплатните вртења е ограничен на 50 долари.

Понудата за добредојде и бесплатните вртења се достапни за сите играчи, но може да има ограничувања во некои земји, па тоа значи дека бонусот може да не е достапен.

Не ви е дозволено да користите какви било стратегии за да ги исполните барањата за бонуси. Ако казиното открие дека сте користеле такви стратегии, тие ќе ги поништат сите ваши добивки.

Откако ќе ги исполните условите за обложување, можете да ги повлечете вашите добивки.

Кога имате бонус средства на вашата сметка, прво ќе играте користејќи ги вашите вистински пари и штом ќе завршите со тоа, ќе можете да играте со вашите бонус средства.

Може да имате само еден активен бонус во исто време.

Ако не сакате да добиете бонус, имате право да го откажете.

Имајте на ум дека не секој облог ќе се смета за исполнување на условите за обложување. Некои игри ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување, а некои игри ќе придонесат за помал процент.

Од друга страна, некои игри се исклучени од понудата за бонус за добредојде, а списокот е доста долг мораме да признаеме. Ќе мора да го поминете списокот пред да играте. Ова се игрите што се исклучени во овој момент: 300 Shields, Adventure Palace, Apens, Avalon, Avalon II, Beautiful Bones, Big Bang, Bloodsuckers, Book of Dead, Castle Builder, Castle Builder II, Champion of the Track, Cool Buck , Dead or Alive, Devil's Depght, Dr. Jekyll & Mr. , Hugo 2, Immortal Romance, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Jackpot 6000, Jimi Hendrix, Kings of Chicago, Loaded, Lucky Angler, Medusa, Medusa II, Mega Joker, Moon Princess, Multifruit 81, Ninja, Ozwin's Jackpots, Peek- a-Boo, Pimped, Pinocchio, Playboy, Pocket Dice, Queen of Gold, Ragnarok, Reactoonz, Riches of RA, Robin Hood: Shifting Riches, Royal Masquerade, Scarab Treasure, Scrooge, Sea Hunter, Secret of the Stones, Simsalabim, Спектакуларно Wheel of Wealth, Stardust, Super Nudge 6000, Terminator 2, The Reel Steal, The Wish Master, Thunderstruck, Thund erstruck II, Tomb Raider, Tomb Raider Secret of the Sword, Tower Quest, Нескротлив Бенгалски тигар, Нескротлив крунисан орел, Нескротлив џин, Панда, Нескротлив волк пакет, Викинзи одат Берзерк, Тркало на богатството, Тркало на богатството, Специјално издание, Кој откачи Плус, зомби, ракетни коцки, Fruitbat Crazy, Max Quest: Wrath of Ra, Spinfinity Man, Split Way Royal, Sugar Pop, Sugar Pop 2: Double Dipped, Super 7 Blackjack, Take The Bank, Tens or Better, Rummy со три карти, Покер со тројни рабови, Vip европски рулет, рулет за зумирање, 1429 Uncharted Seas, Mega Boy, Roo Riches, Супербрз жешка топла реакција, Дрво на среќата, Вегас висок ролер, Devil's Delight, Reel Rush 2, Scudamore's Super Stakes, Serengeti Kings, Single Професионална серија на дек Блек Џек, Француски Рулет, Професионална серија на TXS Hold'em, Бејкерс Трет, Окото на Кракен, Бисери на Индија, Бес до богатството, Пеперутка жад, Див рој, Африканска потрага, агент Валкири, Астро легенди: Лира и Ерион , Уметност на грабежот, забава во бикини, Книга на Оз, Книга на шансите, Бр eak Da Bank Again Respin, Craps, Змејски танц, Magic of Sahara, Peek-a-Boo - 5 Reel, Pets Go Wild, Reel Gems, Retro Reels, Diamond Glitz, Retro Reels Extreme Heat, Vampire: The Masquerade - Лас Вегас, Селските луѓе мачо се движат, дивиот ориент, зомби складиште, черепи нагоре!, Тројца мускетари, Kingmaker, Lil Devil, Cupids Strike 2, Divine Forest, Lemur Does Vegas, Summer Splash, Mines of Gold, Alchymedes, Cazino Cosmos, Dark Vortex, Dwarf Mine, Double Dragons, Holmes and the Stolen Stones, Jackpot Raiders , Jokerizer, Spina Colada, The Dark Joker Rizes, The Royal Family, Tut's Twister, Vikings go to Hell, Vikings go Berzerk, Wicked Circus, Wolf Hunters, како и сите слотови за џекпот и, сите слотови од EGT.

Игри на маса, класични слотови и видео покер ќе придонесат 5% во исполнувањето на барањата за обложување.

Пред да направите повлекување, ќе треба да ги потврдите вашите лични и начини на плаќање.

Доколку казиното открие дека сте ги прекршиле правилата или сте играле неправедно, го задржуваат правото да го откажат вашиот бонус и вашите добивки.

Повлекување бонус

Повлекување бонус

Пред да можете да го повлечете вашиот бонус, прво треба да ги исполните условите за обложување.

Максималниот износ што можете да го повлечете од бонусот за бесплатни вртења е ограничен на 50 УСД, а максималниот износ што можете да го повлечете од бонусот без депозит е 100 долари.

Сите повлекувања за добивки од бонус средства ќе бидат разгледани пред да бидат одобрени.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот