BAO - Deposits

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Депонирањето во вашето казино Бао е многу едноставно. Ќе имате можност да депонирате средства користејќи една од многуте достапни опции за плаќање. Меѓу нив, можете да најдете кредитни картички, е-паричници, банкарски трансфери и криптовалути за избор.

Минималниот депозит што треба да го направите е некаде помеѓу 10 и 20 долари, во зависност од начинот на плаќање што ќе го изберете да го користите. Значи, ајде да поминеме низ некои од најкористените начини на плаќање и да ги видиме условите што ги нудат.

· Кога вложувате депозит користејќи VISA, вашата банка може да ви наплати провизија. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога вложувате депозит користејќи PurplePay, вашата банка може да наплати провизија. Времето на обработка е моментално и нема минимални и максимални ограничувања.

· Кога правите депозит со помош на MasterCard, вашата банка може да ви наплати надомест. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога правите депозит користејќи го Maestro, вашата банка може да ви наплати провизија. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога правите депозит со помош на Skrill, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога правите депозит користејќи Neteller, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога правите депозит користејќи Neosurf, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и нема минимални и максимални ограничувања.

· Кога правите депозит користејќи Рапид трансфер, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога правите депозит користејќи го Ecopayz, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 2500 УСД.

· Кога правите депозит со помош на Paysafecard, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 1000 УСД.

· Кога вложувате депозит користејќи UPayCard, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога вложувате депозит користејќи iDebit, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 15 CAD, а максималниот износ што можете да го депонирате е 6000 CAD.

· Кога правите депозит со помош на Yandex, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога правите депозит користејќи QIWI, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога правите депозит користејќи WebMoney, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 4000 УСД.

· Кога правите депозит користејќи Биткоин, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е BTC 0,003 и нема ограничување за максималниот износ што можете да го депонирате.

· Кога правите депозит користејќи Биткоин, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и нема минимален и максимален износ што можете да го депонирате.

· Кога правите депозит користејќи Bitcoin Cash, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е BTC 0,01 и нема ограничување за максималниот износ што можете да го депонирате.

· Кога правите депозит користејќи Ethereum, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е 0,01 ЕТХ и нема ограничување за максималниот износ што можете да го депонирате.

· Кога правите депозит користејќи Lite Coin, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е LTC 0,1 и нема ограничување на максималниот износ што можете да го депонирате. · Кога уплаќате со помош на DogeCoin, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го депонирате е DOGE 1500 и нема ограничување на максималниот износ што можете да го депонирате.

Натпревар за депозит

Казиното Бао нуди многу дарежлив пакет со подарок за сите нивни нови членови. Кога ќе го направите вашиот прв, втор и трет депозит, имате право на депозит за натпревар што драстично ќе го подобри вашето салдо. Вака функционира пакетот за добредојде:

Првиот пат кога ќе ја депонирате вашата нова сметка на Bao Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит до 200 долари. Згора на тоа, ќе добиете и 20 бесплатни вртења на видео слот играта „Northern Sky“. Играчите кои ќе направат депозит користејќи криптовалута ќе добијат бесплатни вртења на Tractor Beam. Треба да ги исполните барањата за обложување на бонусот кои се 40 пати пред да можете да направите повлекување. Бесплатните вртења исто така треба да се обложуваат 30 пати, за да можете да ги повлечете вашите добивки. Добивките од бонусот за бесплатни вртења се ограничени на 50 долари.

Вториот пат кога ќе ја депонирате вашата нова сметка на Bao Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит и 30 бесплатни вртења. Треба да депонирате најмалку 20 долари за да се квалификувате за оваа понуда и ќе добиете до 100 долари. Ќе добиете 30 бесплатни вртења на Lucky Dolphin. Бонусните средства доаѓаат со барања за обложување 40 пати, а бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување 30 пати. Бонусот истекува за 5 дена од денот кога ќе го побарате, затоа треба да побрзате.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $100 и 50 бесплатни вртења. За да го побарате овој бонус, треба да користите бонус код „ТРЕТ“ во картичката за депозит. Минималниот износ што треба да го депонирате за да ја побарате оваа понуда е 25 УСД, а откако ќе го направите тоа, можете да ги добиете вашите 50 бесплатни вртења на „Среќни пари“. Максималниот износ што можете да го повлечете од бесплатните вртења е ограничен на 100 долари и имате 5 дена да ги исполните барањата за обложување откако ќе го добиете бонусот.

Валута

Различни валути се достапни во казиното Бао, а вие можете да изберете од следниве:

Канадски долар (CAD)

евра (ЕУР)

Новозеландски долар (НЗД)

Норвешка круна (NOK)

Американски долар (УСД)

Австралиски долар (AUD)

Биткоин

Лајткоин

Етереум

Dogecoin

Биткоин Кеш

Лимит на депозит

Секој начин на плаќање има минимален и максимален лимит за депозит. Минималниот лимит за депозит е помеѓу $10 и $20, а максималната граница е помеѓу $1000 и $4000. Некои начини на плаќање дозволуваат и неограничени депозити. Ако сакате да ги видите конкретните информации, ви предлагаме да се упатите во благајната и до секој начин на плаќање ќе ги најдете ограничувањата.

Total score8.9
Добрите
+ Прифаќа криптовалута
+ Повеќе јазици
+ Разновидност на методи за депонирање
Лошите
- Многу ограничувања во земјата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (12)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Малезиски
Норвешки
Португалски
Руски
Тајландски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (7)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (6)
Јапонија
Австралија
Бразил
Канада
Литванија
Нов Зеланд
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (27)