BAO Преглед на казино - FAQ

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Бонус300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
BAO
300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
FAQ

FAQ

Како да креирате сметка во казиното Бао?

Креирањето сметка во казиното Бао е многу едноставно. За да започнете со работа, треба да кликнете на копчето „Регистрирај се“ кое може да се најде во горниот лев агол на веб-локацијата. Во празните полиња, треба да ги наведете вашите точни информации. Откако ќе завршите со ова, ќе добиете е-пошта за потврда со врска. Треба да кликнете на врската за да ја потврдите вашата сметка.

Што се случува ако ја заборавам мојата лозинка?

Можно е да ја заборавите вашата лозинка, но тука нема ништо за што да се грижите. Еден од најбрзите начини за враќање на лозинката е да кликнете на врската „Ја заборавивте лозинката“. Кога ќе го направите тоа, ќе добиете е-пошта од казиното, ќе кликнете на врската и ќе ги следите едноставните упатства. Друг начин да ја вратите лозинката е да контактирате со казиното на следната е-пошта support@baocasino.com.

Дали игрите на саемот во казиното Бао?

Казиното Бао има сертификат за RNG кој не уверува дека сите игри во казиното се фер. Уште повеќе, игрите редовно се тестираат од трета страна за да се увери дека игрите не се наместени.

Дали моите лични и финансиски податоци се безбедни?

Безбедноста е врвен приоритет во казиното Бао, и поради таа причина, тие ја искористија најновата технологија за да се уверат дека сите ваши детали се безбедни. Можете безбедно и безбедно да вршите трансакции до и од сметката без да се грижите за ништо.

Дали треба да ја потврдам мојата сметка?

Казиното Бао ќе ви овозможи да креирате сметка и да го истражите нивното казино без да мора да го потврдите вашиот идентитет. Но, штом ќе одлучите да играте за вистински пари, ќе треба да го потврдите вашиот идентитет, адресата и начинот на плаќање. Ова е клучен чекор низ кој ќе треба да поминете, а е за ваша безбедност.

Како да испраќам документи на мојата сметка?

Кога треба да ја потврдите вашата сметка, можете да прикачувате копии од вашите правни документи директно на вашиот профил или можете да ги испратите до Поддршка за корисници. Уверете се дека сите фотографии се јасни и сите информации се читливи.

Колку време ќе биде потребно за казиното да ги прегледа моите документи?

Обично потребни се не повеќе од 24 часа за казиното да ги прегледа вашите документи откако ќе ги испратите. Погрижете се да ги испратите документите што ги бара казиното за да го потврдите вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање. Казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време кога тие сметаат дека се неопходни.

Може ли да ја затворам мојата сметка?

Да, ако мислите дека коцкањето почнува да ви штети на вашиот живот или поради која било друга причина што можеби ја имате, можете да ја затворите вашата сметка. Ако немате одредени причини зошто сакате да ја затворите вашата сметка, тогаш треба да ја затворите привремено наместо трајно. Ако сакате трајно да ја затворите вашата сметка, тогаш ве советуваме да ја контактирате поддршката за корисници. Имајте на ум дека откако ќе ја затворите вашата сметка, повеќе нема да можете да креирате нова сметка во казиното.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот