BAO Преглед на казино - Support

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
БонусБонус за добредојде до 300 € + 100 бесплатни вртења
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
BAO is not available in your country. Please try:
Support

Support

Да се биде таму за нивните клиенти е врвен приоритет за казиното Бао. Тие се секогаш достапни за нивните клиенти, така што секој пат кога имате прашање или прашање можете да ги контактирате.

Најзгодниот начин да стапите во контакт со претставник на казино е преку функцијата за разговор во живо. Можете да кликнете на синиот меур за разговор и агентот ќе разговара со вас. Друг начин да стапите во контакт со агент за клиенти е преку е-пошта. Можете да им испратите е-пошта на support@baocasino.com на англиски, германски, француски, руски или јапонски.