BAO - Withdrawals

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Можете да користите различни начини на плаќање во казиното Бао за да ги повлечете вашите добивки. Знаеме дека ова е вашиот омилен дел од целото казино искуство, малку подобар од играњето игри. Од таа причина, целата процедура е поедноставена и многу брзо ќе ги имате вашите средства.

Кога повлекувате со помош на VISA, вашата банка може да ви наплати провизија. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи PurplePay, вашата банка може да ви наплати провизија. Времето на обработка е моментално и нема минимални и максимални ограничувања.

Кога повлекувате преку MasterCard, вашата банка може да ви наплати надомест. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога ќе направите повлекување преку Maestro, вашата банка може да ви наплати надомест. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите депозит користејќи Skrill, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 20 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи Neteller, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 20 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи Neosurf, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и нема минимални и максимални ограничувања.

Кога правите повлекување со помош на Рапид трансфер, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 20 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување со помош на Ecopayz, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 20 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 2500 долари.

Време на повлекување

Времето за повлекување може да варира, во зависност од начинот на плаќање што го користите на прво место. Електронските паричници нудат најбрзи трансфери кои се инстант и може да потраат до 24 часа во некои случаи, додека банкарскиот трансфер е најбавен и може да потрае до 7 дена.

Бонус за повлекување

Сите бонуси што се нудат од казиното обично доаѓаат со барања за обложување. Тоа е случај со бонусот за добредојде кој доаѓа со 40-кратни барања за играње што треба да ги исполните пред да можете да ги повлечете вашите добивки. Имате 7 дена да се сретнете за да ја завршите работата и да уживате да ги имате вашите добивки на вашата сметка.

Како да направите повлекување?

Повлекувањето од вашата сметка на Bao Casino е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се упатите до Касиерот и да го изберете начинот на плаќање што сакате да го користите. Имајте на ум дека треба да го користите истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користевте за депозит.

Валута

Можете да користите различни валути за да направите повлекување на вашите добивки, вклучувајќи USD, EUR, CAD, NOK, RUB, JPY, BTC, BCH, LTC, ETH, AUD, NZD и DOG. Имајте на ум дека откако ќе изберете валута и ќе направите депозит користејќи ја таа валута, нема да можете да ја менувате подоцна.

Кога правите повлекување со помош на Paysafecard, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 1000 долари.

Кога правите повлекување со помош на UPayCard, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување со помош на iDebit, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 15 CAD, а максималниот износ што можете да го повлечете е 6000 CAD.

Кога правите повлекување со помош на Yandex, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи QIWI, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи WebMoney, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи Bitcoin, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е BTC 0,003 и нема ограничување на максималниот износ што можете да го повлечете.

Кога правите повлекување користејќи Bitcoin, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и нема ограничувања за минималниот и максималниот износ што можете да го повлечете.

Кога правите повлекување користејќи Bitcoin Cash, нема вклучени трошоци. Времето за обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е BTC 0,01 и нема ограничување за максималниот износ што можете да го повлечете.

Кога правите повлекување користејќи Ethereum, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 0,01 ЕТХ и нема ограничување за максималната сума што можете да ја повлечете.

Кога правите повлекување со помош на Lite Coin, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е LTC 0,1 и нема ограничување за максималната сума што можете да ја повлечете.

Кога правите повлекување со помош на DogeCoin, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е DOGE 1500 и нема ограничување за максималната сума што можете да ја повлечете.

Total score8.9
Добрите
+ Прифаќа криптовалута
+ Повеќе јазици
+ Разновидност на методи за депонирање
Лошите
- Многу ограничувања во земјата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (12)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Малезиски
Норвешки
Португалски
Руски
Тајландски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (7)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (6)
Јапонија
Австралија
Бразил
Канада
Литванија
Нов Зеланд
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (27)