BAO Преглед на казино - Withdrawals

BAOResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
Бонус300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа криптовалута
Повеќе јазици
Разновидност на методи за депонирање
BAO
300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Withdrawals

Withdrawals

Можете да користите различни начини на плаќање во казиното Бао за да ги повлечете вашите добивки. Знаеме дека ова е вашиот омилен дел од целото казино искуство, малку подобар од играњето игри. Од таа причина, целата процедура е поедноставена и многу брзо ќе ги имате вашите средства.

Кога повлекувате со помош на VISA, вашата банка може да ви наплати провизија. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи PurplePay, вашата банка може да ви наплати провизија. Времето на обработка е моментално и нема минимални и максимални ограничувања.

Кога повлекувате преку MasterCard, вашата банка може да ви наплати надомест. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога ќе направите повлекување преку Maestro, вашата банка може да ви наплати надомест. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите депозит користејќи Skrill, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 20 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи Neteller, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 20 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи Neosurf, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и нема минимални и максимални ограничувања.

Кога правите повлекување со помош на Рапид трансфер, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 20 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување со помош на Ecopayz, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 20 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 2500 долари.

Време на повлекување

Време на повлекување

Времето за повлекување може да варира, во зависност од начинот на плаќање што го користите на прво место. Електронските паричници нудат најбрзи трансфери кои се инстант и може да потраат до 24 часа во некои случаи, додека банкарскиот трансфер е најбавен и може да потрае до 7 дена.

Бонус за повлекување

Бонус за повлекување

Сите бонуси што се нудат од казиното обично доаѓаат со барања за обложување. Тоа е случај со бонусот за добредојде кој доаѓа со 40-кратни барања за играње што треба да ги исполните пред да можете да ги повлечете вашите добивки. Имате 7 дена да се сретнете за да ја завршите работата и да уживате да ги имате вашите добивки на вашата сметка.

Како да направите повлекување?

Како да направите повлекување?

Повлекувањето од вашата сметка на Bao Casino е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се упатите до Касиерот и да го изберете начинот на плаќање што сакате да го користите. Имајте на ум дека треба да го користите истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користевте за депозит.

Валута

Валута

Можете да користите различни валути за да направите повлекување на вашите добивки, вклучувајќи USD, EUR, CAD, NOK, RUB, JPY, BTC, BCH, LTC, ETH, AUD, NZD и DOG. Имајте на ум дека откако ќе изберете валута и ќе направите депозит користејќи ја таа валута, нема да можете да ја менувате подоцна.

Кога правите повлекување со помош на Paysafecard, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 1000 долари.

Кога правите повлекување со помош на UPayCard, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување со помош на iDebit, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 15 CAD, а максималниот износ што можете да го повлечете е 6000 CAD.

Кога правите повлекување со помош на Yandex, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи QIWI, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи WebMoney, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 10 долари, а максималната сума што можете да ја повлечете е 4000 долари.

Кога правите повлекување користејќи Bitcoin, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е BTC 0,003 и нема ограничување на максималниот износ што можете да го повлечете.

Кога правите повлекување користејќи Bitcoin, не се вклучени такси. Времето на обработка е моментално и нема ограничувања за минималниот и максималниот износ што можете да го повлечете.

Кога правите повлекување користејќи Bitcoin Cash, нема вклучени трошоци. Времето за обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е BTC 0,01 и нема ограничување за максималниот износ што можете да го повлечете.

Кога правите повлекување користејќи Ethereum, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е 0,01 ЕТХ и нема ограничување за максималната сума што можете да ја повлечете.

Кога правите повлекување со помош на Lite Coin, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е LTC 0,1 и нема ограничување за максималната сума што можете да ја повлечете.

Кога правите повлекување со помош на DogeCoin, не се вклучени трошоци. Времето на обработка е моментално и минималниот износ што треба да го повлечете е DOGE 1500 и нема ограничување за максималната сума што можете да ја повлечете.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот