Bet365 - Affiliate Program

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Affiliate Program

Приклучувањето кон партнерска програма на Bet365 е многу лесно. Треба да кликнете на Join Now и да го пополните формуларот за апликација. Откако ќе завршите, кликнете на поднесете и ќе се слушнете од казиното во рок од 5 работни дена.

Колку можете да заработите користејќи ја придружната програма на Bet365?

Кога ја користите партнерската програма на Bet365, ќе заработите 30% провизија од уделот на приходот за секој упатен играч кој игра во казиното.

За да остане отворена нова афилијативна сметка, треба да испорачате пет играчи кои депонираат во рок од три месеци од регистрирањето. Комисијата се применува насекаде со сите понуди за игри.

Како се вика партнерската програма на Bet365?

Името на придружната програма за казино е Bet365 Affiliates и е професионален маркетинг систем што го користат и поединци и компании. Тие користат придружни програми за да ја промовираат коцкарската компанија на нивната база на клиенти.

Откако ќе го одобрите формуларот за апликација, можете да искористите многу работи што казиното може да ви ги понуди. Ќе имате пристап до Линкови и Криејтив и можете да го користите нивниот широк спектар на материјали за објавување на вашата веб-страница, банери и промотивни текстови се само некои од нив.

Откако ќе упатите клиент од вашата веб-локација на страницата на Bet365, ќе добиете провизија од 30% врз основа на која било нето добивка за животот на клиентот.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (14)
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Унгарски
Холандски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Андора
Аргентина
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Бугарија
Буркина Фасо
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Грузија
Данска
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Ерменија
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Италија
Казакстан
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Колумбија
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Латвија
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монголија
Мороко
Намибија
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Пакистан
Палестински територии
Панама
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Того
Тунис
Уганда
Украина
Унгарија
Уругвај
Финска
Фиџи
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шпанија
Шри Ланка
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Придружна програмаПридружна програма (1)
Bet365 Affiliates
СофтверСофтвер (7)