Bet365 - Bonuses

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

Првиот пат кога ќе се регистрирате за казиното Bet365, ќе забележите дека има многу редовни и месечни промоции на располагање, а кога станува збор за бонусите, тие можат да бидат многу наградни. Значи, она што ви преостанува е да се регистрирате во казиното и да се погрижите да го внесете ексклузивниот бонус код при регистрацијата.

Неверојатно е лесно да се започне, веб-локацијата е многу интуитивна, така што ќе знаете што да правите првиот пат кога ќе ја отворите. За доброто на аргументот ќе ве водиме низ процесот. Кликнете на жолтото копче Придружи се сега и следете ги инструкциите. Ова е делот каде што треба да внесете некои лични податоци вклучувајќи го вашето име, адреса, датум на раѓање, број за контакт.

Откако ќе ја завршите регистрацијата, треба да направите депозит и да почнете да уживате во придобивките од казиното.

Првиот пат кога ќе се регистрирате за казиното Bet365, ќе забележите дека има многу редовни и месечни промоции на располагање, а кога станува збор за бонусите, тие можат да бидат многу наградни. Значи, она што ви преостанува е да се регистрирате во казиното и да бидете сигурни дека ќе го внесете ексклузивниот бонус код при регистрацијата.

Неверојатно е лесно да се започне, веб-локацијата е многу интуитивна, така што ќе знаете што да правите првиот пат кога ќе ја отворите. За доброто на аргументот ќе ве водиме низ процесот. Кликнете на жолтото копче Придружи се сега и следете ги инструкциите. Ова е делот каде што треба да внесете некои лични податоци вклучувајќи го вашето име, адреса, датум на раѓање, број за контакт.

Откако ќе ја завршите регистрацијата, треба да направите депозит и да почнете да уживате во придобивките од казиното.

Бонус за лојалност

Откако ќе се регистрирате за казиното, автоматски ќе влезете во шемата за лојалност. Идејата зад овој вид на бонуси е да се игра редовно за да се пробивате низ различните нивоа на програмата која вклучува бронзени, сребрени и златни нивоа.

Ќе добивате поени за секој влог што сте го направиле, без разлика на исходот. За секои 100 комп поени ќе добивате една единица валута. Има игри што ќе ви донесат повеќе комп-поени како видео слотови, прогресивни џекпот или кено, а во исто време има и други што нема да ви донесат никакви комп-поени. Овие игри вклучуваат Live Hi-Lo, Pontoon, видео покер и Blackjack Surrender само за да именуваме некои.

Првиот пат кога ќе се приклучите на казиното, ќе започнете на бронзено ниво и ќе можете да побарате бонус од 50 долари. За да се искачите на ниво, треба да стекнете 150.000 поени за да го достигнете Сребреното ниво. Се зголемуваат и придобивките што ќе ви бидат понудени на ова ниво. На пример, ќе можете да откупите 85 комп-поени за една единица валута. На ова ниво, исто така, можете да побарате бонус од 100 долари, и не треба да се каже дека ова е одлична можност да го зголемите вашиот субсидирам.

Достигнувањето на 500.000 комп-поени ќе ве однесе до златното ниво на шемата за лојалност. Предностите што секој играч ќе ги има откако ќе го достигне ова ниво се многубројни. Само за почеток, за секои 75 комп поени ќе добивате 1 $. Но, најдобриот дел е можноста да го барате Бонусот Milestone кој ќе донесе 350 долари.

За да го задржат златното ниво, играчите треба да акумулираат најмалку 2.500 комп-поени на секои три месеци, но имајте на ум дека можностите се бескрајни овде на ова ниво. Играчите кои ќе успеат да соберат 1.500.000 комп поени ќе бидат наградени со 1.000 $ Milestone Bonus.

Бонусот Milestone треба да се обложи најмалку 20 пати за да можете да ги повлечете сите добивки и бонусот треба да се заврши во рок од 30 дена. Играчи кои неДа се направи депозит во рок од 13 недели додека тие се на ниво на сребро или злато, автоматски ќе бидат вратени на бронзено ниво.

Бонус за натпревар

Казиното Bet365 нуди 100% бонус за секој нов клиент на нивниот прв депозит. Регистрацијата бара минимално време, но благодарение на оваа дарежлива понуда дефинитивно можете да ја продолжите вашата сесија за игри. Треба да запомните дека овој бонус доаѓа со прикачени жици. Имено, постојат барања за обложување за овој бонус и треба да ги обложите парите од бонусот 15 пати за да имате право да направите повлекување подоцна.

Висок бонус за ролери

Постојат 3 различни видови на бонуси во казиното Bet365 и можете да го изберете оној што го сакате. Овие бонуси се строго направени за да одговараат на сечии потреби. Така, за низок ролери бонусот оди до 200 долари, за средни ролки бонусот оди до 400 долари, а за високи ролери бонусот може да достигне и до 1000 долари.

Бонус за регистрација

Побарувањето на бонусот за регистрација на Bet365 е многу едноставно. Треба да се регистрирате за сметка и да направите депозит од најмалку 5 долари и казиното ќе одговара на таа сума. Највисоката сума во бонус пари што можете да ја добиете од казиното е 100 долари. Откако ќе направите депозит, парите од бонусот автоматски ќе бидат префрлени на вашата сметка.

Ако случајно не го побаравте вашиот бонус за регистрација првиот пат кога направивте депозит, не грижете се. Можете да го побарате вашиот бонус во рок од 30 дена од регистрирањето на вашата сметка. Треба да отидете во менито за услуги и да изберете Мои понуди и да кликнете на Пријавете сега.

Како да ги користите кредитите за обложување на Bet365?

Казиното Bet365 работи малку поинаку од другите онлајн обложувалници, така што има одредени работи за кои треба да знаете. Тие нудат нешто што се нарекува Bet Credits и еве како можете да ги користите: · Прво треба да се најавите на вашата сметка. · Потоа треба да додадете избор во вашата уплатница. · Изберете користење на кредити за облози во ливчето.

Бонус за добредојде

Bet365 е многу дарежлив кон своите нови клиенти. Сè што треба да направите е да отворите сметка и да направите минимален депозит од 5 долари. Веднаш ќе добиете бонус за депозит од 100%. Сепак, треба да следите одредени чекори за да го побарате овој бонус. Како што рековме претходно, клучниот дел е да отворите сметка и да направите минимален депозит од најмалку 5 долари и ќе можете да добиете бонус до 50 долари. Пред да започнете да играте, треба да го активирате бонусот избирајќи Членови > Понуди > Достапни понуди и потоа Активирај од паѓачкото мени Услуги. Пред да можете да направите повлекување, треба да ги играте парите од бонус 3 пати.

Кредити за обложување

Кредитите за облози се достапни само за нови клиенти. Кога ќе отворите сметка и ќе направите депозит, Bet365 ќе одговара на вашиот квалификуван депозит во кредити за обложување. Понудата треба да ја поднесете во рок од 30 дена од регистрацијата за сметка. Откако ќе ги побарате кредитите за обложување, тие ќе се чуваат на вашата сметка и не се повлекуваат.

Можете да ги користите Neteller, Skrill и Skrill 1-Tap за да се квалификувате за овие облози. Во случај вашата сметка да биде неактивна во рок од 90 дена, кредитите на облогот ќе бидат одземени и отстранети.

Бонус без депозит

Бонуси без депозит се достапни само за игри во казино. Тие не се достапни цело време во казиното, но во текот на годината обложувалницата може да обезбеди некои. Ако има какви било промоции како оваа, ќе добиете известување или е-пошта. На пример, тие понудија бесплатни вртења на „Lucky Leprechaun“ пред неколку недели и се што требаше да направите е да се најавите на вашата сметка во рок од 7 дена од добивањето на е-поштата. Овој вид на бонус е одличен, бидејќи ви дава шанса да играте без да посегнувате по џебот, па затоа внимавајте на овие понуди.

Бонус кодови

Додека некои кодови се достапни и треба да се користат во одреден временски период, други се секогаш достапни. Еве список на Bet365 бонус кодови за пријавување кои се валидни во ОК.

BONUS

BONUS DESCRIPTION

1XBET PROMO CODE

Exclusive Sport Bonus

100% up to $130 First Deposit

Use our code

Standard Sport Bonus

100% up to $100 Welcome Bonus

Not required

Casino Bonus

Extra cashback on selected games

Use our code

Wednesday Bonus

100% up to $100 Deposit Bonus

Use our code

Friday Bonus

100% up to $100 Deposit Bonus

Use our code

Poker

VIP Rakeback Bonus

Use our code

Bingo

Free Bingo Card

Use our code

Како да го користите бонус кодот на Bet365?

Новите клиенти треба да го користат кодот при нивната регистрација. Ова е многу лесно, но како и да е, подготвивме едноставен водич за вас: · Копирајте го кодот Bet365 · Отворете ја официјалната веб-страница на Bet365 · Регистрирајте се во казиното и внесете ја Bet365 кодот 365BETMAX · Направете минимален потребен депозит · Ставете го вашиот прв облог · Проверете некои други тековни промоции што ги нуди Bet365.

Пред да прифатите бонус во кое било казино, треба да запомните дека сите бонуси доаѓаат со одредени барања за обложување. Затоа, подобро е да се запознаете со условите пред да прифатите бонус.

Правила за повлекување бонус

Како што споменавме претходно, секој бонус доаѓа со одредени барања за обложување. Бонусите што можете да ги најдете на Bet365 треба да се обложуваат 3 пати за да се квалификуваат. Букмејкерот ќе одговара на вашиот прв депозит и можете да започнете со обложување. Значи, да сумираме: · Почетниот депозит се нарекува квалификуван депозит и износот на бонусот треба да се обложи 3 пати пред да можете да направите повлекување. · За оваа понуда можете да користите кој било спортски маркет. · Понудата е достапна во ОК и Ирска. Понудата за земјите е малку поинаква. · Билансот треба да се игра три пати во период од 90 дена.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (14)
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Унгарски
Холандски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Андора
Аргентина
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Бугарија
Буркина Фасо
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Грузија
Данска
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Ерменија
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Италија
Казакстан
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Колумбија
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Латвија
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монголија
Мороко
Намибија
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Пакистан
Палестински територии
Панама
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Того
Тунис
Уганда
Украина
Унгарија
Уругвај
Финска
Фиџи
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шпанија
Шри Ланка
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Придружна програмаПридружна програма (1)
Bet365 Affiliates
СофтверСофтвер (7)