Bet365 - Payments

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Payments

На Bet365 можете да ги користите Skrill, Neteller и PayPal кои се сметаат за едни од најдобрите е-паричници препознаени и од казината и од играчите. Тие нудат брзо време на процесот, што значи дека може да ги имате вашите пари понекогаш за помалку од 24 часа. Минималниот износ што можете да го повлечете со помош на Skrill или Neteller е 5 УСД, а максималната сума е 25.000 УСД. Минималниот износ што можете да го повлечете кога користите PayPal е 10 УСД, а максималниот е 5.500 УСД.

Максимална исплата

Сите ние играме казино игри или се обложуваме на спортски настани за да победиме, нели? Значи, веројатно се прашувате што се случува кога ќе добиете голема победа и како ќе се вршат исплатите.

Еве список на максимални исплати што ги нуди Bet365 во период од 24 часа.

· Фудбал - можете да освоите неверојатна сума од 2.000.000 долари кога се обложувате на фудбал во Bet365. Оваа сума можете да ја освоите кога се обложувате на една од следниве лиги: англиска Премиер лига, меѓународни натпревари за мажи, Чемпионшип, лига 1 и лига 2 и ФА Куп, како и Ла Лига (Шпанија), Серија А ( Италија), Лига 1 (Франција), Лига Европа и Лигата на шампионите. Максималните исплати за други помалку познати лиги ќе донесат помеѓу 50.000 и 500.000 долари, што е исто така доста импресивно.

· Трки со коњи - Максималните исплати на трките со коњи во странство може да донесат 250.000 долари на вашата сметка. Максималната исплата за следните пазари: облози за натпревар, џоли и партали, обложување без фаворити, да се стават, облози за покривање, да не се ставаат е намалена на 100.000 УСД.

· Greyhounds - Обложувањето на Greyhounds може да донесе до 1.000.000 $ на вашето салдо кога се обложувате на сингл победници, анте-пост синглови, прогнозирани синглови и трикаст синглови.

· Бокс - Максималната исплата за бокс е 250.000 УСД.

· Голф - Максималната исплата за голф е 500.000 УСД

· Крикет - Максималната исплата за крикет е 250.000 УСД

· Рагби - Максималната исплата за рагби е 500.000 УСД

· Австралиски правила - Максималната исплата за австралиското правило е 250.000 УСД.

· Мотоспорт - Максималната исплата за облози поставени на Ф1 Гран При трки, шампионати за конструктори и возачи е 250.000 УСД.

· Американски фудбал - Максималната исплата за американски фудбал е 500.000 долари.

· Тенис - Максималната исплата на АТП натпревар или победник на турнир е 500.000 УСД. На WTA натпревари или победници на турнири е $250.000, а максималната исплата за други пазари е $25.000.

· Бејзбол - Максималната исплата на бејзбол е 500.000 УСД на аутрајтите од светската серија и MLB Вкупно.

· Хокеј на мраз - Максималната исплата на хокеј за Стенли Купот Outrights и НХЛ тотали, Пак-линии и пари-лини е 500.000 УСД.

· Кошарка - Максималната исплата за кошарка е 500.000 УСД за Стенли Купот Outrights и НБА тотали, размери и парични линии.

· Пикадо - Максималната исплата за пикадо е 250.000 УСД за победници на турнири и натпревари во Премиер лигата, PDC и BDO.

· Снукер - Максималната исплата за снукер е 250.000 УСД за сите маркети за Рангирање, Премиер лига и Победници на натпревари.

· Други спортови - Максималната исплата за други спортови, вклучително и чинии, ракомет, велосипедизам, кас и одбојка е 100.000 УСД.

Правила за наплата

Готовината е неверојатна карактеристика што ви дава поголема контрола врз играта. Оваа функција ви овозможува можност да се вратите пред да заврши некој настан. За да заработите, функцијата треба да биде достапна за вашиот облог.

Достапно е готовина за одредени настани, вклучително фудбал, коњски трки, крикет, тенис, само за да именуваме некои. Кога сакате да ја искористите функцијата, само треба да кликнете на копчето за пари, кое се наоѓа под вашиот избор.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (14)
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Унгарски
Холандски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Андора
Аргентина
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Бугарија
Буркина Фасо
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Грузија
Данска
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Ерменија
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Италија
Казакстан
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Колумбија
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Латвија
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монголија
Мороко
Намибија
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Пакистан
Палестински територии
Панама
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Того
Тунис
Уганда
Украина
Унгарија
Уругвај
Финска
Фиџи
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шпанија
Шри Ланка
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Придружна програмаПридружна програма (1)
Bet365 Affiliates
СофтверСофтвер (7)