Bet365 - Support

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Support

Во случај да имате проблем со нешто на веб-локацијата или какви било прашања во врска со некоја игра, можете да контактирате со Bet365 преку разговор во живо 24/7.

Телефонски број за контакт

Можете исто така да контактирате со казиното преку телефон. Ова се следните броеви на кои можете да стигнете до нив: бесплатен телефон во ОК: 08000 288 365 Канада и САД Бесплатен телефон: 1866 273 0934 Кина бесплатен телефон: 10800 712 1383

Меѓународен бесплатен телефон: +800 12 365 365 само за овие земји: Австралија, Австрија, Белгија, Кипар, Данска, Финска, Франција, Германија, Хонг Конг, Унгарија, Исланд, Ирска, Израел, Италија, Јапонија, Јужна Кореја, Луксембург, Макао, Малезија, Нов Зеланд, Норвешка, Полска, Португалија, Романија, Сингапур, Словачка, Јужна Африка, Шпанија, Шведска, Швајцарија

Земјите кои не се наведени погоре може да контактираат со Bet365 на +44 1782 684757, но треба да запомните дека може да се применат меѓународни такси.

Друг начин за контакт со казиното е преку е-пошта: support-eng@customerservices365.com

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (14)
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Унгарски
Холандски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Андора
Аргентина
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Бугарија
Буркина Фасо
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Грузија
Данска
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Ерменија
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Италија
Казакстан
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Колумбија
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Латвија
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монголија
Мороко
Намибија
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Пакистан
Палестински територии
Панама
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Того
Тунис
Уганда
Украина
Унгарија
Уругвај
Финска
Фиџи
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шпанија
Шри Ланка
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Придружна програмаПридружна програма (1)
Bet365 Affiliates
СофтверСофтвер (7)