Bet365 - Tips & Tricks

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission

Tips & Tricks

Како да се обложувате на Bet365

Главната причина зошто Bet365 е еден од најкористените спортски обложувалници ширум светот е можноста што им ја дава на играчите да си ја пробаат среќата на голем број настани.

За да започнете да играте во Bet365, прво треба да се регистрирате за сметка. Многу важен чекор е да ја потврдите истата сметка, во спротивно нема да можете да вложувате депозити и да ги повлечете вашите добивки. Низ годините, казиното додаваше неколку карактеристики што му оставаат на играчот да има поголема контрола над акцијата. Сега можете да уредувате или затворате облози и многу повеќе.

Мораме да кажеме дека во споредба со другите обложувалници Bet365 дефинитивно се издвојува во толпата. Една од нејзините главни предности е фактот што нуди голем број на пазари и настани. Можете да изберете од некои од многуте игри што може да се најдат на веб-страницата. Нивното портфолио е многу поголемо во споредба со она на конкуренцијата. Bet365 нуди брзи повлекувања и различни методи од кои можете да изберете.

Совети и трикови за почетници

За почеток, треба да креирате сметка на Bet365. Сè што треба да направите е да го следите овој водич. Bet365 нуди дарежлив бонус за новите членови, а освен редовните спортови, тие нудат и еден од најголемите пазари за обложување еСпорт. Од ова можете да видите дека Bet365 е најдобриот избор за секого, бидејќи тие го задоволуваат сечиј вкус без разлика дали се работи за спорт или казино игри.

  • Првото нешто што треба да направите е да ја посетите официјалната веб-страница на www.bet365.com и кликнете на копчето Приклучи се сега.

  • Внесете ги вашите лични податоци вклучувајќи го вашето име, адреса, датум на раѓање, е-пошта и телефонски број.

  • Изберете единствено корисничко име, безбедносен број и силна лозинка, кои ќе ви требаат подоцна за да се најавите на вашата сметка.

Имајте на ум дека сите информации што ги внесувате треба да бидат точни и да одговараат на вашата национална лична карта. Ако тоа не се случи, тогаш ќе имате проблеми да направите депозит и да ги барате вашите добивки.

Откако ќе ја креирате вашата сметка, ќе добиете е-пошта и бонус за нов клиент до 100 долари. Ако сакате да го користите овој бонус, тогаш ќе треба да направите депозит од најмалку 10 долари. Ова е моментот кога треба да изберете метод на депозит кој најмногу ви одговара. И последното нешто што треба да направите е да кликнете на 'побарате ја вашата бонус понуда' и подготвени сте да одите.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (14)
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Унгарски
Холандски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Андора
Аргентина
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Бугарија
Буркина Фасо
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Грузија
Данска
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Ерменија
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Италија
Казакстан
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Колумбија
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Латвија
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монголија
Мороко
Намибија
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Пакистан
Палестински територии
Панама
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Того
Тунис
Уганда
Украина
Унгарија
Уругвај
Финска
Фиџи
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шпанија
Шри Ланка
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Придружна програмаПридружна програма (1)
Bet365 Affiliates
СофтверСофтвер (7)