Betmaster Преглед на казино

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
БонусБонус за добредојде до $700 + 40 бесплатни вртења
Казино и спортско обложување
Виртуелни спортови
Вртења без лојалност
PNP во Финска
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Казино и спортско обложување
Виртуелни спортови
Вртења без лојалност
PNP во Финска
Betmaster is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Бонусите се одличен начин да ја зголемите вашата рамнотежа и да ја продолжите играта, а ве чекаат многу бонуси откако ќе се придружите на Betmaster. Некои играчи одбиваат бонуси затоа што сакаат да играат со своите пари наместо да играат преку бонус фондови. Се зависи од вас, но ви предлагаме да прифатите бонуси бидејќи тие ќе ви овозможат да го истражувате казиното и да играте повеќе игри од вообичаено.

Комплетна листа со бонуси од Betmaster
+5
+3
Затвори
Games

Games

Можете да најдете плејада различни игри на Betmaster. За да играте во казиното за вистински пари, прво треба да креирате сметка и да направите депозит. Можете да изберете од многуте игри што казиното може да им ги понуди на своите клиенти.

Добрата работа овде е што можете прво да ги играте игрите во забавен режим додека не ги научите правилата и не видите како функционира играта. Ова е одлична можност да научите игра без да трошите сопствени пари, а штом ќе се чувствувате доволно сигурни, можете да депонирате и да видите во што е вистинската возбуда.

Software

Betmaster соработува со многу различни провајдери на софтвер за да го донесете најдоброто можно искуство:

 • Ејнсворт
 • Аматик
 • Игри на Аполо
 • Азија игри
 • Автентични игри
 • BetGames
 • Betsoft
 • BGAMING
 • Играње на големо време
 • Играње на планот
 • Игри во подем
 • Booongo Gaming
 • Ендорфина
 • Еволуција игри
 • Фантазма
 • Форум
 • Игрософт
 • Каламба игри
 • Microgaming
 • Г-дин Слоти
 • NetEnt
 • Нолимит Сити
 • PariPlay
 • Патагонија Забава
 • Платипус
 • Play'n GO
 • Playtech
 • Прагматична игра
 • Push Gaming
 • Quickspin
 • Red Rake Gaming
 • Игри со црвен тигар
 • Спиноменални
 • Тандеркик
 • Том Хорн
 • Играње VIVO
 • Ваздан
 • WeAreCasino
 • Светски натпревар
 • XPro Gaming
 • Игдрасил
Payments

Payments

Betmaster додаде многу различни начини на плаќање во нивното портфолио од кои можете да изберете, вклучувајќи:

Neteller, MasterCard, Visa, QIWI, EcoPayz, WebMoney, Bitcoin, Yandex Money, мобилно плаќање, директен банкарски трансфер, SticPay, Skrill, Skrill 1-Tap, Neosurf, Interac, Venus Point, Лајткоин, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, Ethereum, Monero, Бран, и Тетер.

Deposits

Депонирање до Betmaster е многу едноставно. За да играте за вистински пари во казиното, прво треба да имате сметка. Откако ќе креирате, најавете се на вашата сметка и одете во Касиерката и изберете го делот Депозит. Изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате.

Withdrawals

Изработка на а повлекување во Betmaster е едноставна процедура и се што треба да направите е да се упатите до Касиерката и да го изберете делот Повлекување. Многу важна работа што треба да ја имате на ум кога станува збор за повлекувања е дека треба да го користите истиот метод за повлекување како оној што го користевте за да направите депозит.

Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

За жал, не секој може да креира сметка во Betmaster. Има ограничени земји каде што казиното не ги нуди своите услуги. Во некои земји, казиното ги нема потребните лиценци за работа, а во други земји, коцкањето се смета за нелегално.

Валути

+6
+4
Затвори

Languages

Betmaster е достапен на следниве јазици:

 • Англиски
 • бугарски
 • кинески
 • фински
 • германски
 • грчки
 • унгарски
 • италијански
 • јапонски
 • корејски
 • норвешки
 • полски
 • португалски
 • романски
 • руски
 • шпански
 • шведски
 • турски
 • украински
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Вашата доверба и безбедност се клучни за Betmaster . Тие преземаат мерки на претпазливост за да ја гарантираат доверливоста на вашите податоци во секое време. За безбедност и задоволство на своите клиенти, казиното се придржува до најстрогите правила што ги спроведуваат регулаторните органи. Безбедноста за сите игри и податоци е загарантирана со строгите политики на Betmaster спречување измами и најсовремените безбедносни протоколи. Благодарение на посветеноста на Betmaster на безбедноста на играчите, можете да ги играте вашите омилени игри без грижа.

Security

Безбедноста на играчот се сфаќа сериозно во Betmaster и поради таа причина, тие користат високо ниво на SSL шифрирање за да помогнат во заштитата на личните и финансиските трансакции на играчот. Нивните игри користат генератор на случаен број за да можете да бидете сигурни дека нивните игри се фер.

Responsible Gaming

Ако мислите дека почнувате да развивате зависност од коцкање, треба веднаш да контактирате со една од многуте организации достапни за консултации, како што се анонимни коцкари или терапија за коцкање. Тие ќе дадат насоки и совети за секој што има потреба.

About

About

Betmaster е казино оператор и онлајн обложувалница основана во Естонија. Казиното има лиценца од Курасао која гарантира правичност на игрите. Уште повеќе, казиното ја користи најновата SSL-енкрипција што обезбедува заштита и доверливост за нивните клиенти.

Betmaster

Кратки факти

Година на основање: 2015

Account

За да играте игри во Betmaster, прво треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура и ќе бидете готови и подготвени за само неколку минути. Ќе мора да внесете некои од вашите лични податоци за да креирате сметка и откако ќе завршите ќе добиете е-пошта од казиното со врска за потврда.

Support

Betmaster е секогаш достапен за нивните играчи. Можете да контактирате со нив на неколку различни начини и најзгодниот начин е преку функцијата за разговор во живо. Можете исто така да им се јавите на +357-2200-9556 или да им испратите е-пошта на support@betmaster.com. Добрата вест е дека поддршката за корисници е достапна на неколку различни јазици, вклучувајќи:

 • Англиски
 • германски
 • шпански
 • италијански
 • руски
 • португалски
 • јапонски

Ако сте загрижени за сопственото или туѓото однесување на коцкање, секогаш можете да се обратите до BeGambleAware за помош.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Ако сакате да го подигнете вашето искуство со коцкање на следното ниво, тогаш е добра идеја да поминете низ некои правила и да ја знаете играта што сакате да ја играте. Betmaster ќе ви овозможи повеќето игри да ги играте бесплатно, а ова е одлична можност да ги научите правилата без да вложувате депозит.

Promotions & Offers

Во Betmaster има различни промоции и понуди и за нови и за стари играчи. За некои од промоциите ќе ви треба а бонус код а за некои нема. Ви предлагаме да ги прочитате условите за секоја понуда што сакате да ја побарате.

FAQ

Еве одговори на прашања кои играчите може да ги имаат додека играат во Betmaster.

Live Casino

Live Casino

Во Betmaster, можете да најдете повеќе од 250 игри за играње, а најпопуларната игра е Live Blackjack и некои од неговите варијанти како Blackjack A, Blackjack Platinum VIP, Blackjack Party и Blackjack Silver 1.

Без разлика која игра ќе ја изберете да играте, сигурни сме дека ќе имате прекрасно искуство.

Mobile

Mobile

Обложувањето на вашиот мобилен стана толку лесно, благодарение на мобилната платформа што ја има Betmaster. Можете или да ја преземете апликацијата или да пристапите до казиното користејќи го вашиот прелистувач. Добрата вест е што веб-страницата е компатибилна со многу мобилни уреди, а квалитетот е ист како на компјутерот.

Affiliate Program

Affiliate Program

Кога сакате да се приклучите на придружната програма, треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура каде што треба да ги внесете вашите лични податоци и да чекате за одобрување. Добрата вест е што Betmaster им овозможува на сите што сакаат да соработуваат со нив.

Што е казино Betmaster? Брз преглед
2021-03-24

Што е казино Betmaster? Брз преглед

Бетмастер казино е основана во 2014 година пред да ги отвори вратите за јавноста во 2019 година. Ова онлајн казино е во сопственост и управувана од Reinvent Limited. Имено, Betmaster е регистриран во Курасао и работи со над 15 развивачи на казино игри. Казиното Betmaster нуди различни опции за игри, вклучувајќи игри на маса, видео слотови и игри во живо. Ова го стави во центарот на вниманието и покрај високата конкуренција на пазарот за игри.