Betmaster Преглед на казино - About

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
БонусБонус за добредојде до $700 + 40 бесплатни вртења
Казино и спортско обложување
Виртуелни спортови
Вртења без лојалност
PNP во Финска
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Казино и спортско обложување
Виртуелни спортови
Вртења без лојалност
PNP во Финска
Betmaster is not available in your country. Please try:
About

About

Betmaster е казино оператор и онлајн обложувалница основана во Естонија. Казиното има лиценца од Курасао која гарантира правичност на игрите. Уште повеќе, казиното ја користи најновата SSL-енкрипција што обезбедува заштита и доверливост за нивните клиенти.

Betmaster

Bet Master е прилично ново казино лансирано во 2018 година и веќе успеа да го воспостави своето присуство. Казиното започна со нудење на своите услуги во Русија прво, но сега го насочија вниманието кон европскиот пазар, како и Канада. Казиното има и мобилна апликација и за Android и за iOS, што ги олеснува работите за некои играчи.

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Сопственик на Bet Master казиното е Reinvent NV

Број на лиценца

Број на лиценца

Казиното има лиценца од Курасао со лиценца број 1668/JAZ.

Каде се базира BetMaster?

Каде се базира BetMaster?

Бет Мастер Казиното има седиште на следната адреса: Ларнакос, 22, ФРЕГАТА БИЛДИНГ, кат 2, канцеларија 102, Аглација, 2101, Никозија, Кипар.

Топ 3 понуди за пакети за добредојде во онлајн казина ecoPayz во октомври
2023-10-04

Топ 3 понуди за пакети за добредојде во онлајн казина ecoPayz во октомври

Дали го барате најдобриот бонус за добредојде во октомври за депозитите на ecoPayz? Кога барате идеален бонус за депозит за барање, од витално значење е да се земат предвид квалификуваните начини на плаќање бидејќи некои казина може да ги ограничат плаќањата со е-паричник, особено Skrill и Neteller. 

Што е казино Betmaster? Брз преглед
2021-03-24

Што е казино Betmaster? Брз преглед

Бетмастер казино е основана во 2014 година пред да ги отвори вратите за јавноста во 2019 година. Ова онлајн казино е во сопственост и управувана од Reinvent Limited. Имено, Betmaster е регистриран во Курасао и работи со над 15 развивачи на казино игри. Казиното Betmaster нуди различни опции за игри, вклучувајќи игри на маса, видео слотови и игри во живо. Ова го стави во центарот на вниманието и покрај високата конкуренција на пазарот за игри.