Betmaster - Account

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

За да играте игри во Betmaster, прво треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура и ќе бидете готови и подготвени за само неколку минути. Ќе мора да внесете некои од вашите лични податоци за да креирате сметка и откако ќе завршите ќе добиете е-пошта од казиното со врска за потврда.

Креирањето сметка е многу едноставна процедура која ќе одземе само неколку минути од вашето време. Сè што треба да направите е да кликнете на синото копче Sign Up на горниот дел од екранот.

Пополнете го формуларот со сите потребни информации и погрижете се да ги внесете точните податоци бидејќи подоцна ќе треба да го потврдите истото. Откако вашата сметка е подготвена, можете да се најавите на неа и да го направите вашиот прв депозит и да ја побарате понудата за добредојде.

Процес на верификација

Процесот на верификација не е задолжителен при регистрација. Ќе ви биде дозволено да го истражувате казиното некое време, па дури и да направите депозит и да играте. Ќе мора да поминете низ процедурата за верификација пред да можете да побарате повлекување.

Ова е од суштинско значење и не е нешто што можете да го прескокнете. Ќе мора да испратите копии од правни документи за да го потврдите вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање.

Најава, корисничко име и лозинка

Кога ќе ја креирате вашата нова сметка во казиното, ќе треба да ги пополните вашите податоци, како што се земјата на потекло, полно име, презиме и датум на раѓање.

Исто така, ќе треба да изберете единствено корисничко име и лозинка, кои ќе треба да ги користите секогаш кога ќе се обидете да се најавите на вашата сметка. Ова ќе ја заштити вашата сметка, затоа погрижете се да не ги споделувате овие информации со никого.

Бонус за нова сметка

Она што повеќето од играчите го бараат во новото казино е дарежлив бонус за добредојде. Како нов член во Betmaster, можете да побарате 100% бонус за добредојде до 200 долари. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за оваа понуда е 10 долари. Плаќањата направени со Skrill или Neteller ќе бидат дисквалификувани за оваа понуда.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Хинди
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Новозеландски долари
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Австрија
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Казакстан
Кина
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
Холандија
Шпанија
ИгриИгри (26)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Виртуелни спортови
Гребки
Карлинг
Кошарка
Крикет
Онлајн обложување
Пинг Понг
Покер
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (57)